Producenci Gennady Onischenko ukrywają szkodę elektronicznych papierosów

Producenci Gennady Onischenko ukrywają szkodę elektronicznych papierosów

Giennadij Onishchenko twierdzi, że producenci papierosów elektronicznych ukrywają przed społeczeństwem ogromne szkody, jakie powodują dla zdrowia ludzkiego - informuje IA Reactor.

Doradca premiera Giennadij Onishchenko powiedział dziennikarzom o szkodliwości palenia papierosów elektronicznych. Według doktora honoris Rosji, tak zwany „gwałtowny wzrost”, nie mniej szkodliwe dla zdrowia ludzkiego procesu niż palenie, a producenci i sprzedawcy papierosów elektronicznych prostu ukryć przed społeczeństwem. Ponadto Gennady G. przekonany, że tzw veyperov ruch jest rodzajem „konia trojańskiego” dla zdrowia narodu jako całości.Dziś wielkie czterech międzynarodowych firm tytoniowych - Philip Morris International, Japan Tobacco, British American Tobacco i Imperial Tobacco, stara się wykorzystać każdą lukę w przepisach antynikotynowej Rosji. To oni wprowadził modę na palenie papierosów elektronicznych i wykonywać wiele imprez i koncertów na ten temat. Ten nowy etap walki z aktywną pozycję, którą obsadzono przepisów rosyjskiej i europejskiej w ramach ogłoszonej Ramowej Konwencji Światowej Organizacji Zdrowia o ograniczeniu użycia tytoniu, powiedział Onishchenko.

Z veyperami i palenie papierosów elektronicznych jest niezbędne do walki w ten sam sposób jak w przypadku palaczy tradycyjnych wyrobów tytoniowych, powiedział Onishchenko. Dziś jest to konieczne, aby zakazać producentom papierosów elektronicznych tworząc opinii publicznej, która ostatecznie nie tylko wypiera sukcesy osiągnięte w zwalczaniu palenia, ale co więcej, palenie odbywa się na wyższym poziomie pod względem liczby ludności. W przeciwnym razie, wkrótce moda na papierosy elektroniczne mogą być porównywane na dominacji i szkody dla ludności ze spożywaniem napojów energetycznych, według doktor honoris causa Rosji.Poprzedni

Następna

Top Top