Nowe modne trendy DREWNIANE ręcznie robione torebki od Grav GravCześć needlewomen! Teraz porozmawiamy o nowym trendzie, który został stworzony przez firmę Istanbul Grav Grav » robią szpony, torebki i portfele dla kobiet na całym świecie.

Studio w Stambule udało się osiągnąć wysoki popyt na swoje produkty od kobiet w różnym wieku i bogactwa materialnego. Ich produkty zostały wystawione na sprzedaż w 2011 roku i wzbudziły duże zainteresowanie wśród klientów.

W bogatym asortymencie firmy dostępne są zarówno modele dla dorosłych, jak i dla dzieci. Modele dziecięce są tworzone przez projektantów z Turcji, są produkowane w różnych rozmiarach, dzięki czemu są odpowiednie dla każdej kategorii wiekowej.

Dlaczego drewniane torby są popyt?

Torby wykonane z drewna są bardzo pożądane ze względu na to, że są one dość piękne i nietypowe. Co ważne, produkty te można słusznie uznać za bezpieczne dla środowiska.

Rzemieślnicy ze Stambułu używają naturalnego drewna do pracy, z reguły jest to orzech, dąb lub buk. Rola materiału na wykończenie jest w większości wykonywana za pomocą prawdziwej skóry, a akcesoria do toreb, sprzęgieł i toreb są certyfikowane i przyjazne dla środowiska.

Oprócz wymienionych zalet, te torebki są bardzo mocne i trwałe, nie boją się wilgoci, plam tłustych, a także uszkodzeń mechanicznych, które zostały usunięte dawno temu z « budynek » jakakolwiek inna torba.

Teraz produkcja studia Grav Grav » jest jeszcze bardziej popyt, ponieważ w ostatniej kolekcji mistrzowie wprowadzili swoją technologię haftu krzyżem na gotowych produktach, przedstawiając różne wzory, kwiaty lub ptaki na nich.Top