Teraz twoje kwiaty będą rosły i kwitną 2 razy szybciejPrawdopodobnie każda gospodyni chce, aby jej kwiaty czuły się dobrze i kwitły nawet w zimie. Rozważymy bardzo skuteczny przepis, który pomoże ci to osiągnąć. Twoje kwiaty będą « Dziękuję » i proszę, po kilku natryskach.

Rosnące w zimie rośliny domowe nie zawsze są dobre. Jest to często ułatwione przez kilka negatywnych czynników, takich jak:

  • Suche powietrze z akumulatorów centralnego ogrzewania
  • Mała ilość koloru w ciągu dnia (fotosynteza jest wolna)

Aby ożywić rośliny i sprawić, by rosły « drożdże » muszą być spryskane wodą za pomocą nadtlenku wodoru. W ten sposób rośliny poprawiają ogólny stan i tworzą tlen.

Rośliny domowe bardzo lubią podlewać i spryskiwać wodą za pomocą nadtlenku wodoru, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę proporcje:

  • Litry wody
  • Dwie łyżki po 3% nadtlenku wodoru

Wlać wodę do butelki za pomocą rozpylacza i dodać wymaganą ilość nadtlenku na receptę, a następnie wymieszać powstały « górny opatrunek ».

Produkt ten nadaje się do codziennego użytku, po którym kwiaty zaczną dziękować dzięki jasnemu kwitnieniu i szybszemu wzrostowi. Nie jest również zbyteczne używanie wody z nadtlenkiem wodoru i sadzonek.

Istnieje jeszcze jeden bardzo dobry sposób radzenia sobie z dużą liczbą szkodliwych bakterii w ziemi, ponieważ ten raz na tydzień namoczyć ziemię roztworem nadtlenku wodoru.Top