Bodo Shefer

"Książka dla dzieci dla dorosłych?" pytasz z zaskoczeniem. A dlaczego nie, jeśli biznes zostanie podjęty przez takiego geniusza finansowego, jak Bodo Schaefer? Na przykładzie historii dzieci pokazuje nam drogę do bogactwa.Nawet z dzieciństwa czytelnicy szybko zauważą, że porady i pomysły Schaefer mają zastosowanie w świecie dorosłych, że osoba w każdym wieku może je zrealizować i nauczyć się czegoś nowego. Mały Cyrus i jej przyjaciele uczą się, jak radzić sobie z pieniędzmi, chronić je, pomnażać i pozbywać się długów. Zaczynają rozumieć, jak spełnić marzenie o bezpiecznym życiu. Bodo Schaefer wyjaśnia w sposób całkowicie zrozumiały każdy krok prowadzący do dobrego samopoczucia i pokazuje, że przyjemność może dostarczyć nie tylko posiadania bogactwa, ale samego procesu zarabiania pieniędzy.

Bodo Shefer

W zwartej, przystępnej i wciągającej formie opisano 30 sprawdzonych przepisów i najważniejsze strategie, dzięki którym możesz osiągnąć swoje cele w dowolnej dziedzinie życia.

Dla szerokiej gamy czytników.

Książka, którą trzymasz w swoich rękach, jest objawieniem. Objawienie od Bodo Schaefer, niemieckiego milionera, który osiągnął trwały dobrobyt w najkrótszy możliwy sposób - poprzez ekonomię i niezwykłe myślenie. Wyjaśnimy: zaczął, jak to mówią, od zera.

Droga do finansowej niezależności to nie tylko zbiór doświadczeń, praktycznych porad itp. i tym podobne. dzięki czemu można znaleźć dobre samopoczucie.

Osoba nie może być sama szczęśliwa. Tylko dzięki uszczęśliwianiu innych, on sam będzie szczęśliwy. Bodo Schaefer twierdzi, że pieniądze w dobrych rękach uszczęśliwiają nie tylko ich właściciela, ale społeczeństwo jako całość. Być może jest to główna idea książki.Możemy tylko dodać, że książka Bodo Schaefer, pisarz i biznesmen, jest skierowany do czytelnika, aby zrewidować swoje podejście do pieniędzy, że czytelnik jest w stanie budować szczęśliwej przyszłości, nie opóźnić realizację zamierzeń i planów dla niepewnej przyszłości.

Powinieneś zacząć już dziś - zaraz po otwarciu pierwszej strony.

I jeszcze jedno: dla czytelnika, który opanował to dzieło i nie rozpoczął drogi do finansowej niezależności, nic nie usprawiedliwi jego bezczynności.

Bodo Shefer

"Książka dla dzieci dla dorosłych?" - Niektórzy czytelnicy będą pytać z zaskoczeniem. Odpowiedź na to pytanie będzie brzmiała "tak". Dlaczego nie, jeśli geniusz finansowy Bodo Schaefer może przy pomocy dziecięcej bajki uczynić ścieżkę do bogactwa prostą i przystępną cenowo!
Dorosły czytelnik bardzo szybko zauważy, że rada i rozumowanie Schaefera są dla niego odpowiednie, ponieważ jest tu wiele do nauczenia się. Trochę Cyrus i jej przyjaciele - bohaterowie naszej historii - dowiedzieć się, jak obchodzić się z pieniędzmi, w jaki sposób mogą one rozmnażać i pozbyć się długu widzą co perswazja potrzebne w celu poprawy ich sytuacji finansowej, aby zapewnić życie nie pozostaje odległym marzeniem, Bodo Schaefer łatwo i wyraźnie opisuje drogę do dobrobytu, aby jego lekcje można było wyciągnąć w jak najkrótszym czasie.
A przede wszystkim: ta książka udowadnia, że ​​angażowanie się w sprawy finansowe może przynieść przyjemność!

Bodo Shefer

"James and the Giant Peach" - jedno z najbardziej znanych dzieci Roalda Dahla.
. Tak stali, scho trochę James musit zhiti raz Zi svoїmi zadziorna tіtonkami - tіtkoyu boczek i tіtkoyu Shpichko, SSMSC postіyno koverzuyut i znuschayutsya Demba. Prote jeden dzień shchesya uchschichayne nene, w zhittya James ya yogo titonok dokorinno zminyuetsya. Yak zavzhdi, dinamіchna, trivozhna th bezmezhno wesoły povіst jeden naypopulyarnіshih anglіyskih pismennikіv nie zalishaє Georeferencing bayduzhostі.

Wprowadź za pośrednictwem społeczności. siećPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top