Znaki drogowe dla zwierząt. Czy kiedykolwiek to widziałeś?Cześć wszystkim!

W tym artykule wyraźnie zobaczysz, jak kochać i troszczyć się o otaczający nas świat zwierząt.

W szczególności będziemy rozmawiać « Clinic 212 » — jest to pracownia artystyczna z Litwy, która opracowała projekt ochrony zwierząt na drogach.

W końcu w wypadku docierają nie tylko ludzie, ale także różnego rodzaju fauna.

Przypadek aktywistów przypomina ludziom, że dana osoba nie jest jedynym mieszkańcem miasta. I musisz szanować życie małych stworzeń.

Ludzie z całego świata zainteresowali się tym projektem i otrzymali wiele zachęcających komentarzy.

Dlatego kierowcy rowerów, motocykli, samochodów motywują do bycia bardziej uważnymi i ostrożnymi na drogach.

Litewscy aktywiści w Wilnie wykonali małe znaki drogowe przedstawiające różne zwierzęta i zainstalowali je w całym mieście.

Wśród nich można znaleźć znaki z wizerunkiem jeża, gdzie zwierzęta mogą przejść przez ulicę.

Znaki przedstawiające kaczki w miejscach, w których kąpią się. Obraz gołębi w miejscach, gdzie najczęściej są zabierane.

Nawet tam jest znak, że zbierają się tutaj koty uliczne.

Wraz z rozwojem Internetu i sieci społecznościowych nowe projekty mogą bardzo szybko zyskać swoją sławę. Ludzie dzielą się interesującymi faktami i innowacjami. Ten projekt nie jest wyjątkiem.

Dzięki szerokiemu rozgłosowi przy pomocy zrobionych zdjęć i rozłożeniu ich na płaszczyźnie społecznej. sieci, działania aktywistów nabrały dużego znaczenia i światowego aprobaty.

To ciekawa idea, która sprawia, że ​​świat jest trochę lepszy i motywuje innych do angażowania się w ochronę i odbudowę naszej przyrody i jej mieszkańców.

Jeśli kochasz zwierzęta i chcesz je dobrze, możesz zrobić repost tego artykułu lub ułożyć go jak — więc więcej ludzi zobaczy te informacje, więc więcej szans będzie na promowanie idei harmonii z naturą.

Wszystko dobrze!Top