Poznaj przewodnik po hotelu Pegas Touristik - żyjący podróżujący

Po przybyciu do hotelu wszyscy turyści podróżujący w pakiecie powinni spotkać się z przewodnikiem hotelu. Nie byliśmy wyjątkiem, a następnego ranka po przybyciu mieliśmy spotkanie w hotelowym lobby z przewodnikiem hotelowym "Pegas Touristik". Dla kogo jest to pierwszy raz, przygotuj się na to, że przewodnik hotelowy zafascynuje Cię, żartuje z Tobą, mówi komplementy, uśmiecha się i robi wszystko dla siebie. Równolegle będzie mówić o kraju, zasadach postępowania, zwyczajach, ryzyku i niebezpieczeństwach, sprawach ubezpieczeniowych itp.Poznaj przewodnik po hotelu Pegas Touristik - żyjący podróżujący

Przy okazji, chcę zatrzymać się bardziej szczegółowo, to na ubezpieczeniu. Dlaczego? Teraz wyjaśnię. Fakt, że udało mi się otruć zepsutą kukurydzę (sam się obwinia) w trzeci dzień pobytu w Pattaya. Byłem bardzo zły i potrzebowałem narkotyków, mój mąż oczywiście nazwał przewodnika hotelowego. Powiedział mu, że nie zajmuje się takimi sprawami, że mamy ubezpieczenie, jest na nim numer i musimy tam iść. Jest operator mówiący po rosyjsku, porozumiewaj się z nim, on ci pomoże. Zrobiliśmy to. Operator, słuchając, odpowiedział, że wszystko jest w porządku, pomożemy. Musisz tylko aktywować. ubezpieczenie za 30 USD plus 30 USD wizyta u lekarza w hotelu lub samodzielne przyjście do szpitala. Hmmm, myśleliśmy, a wcześniej, coś do aktywacji, mąż postanowił udać się do lokalnej apteki. I nie stracił go, farmaceuta był bardzo uważny. Gdzieś, gestami, kilka zdjęć, które, nawiasem mówiąc, były dostępne w aptece tylko w takich przypadkach, tłumaczyły się sobie nawzajem. W rezultacie mój mąż otrzymał w tym przypadku niezbędne leki, co pomogło mi i mogłem kontynuować mój odpoczynek. Leki kosztują około 200 bahtów. Więc za darmo, nawet za ubezpieczenie, nie dostaliśmy nic. Więc przy mniejszych zatruciach taniej jest udać się do lokalnej apteki.Ale co najważniejsze, w odniesieniu do tego, co odbywa się w tych spotkaniach w ogóle, tak jest w celu sprzedaży wycieczek na wycieczki do lokalnych atrakcji. Przewodnik po hotelach jest w tym interesujący, ponieważ każda sprzedana wycieczka ma pewien procent. A ponieważ nasi turyści nie są już tymi naiwnymi ludźmi, tak jak we wczesnych latach, wtedy wycieczki nie są kupowane przez wielu. Ciekawe jest, jak pod koniec spotkania zmienia się wyraz twarzy, nastrój i postawa przewodnika hotelowego dla nowo przybyłych turystów wędrownych. Chociaż wszystko to wiąże się z doświadczeniem))) i dla nas ta podróż była pierwszą, a my postanowiliśmy nie podejmować ryzyka, kupując te same wycieczki od biur podróży ulicznych tańsze. Tak, a także w przewodniku hotelowym, byliśmy dotknięci brakiem bezpieczeństwa i nieodpowiedzialnością tych biur podróży. Jesteśmy naiwni, wierzyliśmy i kupowaliśmy od niego wycieczki do następujących miejsc:

Nie chcę powiedzieć, że nie podobały nam się wycieczki, wszystko było w porządku, ale jednocześnie wrażenie wycieczki zależy bardziej od profesjonalizmu przewodnika. Zostaliśmy złapani tak dobrze, a nie bardzo. W ogóle, jakie szczęście. Później czekaj na szczegółowy wpis na temat: "Kto jest bardziej opłacalny, aby kupować wycieczki".

Usługi, z których korzystamy w podróży własnej:

Och! Dotknąłeś fajnego tematu! Kilka razy oczywiście musiało przychodzić na takie spotkania z ciekawości. I wszystko, co zabrałem ze sobą - "O, bogowie, jak sprzedawać, jak sprzedawać!" A co najważniejsze, bez cienia kłamstwa - oni naprawdę nie są odpowiedzialni za te wycieczki, które nie są od nich kupowane, ale jak to jest serwowane, !! To naprawdę naprawdę - kto ma co chleb.

Tak, przewodnik hotelowy to cała sztuka! 🙂 Ale, o ile wiem, nie płacą małych kwot.Poprzedni

Następna

Top Top