Jak prawidłowo nosić PIERŚCIONKI. Pamiętaj, aby przeczytać wszystkie dziewczynyCześć.

Porozmawiajmy dziś o pierścieniach.

W artykule dowiesz się:

 • Jakie znaczenie miały pierścienie w czasach starożytnych.
 • Jak nosić pierścień na ramieniu.
 • Jak wybrać pierścionek według wieku i struktury ręki.
 • Jak przyjaciele są pierścieniami i mężczyznami.

Z historii pierścieni. Jak nosić pierścienie wcześniej.

Pierścień jest jednym z rodzajów biżuterii, która jest umieszczona na palcu, symbolizując coś. Wiedziałeś, że na palcach rąk znajduje się około 400 aktywnych punktów, które odpowiadają za pewne części ludzkiego ciała.

Dlatego prawidłowe noszenie pierścieni może, jak poprawić swoje zdrowie i pogorszyć jego położenie.

Już w starożytności ludzie różnych plemion dekorowali się różnymi dodatkami: koralikami, bransoletkami i oczywiście pierścionkami.

Szczególną uwagę poświęcono pierścieniom, ponieważ każdy pierścień włożył pewien palec iw pewnej ilości miał swoje znaczenie.

Niezawodny pierścień może równie dobrze oznaczać siłę i siłę człowieka, a także niemoc i słabość. W niektórych przypadkach pierścień oznaczał przynależność danej osoby do jakiejś konkretnej grupy (klanu lub plemienia). Ponadto pierścień może powiedzieć o statusie rodzinnym osoby, o jej majątku, a nawet o zdrowiu.

Duże znaczenie miał również materiał, z którego wykonany jest pierścień. Na przykład metalowe i drewniane pierścienie były uważane za bardziej źródło mocy niż dekoracja. Dlatego nie wolno im było nosić ich wszystkich.

Pierścień z brązu, złota i srebra nosili żołnierze, którzy oznaczyli swoją przynależność do armii. Takie pierścienie były również uważane za straż dla wojowników.

Czy myślisz, że złoto, kość i drewno są jedynymi materiałami, z których pierścienie powstały w starożytności? Wcale nie. Jednym z najbardziej popularnych były pierścienie wykonane z roślin: jęczmienia i skrofuły, a także z "rzadkich" materiałów: kości strusie i osły. Takie dekoracje chroniły właściciela, dodawały siły i zdrowia.

Pierścień był noszony nie tylko na rękach, ale także zawieszony kilka pierścieni wokół szyi, łącząc je z nicią. Później dobrze było założyć pierścionki na wszystkie palce obu rąk bez wyjątku.

Niestety, lub na szczęście, taka tradycja nie dotarła do naszych czasów.

Jak prawidłowo założyć pierścionek.

Dzisiaj kobiety i mężczyźni noszą pierścionki. Najważniejsze to wiedzieć, jak prawidłowo je założyć i połączyć
Powszechnie uważa się, że główną zasadą przy wyborze pierścionków i innych ozdób jest ich połączenie z odzieżą w zależności od koloru, tekstury i stylu.

Ale istnieje wiele innych przydatnych czynników, które dziewczęta przeoczają.

Po co nosić damskie pierścionki?

Ogólnie przyjmuje się, że istnieje kilka powodów, dla których kobieta nosi pierścionek:

 1. chce sprawić przyjemność mężczyznom.
 2. szuka bezpieczeństwa.
 3. szuka wiarygodności i wagi jako osoby.

Kiedy wybierasz pierścień dla siebie, pamiętaj o dwóch czynnikach, na podstawie których dokonaj ostatecznego wyboru:

 • Twój wiek.
 • Struktura twojej dłoni.
 • Miejsce i miejsce, w którym "spacerujesz" po pierścieniu.

Wybór pierścieni według wieku.

 1. Bardzo młode dziewczyny (15-20 lat) mogą nosić miniaturowe, cienkie pierścienie, które będą podkreślać tylko młodość i piękno.
 2. Młodym kobietom (w wieku 20-30 lat) zaleca się noszenie niezbyt dużych pierścieni z materiałów nienaturalnych. Noszenie diamentów i szafirów nie jest pożądane.
 3. kobiety w wieku od 30 do 40 lat najlepiej wybrać pierścionek z dużymi kamieniami. Małe i cienkie pierścienie nie są twoją opcją. Są zgubione na tle twoich dłoni i skupiają się na skórze, a nie na dekoracji.

Jak wybrać pierścień dla struktury ręki.

 • jeśli twoja szczotka jest duża i gęsta, lepiej wybrać duży pierścień i zaokrąglony kamień.
 • Jeśli masz mały pulchny pędzel z krótkimi palcami, wybierz pierścionek średniej wielkości. Jeśli chodzi o kształt, najlepszym rozwiązaniem będzie prostokątny pierścień, który wizualnie wydłuży ramię. Również pierścionek o geometrycznym, kanciastym kształcie dobrze pasuje.Nie nosić szerokich pierścionków, tylko wizualnie powiększy twoją rękę.
 • — jeśli masz cienką szczoteczkę, wąską z długimi palcami, możesz bezpiecznie nosić absolutnie dowolny pierścionek. Każdy pierścień, dowolny kształt i dowolny rozmiar nie psują, ale wręcz przeciwnie, tylko podkreślą piękno twoich dłoni i palców.

Wybieramy pierścień do tego miejsca.

 1. na spotkaniu lub w innym otoczeniu biznesowym lepiej powstrzymać się od pierścionków z brylantami i szafirami. Załóż lepiej ciasny lakoniczny pierścionek ze złota lub srebra. To zrobi lepsze wrażenie na partnerach.
 2. w uroczystym wieczorze można nosić taki sam pierścionek z brylantem. Będzie wyglądać dobrze na tle stroju wieczorowego.
 3. podczas uprawiania sportu lepiej jest usunąć wszystkie pierścienie. Ale jeśli nadal nie można oddzielić od ozdoby, wówczas preferowaną opcją będzie założenie prostego cienkiego pierścienia. Brak dużych pierścieni, a tym bardziej dużych kamieni.
 4. jeśli umieścisz duży pierścień owalu lub innej figury geometrycznej, preferowaną opcją w ubraniu jest jednokolorowy garnitur lub sukienka.
 5. Idealne opcje na cały czas są uważane za pierścionek zaręczynowy. Fakt ten wskazuje na bezpieczeństwo kobiety, jej niezawodność i "domową".

Do notatki!

Kiedy zakładasz pierścionek z naturalnym kamieniem, dopasuj kolor kamienia do pasującego lakieru do paznokci.

Zgodność pierścieni i mężczyzn.

Z reguły dłoń mężczyzny zdobi jedynie pierścionek zaręczynowy, który daje mu odwagę i fortunę. Ale nie ma wielu męskich twarzy, które potrafią nosić inne pierścienie. Duży pierścień na palcu serdecznym dłoni mężczyzny może oznaczać jego energię szybkiego temperamentu, wybuchowy temperament, a czasem nawet histerię.

Z reguły mężczyźni, nosząc taki pierścień na palcu serdecznym, chcą wydawać się dominującymi i stać się centrum ogólnej uwagi.

Solidny pierścień na kciuku oznacza dla mężczyzn tylko jedno - chcą się wypowiadać w seksualny sposób.

Więc, kobiety, bądź ostrożny w kontaktach z mężczyznami! Zwróć uwagę na ich ręce i załóż pierścienie.

Czy lubisz nosić pierścionki? Jak wybrać je w sklepie lub kapitana? Udostępnij w komentarzach.Top