Dywany wykonane z kryształów i nie tylko. Niesamowity widok, z którego nie można oderwać okaWitaj, kreatywny!

Dziś poznamy unikalnego artystę, który tworzy niesamowite instalacje.

Susan Drammen — mistrz jego rzemiosła

Susan Drammen — artysta z Holandii. Tworzy piękne instalacje, ozdabia podłogi i ściany, a także sufity, używając różnych materiałów.

W trakcie kursu wszystko: kryształy, kryształy, fragmenty luster. Wygląda jak kalejdoskop.

Z każdej pracy Susan Drammen nie może oderwać wzroku. Każdy szczegół chcę zobaczyć i zaglądać do niego, jak w lustrze odbijającym.

Susan Drammen nigdy nie wie, co stanie się w wyniku jej pracy. Kiedy zaczyna robić kolejne arcydzieło, obraz rysuje się tu i teraz.

Susan Drammen mówi, że gdy dojdzie do miejsca, w którym zostanie przedstawiony nowy obraz, wydaje się, że sama mówi, co i jak powinno wyglądać. Wszystko zależy od ostatecznej pracy: atmosfery, światła, koloru.

Dlaczego Susan Drammen tworzy takie instalacje? Przyznała, że ​​każda praca chce zaskoczyć i zaszokować publiczność. I jej się to udaje.

Jasne, piękne

Jeśli spojrzeć na zdjęcie z dystansu, wydaje się, że każdy detal jest symetryczny względem drugiego, równomiernie rozłożony.

Warto jednak podejść, bo z powodu błyszczących i błyskotliwych materiałów odczuwamy dezorientację.

Wszystkie szczegóły pracy Susan Drammen mocuje do ścian lub sufitu na małych goździków. Na podłodze po prostu je układają i nie robią nic, by je wzmocnić.

Każda praca jest bardzo duża i wygląda jak luksusowe królewskie dywany. Jeśli patrzysz na zdjęcia pod różnymi kątami, zmienia się kształt, kolor i percepcja.

Jeśli byłeś pod wrażeniem pracy Susan Drammen, koniecznie opowiedz o tym w sieciach społecznościowych.Top