Dekoracyjny (fałszywy) kominek własnymi rękami - zdjęcie i rysunek, własnymi rękami - jak się przygotować

Dekoracyjny (fałszywy) kominek własnymi rękami - zdjęcie i rysunek, własnymi rękami - jak się przygotować
Oczywiście ten domowy dekoracyjny falshkemn będzie tylko ogrzewał twoje oczy i duszę, ale nie ciało ani ogrzewanie mieszkania. Zrób to własnymi rękami jest łatwe, możesz samemu zobaczyć, po prostu rzucając okiem na zdjęcie, które krok po kroku pokazuje etapy pracy.Wielu zapyta, ale dlaczego potrzebujemy takiego kominka w mieszkaniu, które się nie nagrzewa? Po pierwsze, nie wszyscy mogą zrobić prawdziwy kominek w mieszkaniu - w końcu trzeba wprowadzić poważne zmiany w układzie, zrobić komin. wzmocnienia ścian przeciwpożarowych i sufitu w miejscu budowy, a po drugie, ponieważ nie był atrakcyjny prawdziwy kominek - w zwykłym mieszkaniu dla niego zbyt mało i zbyt dużo kłopotów z popiołu, przechowywania drewna opałowego, czyszczenia rur i tak dalej. Ale taki dekoracyjny, czy też mówiąc grubszy, fałszywy substytut takich braków jest całkowicie pozbawiony i może być po prostu użyty jako element projektu mieszkania.

W istocie, nasz self-made kominek jako apartamenty elementów niczym więcej niż dekoracyjny panel z MDF, ale symulacja jest wystarczająco dokładne (w zasadzie podobieństwa może zostać dodatkowo zwiększona poprzez umieszczenie głęboki elektryczny dekoracyjny kominek, przed toku obserwacji i starannie przemyśleć wszystkie kwestie bezpieczeństwa pożarowego).

Pozory starych dokonywane falshkaminu, można podać ze względu na paskach krawędziowych, które muszą być szlifowane i krawędzie pokryte złotą farbą - akrylu.

Kolejny plus falshkamina że między innymi, dostaniesz najbardziej autentyczne kominka, na którym można umieścić książki, figurki, oprawione zdjęcia, kolekcję dysków.Uwaga - aby taki ozdobny kominek zamiast płyty MDF można było użyć tektury gipsowej - różnica będzie niewielka, a praca jeszcze mniejsza.

Aby wykonać ozdobne fałszerstwo, potrzebujesz:

A tutaj rysunek kominka i jego wymiary, na podstawie których zostanie wykonana praca

Dekoracyjny (fałszywy) kominek własnymi rękami - zdjęcie i rysunek, własnymi rękami - jak się przygotować

Dekoracyjne falshkiny własnymi rękami, postęp prac na zdjęciu

1. Przyklej boczne części z płyt MDF (19 mm) i przymocuj za pomocą zacisków.

2. Dekoracyjne profile wykonane z drewna przycina się na wymiar za pomocą piły ukośnej.

3. Przyklej elementy Bokovye za pomocą przedniej i górnej płyty. Połącz części w jednej płaszczyźnie, co ułatwi dalsze szlifowanie.

4. Zamocuj przyklejony korpus do trzciny sosny. Reiki przymocuj szpilkami do sklejenia, a następnie przymocuj za pomocą zacisków

Dekoracyjny (fałszywy) kominek własnymi rękami - zdjęcie i rysunek, własnymi rękami - jak się przygotować

5.Profilowe paski styropianowe łączą się z korpusem uniwersalnego kleju.

6. Aby wypełnić złącza, posmaruj klej palcami.

7.Profilny i prostokątne listwy przykleja się i mocuje za pomocą szpilek drucianych.

8. Przykryj ciało dwiema warstwami lakieru akrylowego: najpierw czerwoną, a następnie białą.

9. Wytnij krawędzie papierem do polerowania P150 do czerwonego lakieru.

10. Na czerwonych krawędziach i listwach profilowych nałóż wymaz ze złotej akrylowej farby i przetrzyj szmatką.

Dekoracyjny (fałszywy) kominek własnymi rękami - zdjęcie i rysunek, własnymi rękami - jak się przygotowaćPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top