Summerman budzi się

Powszechnie uważa się, że wilkołaki zamieniają się w wilki w pełni. W rzeczywistości - nie wszystkie. Istnieje rodzaj potworów, które stają się potworami w pierwszych wiosennych dniach.

I my oczywiście o nich opowiemy. Ponieważ każdy z nas znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszyscy!Pierwszy dzień. Wilkołak staje się czuły

Summerman budzi się

Wreszcie jest wiosna! Ciesz się słońcem i ciesz się długo wyczekiwanym ciepłem? Uwaga! To właśnie w pierwszy prawdziwie wiosenny dzień wilkołak rozpoczyna swoją straszną transformację. W rzeczywistości co najmniej jedna trzecia obywateli spotykających się z tobą na ulicy to okropne potwory, które łatwo ugryzą cię w głowę, jeśli wpuścisz ich do środka. To prawda, że ​​"nie wpuszczaj" niewiele pomaga. Ponieważ twój dom jest prawdopodobnie także wilkołakiem. Jeśli ktoś z domu kupi na okładce idiotyczne czasopisma z topinamburem - uważaj, jesteś w strasznym niebezpieczeństwie!

Drugi dzień. Wilkołak porównuje się do cyklu księżycowego

Summerman budzi się

W dosłownym znaczeniu tego słowa. Nawet się nie ukrywa, jakby nie robił niczego nagannego! Bezpośrednio łapie śmiercionośne łapy zużytą książką z napisem "Kalendarz księżycowy" i czyta ją tuż przed tobą. Dzieje się tak dlatego, że Wezwanie jest nadal bardzo słabe, a wilkołak trzyma się w garści - nie wyją, nie klekoczą zębów i nie próbują przegryzać delikatnej tchawicy. Więc nadal nie czujesz się zagrożeniem.

Trzeci dzień. Wilkołak zmienia nawyki żywieniowe

Summerman budzi się

Normalne ludzkie jedzenie nie pasuje oczywiście do wilkołaków. Potrzebują więcej białka. Dlatego zaczynają niszczyć jogurty i kwaśną śmietanę na skalę przemysłową. Co więcej - te same produkty są ci przekazywane. I jeszcze więcej - kurze jaja i nasiona słonecznika. Kubki z kwaśnego mleka, a także plewy i muszle, które wilkołak wciąga do swego tymczasowego schronienia. Wyrzuć to wszystko, w żadnym wypadku nie jest to możliwe. Niestety, na tym etapie transformacji nie można zatrzymać, więc nie wkładaj rąk do kosza bez potrzeby. On zobaczy - ugryzie.

Dzień czwarty. Wilkołak zaznacza terytorium

Summerman budzi się

Jeśli jesteś profukali aż do odwrotu i nie uciekniesz aż do dzisiejszego dnia - zaakceptuj szczere kondolencje. Proces przeniósł się w fazę nieodwracalności i nic ci nie pomoże: prędzej czy później wilkołak wpadnie na ciebie. Tak, w twoim przytulnym prywatnym pokoju. Chodzi o to, że wilkołak zaczyna ingerować w jasne światło słoneczne. Aby się go pozbyć, pokona brzydkie półki na ramy okienne i położy na nich kubki jogurtu wypełnione wilgotną ziemią. Zmniejszy to nasłonecznienie i wypełni mieszkanie cudownym zapachem bagiennym.Dzień piąty. Wilkołak przygotowuje się do zwrotu

Summerman budzi się

Nauka jeszcze nie wie, jak człowiek o przeciętnej budowie zamienia się w dwumetrowy potwór, pokryty włosami od stóp do głów. W tym sensie - gdzie znajduje się centner dodatkowej masy mięśniowej, markizy, podszerstka i pięciocentymetrowych kłów. Jednak oczywiste jest, że wilkołak musi być rzucony nagi, inaczej ubrania na nim pękną. Ale, ponieważ spacery nago przyciągną niepotrzebną uwagę wilkołaka, on wybiera jego strój, w którym spotka Noc Transmutacji. Zwykle są to dziurkowate spodnie sportowe, sweter noszony przez wilkołaka 20 lat temu, w ciele studenta, odrapane kalosze (z których łatwo wyskakują łapy) i dziecięcy panama. Ogólnie rzecz biorąc, to wszystko nie jest szkoda.

Szósty dzień. Wilkołak szuka paczki

Summerman budzi się

Transformacja nastąpi bardzo szybko, ale wilkołak wciąż ma siłę, by stawić opór Wezwaniu, podczas gdy w nim pozostaje coś ludzkiego. W momentach oświecenia wilkołak rozumie, jak samotny będzie na wiecznym zesłaniu i próbuje przekonać bliskich, by zwrócili się ku złu. W rzeczywistości większość jego świadomości nie jest całkowicie ludzka i jest szczerze przekonany, że wy także będziecie szczęśliwi, jeśli zostaniecie zabrani z miasta i pochowani na łożu cebuli. Wilkołak już utracił ludzką logikę, więc przekona cię, że jesteś emocją: zacznie od delikatnej perswazji, skończy się obietnicą straszliwej kary. A potem śmierć.

Siódmy dzień. Wilkołak żegna się z człowiekiem

Summerman budzi się

Zdając sobie sprawę, że w mieście grozi mu śmiertelna śmierć, wilkołak przygotowuje się do opuszczenia kamiennej dżungli. Ale z samym sobą nie bierze niczego, co przypominałoby mu jego ludzką hipostazę. Wręcz przeciwnie, wilkołak gromadzi bardzo dziwne przedmioty: łopatę, puste szklane słoiki, torbę odpadków i, co najważniejsze, szklanki z ziemią. W nich przez ten czas rośnie dziwnie pachnąca trawa. A Bóg nie pozwala ci złamać nawet łodygi - wilkołaka za to i może zabić. Naukowcy są przekonani, że bez tego zioła ostateczna transformacja jest niemożliwa.

Ósmy dzień. Wilkołak wędruje

Summerman budzi się

Dzień ósmy jest przedostatnim. W ciągu jednego dnia będziesz musiał pożegnać się z ukochaną osobą, którą znasz od wielu lat. Ale zanim będziesz musiał towarzyszyć mu z dala od miasta, inaczej niewinni mieszkańcy miasta staną się niewinni. Wilkołak nie jest już w stanie poruszać się w przestrzeni i spójnie używać mowy ludzkiej. Kierowany jest przez Wezwanie. Jeśli wilkołak dostanie się do tego stanu w elektrycznym pociągu, ktoś z pewnością ugryzie. Jeśli wilkołak siedzi za kierownicą - ofiary są możliwe. Więc zbieraj swojego ducha i prowadź go. Do krawędzi.

Dzień dziewiąty. Wilkołak jest rzucany

Summerman budzi się

Cóż, to wszystko. Tej nocy spędziłaś na rozgwieżdżonym niebie, a potem na płowiejących węglach ognia. Może nawet płakałeś, słuchając radosnych i nieartykułowanych okrzyków potwora wędrującego przez krzaki w ciemności. Teraz zetrzyj sentymentalne łzy i stwórz nogi. Uruchom! I nie wyostrzaj kołka osi: z dużym prawdopodobieństwem najpierw otrzymasz stawkę na grzbiecie, a następnie zmuszony do kopania go w ziemię. W pobliżu wiśni. I zwiąż.

Postscript

Naukowcy nie odkryli jeszcze, dlaczego ludzie stają się wilkołakami. Może to mutacja genetyczna, a może wirus. Jednak długoterminowe obserwacje wilkołaków pozwalają nam twierdzić, że wilkołaki są dziedziczone. To znaczy - ty też. Togo. On jest najbardziej. Na szczęście wilkołaki rzadko pojawiają się dopiero w wieku 30 lat. Zwykle jest bliżej 40. Więc masz czas, by zrobić cebulowe łuski. I okulary.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top