Master PODAJ SEKRET, jak pracować z materiałem ROCKNiektórzy lubią ogień boją się luźnych, luźnych tkanin. Nie bój się. Tak więc szyjemy sukienkę z luźnych materiałów na podszewce (podszewka nie daje tkaniny, którą można silnie rozciągnąć, np. Z tyłu, a produkt dłużej zachowuje dobry wygląd).

1. Należy przykleić sekcje boczne i ramienne cienką podwójną wstęgą lub włókniną. Jeśli tkanina ma dużą separację nici w szwach (musisz spróbować na próbce), to wstążka powinna być wystarczająco szeroka i dostać się do linii maszyny.

2. Następnie przeciągnij (nawet jeśli produkt jest w linie).

3. Przyklej wszystkie obtachki dublerin (ubierałem tę sukienkę podwójną na jedwabiu, aby uniknąć nadmiernej grubości, ponieważ tkanina jest dość gęsta). Zawsze testuję kilka wariantów doublerine i wybieram taki, który pasuje lepiej do konkretnej tkanki.

4. Obtachka (dla produktów bez rękawa), zawsze wykonuję jednoczęściowy.

5. Podszewka wybieram tylko z dodatkiem elastanu, ponieważ nie pęka w szwach i nie wiąże ruchów. Jeśli sukienka jest przylegającą sylwetką, wtedy na podszewce musisz uszyć wszystkie strzałki.

6. Podszewkę sukienką łączę tylko na górze z обтачками, na błyskawicy i na dole.

7. Zawsze na dole robię małe wyściółki na podszewce (1-1,5cm). Dodatek do obniżenia powinien być dość duży 4-6 cm.

Cóż. faktycznie. i tutaj 🙂 Diabeł nie jest tak straszny, jak jest malowany, ale teraz wszystko to można oglądać na wideo.Top