Wakaty i praca "bank atb" w Nowosybirsku, szukaj pracy z

A2 - Nowosybirsk (stacja metra Gagarinskaja)

zamówienia i dokonywanie płatności na rzecz Banku Klienta; Rachunkowość operacji bankowych w. instytucje kredytowe; Odpowiedzi na prośby banków; Archiwizacja dokumentacji dla miejsca pracy. mniej niż 1 rok; Dobra znajomość (Bank-Klient, MS Office, 1C, Internet.1 tydzień temu z hh.ru

Księgowy banku 20 000 - 25 000 P

Holding Russian Meat Products - Nowosybirsk

wyciągi bankowe z systemu Klient-Bank do oprogramowania księgowego 1C. Doświadczenie w systemie Klient-Bank trwa co najmniej 1 rok. 7.7, 1С 8, bank klienta. Internet-baza, elektroniczne raportowanie, Internet.

1 tydzień temu z hh.ru

"księgowy do strony" "Klient-Bank" "" negocjowany

Pierwszy fundusz budowlany - Nowosybirsk

specjalista ds. pracy z bankami komercyjnymi Odpowiedzialność: Codzienne przyjmowanie wyciągów. rachunki przedsiębiorstwa, rozładunek z banku-klienta dla księgowych. Prowadzenie. konta organizacji. Praca operacyjna z bankami (dostarczanie dokumentów na żądanie).

1 tydzień temu z hh.ruKsięgowy na stronie bank-klient

Monroe, Grupa firm - Nowosybirsk

3 tygodnie temu z career.ru

Operationalist / Treasury specialist (bankowość internetowa) 22 000 - 29 000 P

2GIS - Nowosybirsk

operacje rozliczeniowe za pośrednictwem systemu bankowości internetowej; Utrzymanie katalogu kontrahentów w 1C. 1С (УПП 8.2), Bank Klienta. MS Office; Znajomość podstaw rachunkowości.

3 tygodnie temu z hh.ru

Administrator do banku wynegocjowany

BINBANK - Nowosybirsk

klientów według produktów i usług banku. sprzedaż produktów bankowych, przygotowanie. udzielanie porad i pomocy klientom banku; Inteligencja, dobra wola, towarzyskość, odporność na stres. ; Miejsce pracy w oddziale banku w sercu miasta;

1 tydzień temu z career.ru

Specjalista oddziału banku (lewy bank)

Otwarcie grupy finansowej - Nowosybirsk

Warunki: praca w największym prywatnym banku, Bank znajduje się na liście dziesięciu. tworzące system instytucje kredytowe, zatwierdzone przez Bank Centralny. jak również na liście największych.

1 miesiąc temu z career.ru

Specjalista oddziału banku (Nowosybirsk)

konsultacje dotyczące produktów i usług banku (detalicznych i inwestycyjnych); przygotowanie konieczne. na LC RF w stanie banku; harmonogram 5/2, poprawione wyjście. Operator danych osobowych: UniCredit Bank. INN 7710030411, 119034 Moskwa.

4 miesiące temu z hh.ru

Przedstawiciel do Banku 25 000 - 45 000 P

Tinkoff - miasto NowosybirskPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top