Distreptase »instrukcja stosowania leku, opis

Choroby zapalne narządów miednicy są powszechne. Nie wszystkie kobiety spieszą się, aby odwiedzić lekarza i uzyskać odpowiednie leczenie. Konsekwencją tego nierozważnego stosunku do zdrowia jest powstawanie zrostów.Distreptase »instrukcja stosowania leku, opis

Z czego składa się lekarstwo?

O preparacie "Dystreptaza" instrukcja informuje, że jest to środek przeciwzakrzepowy zdolny do zapewnienia działania przeciwzapalnego i resorpcyjnego. Lek jest dostępny w postaci czopków przeznaczonych do podawania doodbytniczego. Substancjami czynnymi leku są streptokinaza i streptodonaza. Parafina stosowana jest jako składnik pomocniczy.

Lek jest sprzedawany na dziesięć czopków w jednym opakowaniu. Tutu z tektury jest różowo-biała. Podana jest również nazwa handlowa "Dystreptase". Instrukcje użycia znajdują się w każdym opakowaniu. Koszt leku wynosi od 650 do 800 rubli za opakowanie.

Distreptase »instrukcja stosowania leku, opis

Wskazania do stosowania leku

Jakie informacje ma użytkownik na temat narzędzia "Dystreptase"? Adnotacja informuje, że lek jest używany jako dodatkowe narzędzie w korekcji procesu zapalnego i adhezyjnego w miednicy małej.

Kobiety są przeznaczone do stosowania leku po chorobie macicy, zapaleniu przydatków, zapaleniu jajowodu. Lek stosuje się natychmiast po interwencji chirurgicznej (laparotomia, laparoskopia, cięcie cesarskie).

Czopki doodbytnicze można przepisać na zapalenie hemoroidów, przetokę, torbiel kości ogonowej. Dla mężczyzn lek jest zalecany po operacji na okolicach narządów płciowych i prostaty.

Przeczytaj informacje

Przed użyciem leku "Dystreptaza" instrukcje dotyczące jego stosowania powinny być poważnie zbadane. Szczególną uwagę należy zwrócić na informacje o przeciwwskazaniach.

Lek nie jest przypisany do dzieci. Ponadto nie powinien być stosowany przez pielęgniarki i przyszłe matki. Podczas wyznaczania leku po cięciu cesarskim konieczne jest rozwiązanie problemu jego zaprzestania przez kilka dni. Lek nie jest dopuszczalny na otwarte rany i szwy pooperacyjne. Lek jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na jego składniki, w tym składniki pomocnicze.Distreptase »instrukcja stosowania leku, opis

Świece Diestreptazy: instrukcje użytkowania

Jak już wiesz, opisany agent jest wydawany w postaci czopków. Świece należy wstrzyknąć do odbytnicy. Przed tym należy dokładnie umyć ręce. Wskazane jest opróżnienie jelita. Jeśli w ciągu kilku dni nie miałeś krzesła, zdecydowanie używaj środków przeczyszczających. W przeciwnym razie efekt leku nie będzie taki, jaki byś chciał.

Lek podaje się pacjentom z ostrym stadium stanu zapalnego i ciężkimi objawami 1 świecy trzy razy dziennie. Po upływie trzech dni musisz przejść do innej metody aplikacji. Od tego momentu jeden czopek jest używany dziennie przez trzy dni.

Jeśli patologia nie ma żadnych powikłań i przebiega w zwykłej postaci, lek jest przepisywany na 1 czopek dwa razy dziennie. Po trzech dniach musisz przejść do wprowadzenia świecy. Ten schemat jest śledzony przez kolejne 4 dni. Średni czas leczenia wynosi 5-10 dni.

Często lekarze wybierają indywidualny schemat przyjęć. Taka terapia będzie najbardziej poprawna, ponieważ lekarz zna twój problem i bierze pod uwagę główne skargi.

Distreptase »instrukcja stosowania leku, opis

Jak działa lek?

Wiesz już, o co chodzi w instrukcji przygotowania "Destreptase". Recenzje są również warte poznania przed użyciem. W większości są pozytywne.

Działanie leku opisano poniżej. Jedna substancja czynna - streptokinaza - jest enzymem, który może mieć działanie resorpcyjne. Eliminuje skrzepy krwi, skrzepy krwi i włókna. Drugi składnik - streptodonaza - działa jako środek przeciwzapalny. Substancja czynna sprzyja resorpcji ropy i martwych komórek. W takim przypadku nie ma to wpływu na prawidłowy (zdrowy) nabłonek. Większość piękniejszego seksu po zabiegu pozbyła się procesu klejenia, który często powoduje ból, złe samopoczucie, cykl menstruacyjny i niepłodność.

Tylko niektórzy konsumenci twierdzą, że kompozycja spowodowała ich reakcje uboczne. Zwykle mają alergię, hipertermię. W rzadkich przypadkach istnieje ryzyko krwawienia. Dlatego nie powinieneś sam używać leków. Aby umówić się na wizytę, skonsultuj się z lekarzem.

Distreptase »instrukcja stosowania leku, opis

Wniosek

O instrukcji leku "Dystreptaza" informuje, że jej skuteczność będzie większa w przypadku zastosowania w odpowiednim czasie. Zapobieganie powstawaniu blizn i zrostów jest znacznie łatwiejsze niż leczenie przez długi czas. Kobiety donoszą, że nawet przy staroświeckim procesie klejącym, lek wykazuje dobrą skuteczność. Możesz go kupić w prawie każdej sieci aptek bez recepty od lekarza. Jednak zaleca się, aby lekarze konsultowali się ze specjalistą przed nałożeniem czopków.

Distreptase »instrukcja stosowania leku, opis

Distreptase »instrukcja stosowania leku, opisPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top