Poznaj 6 zasad, które ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE na lepsze!1. Pozytywne myśli

Nie pozwólcie sobie na rozpacz i myślcie negatywnie. Zawsze myśl pozytywnie wszędzie! Obudź się każdego ranka z pozytywnymi myślami. Będą nadrabiać Twój dzień. Jeśli stanie się to twoim nawykiem, zmieni twoje życie.

Adeptom negatywnego myślenia (które wydają się być "realistami") z pewnością spierają się - jak to może być "dobrze pomyślane" i wszystkie obecne w pozytywnym świetle, jeśli wszystko jest tak złe … - Nie lubię się kłócić i nie chcę! Po prostu starasz się inaczej - a różnica w percepcji i jej wynikach będzie odpowiedzią - jak możesz myśleć pozytywnie i co z tego wyniknie!

2. Nie bądź zawstydzony

Nigdy nikogo nie nauczaj - po prostu się ucz. Proszę, nie ulegaj pokusie, aby kogoś nauczyć życia. Nie myśl, że wiesz więcej, jesteś lepiej zorientowany w czymś. To jest duma i samooszukiwanie. Możesz być tylko przykładem, ale nie nauczycielem.

Niech twoje czyny sprawiają, że inni podchodzą do ciebie i pytają, jak do tego doszło, jak to robisz, jak to wiesz. Nigdy nie naciskaj nikogo i nie zmieniaj tego siłą. Bądź przykładem, ale nie nauczycielem! I tutaj nie chodzi o to, co możesz komuś udostępnić!

Nie dawaj rady, a tym bardziej, jeśli w ogóle o nią nie pytano - to wszystko!

3. Trzymaj serce otwarte

Bycie osobą otwartą jest cudowne! Zawsze rozmawiaj z nieznajomymi. Nauczą cię czegoś. I otworzysz swoje serce. Poznaj sąsiada w samolocie, zapytaj, jak dostać się do sklepu, dowiedz się, jak to działa. Częściej i więcej komunikować. Uśmiechnij się! Naładuj siebie i wszystkich wokół ciebie!

4. Możesz

Nigdy nie mów, nie mogę tego zrobić! Po prostu spróbuj. Możesz zrobić wszystko! Nie stawiaj przed sobą barier. Po prostu to zrób. Jeśli masz wątpliwości co do tego, co możesz zrobić, natychmiast zrezygnuj z planu lub (co jest bardziej skuteczne, użyteczne i ważne!) - lub gdy nie umniejszycie swoich zdolności i zdolności!

I oczywiście - nie bądź tym, który robi to innym!

5. Człowiek + pragnienie = osoba. Człowiek - pragnienie = Bóg

Pragnienie to niebezpieczne słowo. Spróbuj zastosować to mądrze. Nie przerastaj materiału … nie życzę sobie kogoś złego … nie zazdrościj (nie zapomnij - "biała zazdrość" nie istnieje!) cała zazdrość - "czarna"!). Pamiętaj, że tylko twoje umiejętności, które możesz wykorzystać w następnym życiu i tylko pozytywne pragnienia, mogą cię uszczęśliwić i uczynić osobę godną wszystkiego!

Kobieta nie może żyć bez pożądania, a nie powinna! Różnica w ich sensie! Właściwe pragnienia - daj wolność!

6. Nie bój się.

Nie bój się niczego. Strach. Więcej. Nie, nie jest. W końcu wiesz - stres zmienia ciało. Od tego wszystkie choroby. Zawsze bądź spokojny! Przynajmniej, staraj się nie stracić spokoju. Po prostu się zrelaksuj.

Trzeba mocno zrozumieć, że skłonność do nerwowości nie jest naturalną reakcją organizmu na stresującą sytuację lub jakąś nieodłączną cechą twojej osobowości. Jest to raczej rodzaj mentalnego mechanizmu utrwalonego w systemie nawyków i / lub konsekwencji problemów z układem nerwowym.

Stres jest tylko twoją reakcją na to, co się dzieje, i cokolwiek się dzieje, zawsze możesz zareagować na różne sposoby! A więc wybierz - "być spokojnym w każdej sytuacji". Można zacząć długą polemikę na temat tego, że "nie da się zawsze być spokojnym", "Jestem taki emocjonalny" i tak dalej … ale czy to konieczne ...? Po prostu spróbuj!

Zmień - bądź inny! Cóż, technik pracujący i pozbycie się nagromadzonych negatywnych emocji morza, a na pewno znajdziesz swoje.

Zawsze dokonujemy własnych wyborów, a kolejność ich konsekwencji jest naszym życiem!Top