Obserwacja - ostrzeżenie serwisowe, przeciw zamarzaniu, tryb ekologiczny

Przebieg jest nadal mały, tylko 3500 i nie po raz pierwszy byłem przerażony niektórymi usługami Renault! Wstrząs, jak idioci mogą zabrać się do pracy!

Wczoraj jechałem na Ryzhiku, widziałem 3500 razy oczami, a na tablicy pojawił się ostrzeżenieMiałem już dwa powody, aby przejść do OD.
Na ostrzeżenie, byłem ciekawy powiedzieć - potrzebujesz 1500, by przekazać TO, czas nadszedł. Szczerze mówiąc, jestem zszokowany, że samochód to maszyna, w której musisz zrobić 5 na 5. Kiedy mnie kupiłeś sprzedano samochód w odległości 15 000 km, wczoraj powiedziano mi po 10 000, ale potrzebujesz 5000 km, cóż, nie idioci. Po komunikacie powiedziano mi, że musisz przyjechać, a my przedłużyliśmy cię o kolejne 5000 km, ale to jest za pieniądze.


Oczywiste jest, że zrobią to już za darmo i zdecydowanie powiedzą, żeby to zmienić, to nie jest poważne.
Kiedy kupiłem samochód, nie patrzyłem na poziom tych płynów - w szczególności płyn niezamarzający, przeglądając zdjęcie, był na gorącym samochodzie między poziomem okazuje. Oto zdjęcie z dnia zakupu, na dzisiejszy widok.

Pojechałem do jednego z dystrybutorów Renault i zapytał, czy nie było przeciw zamarzaniu, powiedziano mi, że nie jest Renault, tylko skupić się i przyjść po weekendzie, więc proezdil miesięcy, zgodnie z decyzją o prawie 2 razy taniej kupić 2 litrushki w egzystencjalnym. Czekałem miesiąc i nie czekałem. Wczoraj pojechałem do innego dealera z ostrzeżeniem BC, dowiedziałem się, że był rozcieńczony środek przeciw zamarzaniu, kupiłem go i doładowałem.
Na lato można dodać rozcieńczone, a przed zimą lepiej jest wlać koncentrat, jednak jego krystalizacja jest zaprojektowana dla niższych temperatur niż rozcieńczona!
Aby uzyskać informacje:
gotowy oryginalny płyn niezamarzający w jednym litrowym opakowaniu Renault 77 11 428 133
koncentrat przeciw zamarzaniu oryginalny w litrowym opakowaniu Renault 77 11 428 132

To było w zbiorniku tuż nad niskim więcPoprzedni

Następna

Top Top