Możesz zmienić oprogramowanie na dysku twardym, jeśli nie działa ono prawidłowo

_Fink wygląda na zrzędliwego, ale. _

Istnieją teraz dwa rodzaje dysków twardych: dyski twardych dysków magnetycznych (na ilustracji powyżej czerwonego przycisku "HDD") oraz dyski SSD (odpowiednio "SSD"). To, jak mówią w Odessie, dwie duże różnice.Możesz zmienić oprogramowanie na dysku twardym, jeśli nie działa ono prawidłowo

Jakie dyski twarde, które SSD składają się faktycznie z "pamięci" (dyski + głowice magnetyczne w pierwszej i układy w drugiej) i elektroniki, która zapewnia pracę pamięci. W przypadku HDD, elektronika jest dostarczana do osobnej karty wewnątrz obudowy, która nazywa się kontrolerem:

"Nie ma absolutnie nic do przebicia: wszystkie cztery żetony robią swoje, a" najlepszy jest wróg dobrych "na wewnętrznym kontrolerze HDD jest szczególnie istotny.

Dysk SSD również nie oferuje możliwości flashowania:

Możesz zmienić oprogramowanie na dysku twardym, jeśli nie działa ono prawidłowo

chip kontrolera oznaczonego "JMF612" jest zaangażowany w wymianę danych na magistrali SATA i zapewnia interfejs USB, a jego sąsiad jest mniejszy - synchronizacja układów pamięci. Pierwszy plik oprogramowania sprawia, że ​​SSD jest "głuchy i głupi", a drugi - "idiota".Niezależnie od typu dysku, próba "flashowania" doprowadzi do "aborcji".

Tutaj jest tyle wyobraźni! Niektóre "złe prace" odnoszą się do utraty klastrów, inne - "pługi" _ ("hamulce", powolna praca) _ podczas odczytu-odczytu, a trzecie - charakterystyczne kliknięcia / skrzypienia / krzyki / wycie podczas pracy.

Jeśli zaczniesz sortować wszystkie możliwe opcje - istnieje szansa, aby dostać się do Księgi Rekordów Guinnessa dla najdłuższej i żmudnej odpowiedzi. _

To nie jest problem z dyskiem twardym - to "puszka", którą Vynh wygrzewa. Węże, drewno opałowe, BIOS - wszystko jest na swoim miejscu, wszystko działa. I te rzeczy nedoabortirovannoe potwór z melkomyagkih korporacji bez wyraźnego powodu wpada w obłęd i „zapomnieć” o istnieniu jednego devaysa, ponieważ w tym czasie był zaangażowany w poszukiwania duszy i nie jest aż problemów użytkowników.
Zrób sobie pobrania YuSBshku z DOS (na przykład wersja 6.22 rusyfikacji działa dobrze nie mieć sto tysięcy użytkowników) oraz zestaw narzędzi do pracy z dysku twardego, boot z nim jeździć Winch - upewnić się, że nie ma żadnych kłopotów. Vynh ma karaluchy w mojej głowie - i poradzi sobie z tym Vinci specjalnie. Ponieważ nie podobała jej się na przykład wersja oprogramowania wbudowanego w kontroler tej konkretnej Barracudy (lub jakiego rodzaju Vinch posiadasz). I nie pomoże taniec z tamburynem. - 4 lata temu

Co zrobić, jeśli dysk twardy działa źle teraz powiem ci powody, znajdź w nich odpowiedź

Pierwszy jest przepełniony

Drugi kabel podłączony do płyty głównej nie działa dobrze Spróbuj wymienić i włożyć gardło z obu stron)

Po trzecie, spróbuj użyć Auslogics BoostSpeed ​​do defragmentacji dysku i znajdowania błędów

Sprawdź wirusa za pomocą narzędzia AVZ.

Po tym wszystkim, jeśli to wszystko nie pomogło wymienić tablicę na dysku twardym (to jest takie zielone bzdury pod śrubą) podymish zobaczysz, że nie jest drogie i nie zostaną zastąpione przez problemy, które może przegrzać.

Powodzenia, mam nadzieję, że moja rada pomoże.

Co to znaczy - nie działa dobrze? Czy masz jeden dysk twardy na swoim komputerze? Być może musimy porównać różnicę i wyciągnąć wnioski, niemożliwe jest podjęcie innej trudnej, a nie tej, która będzie oferowana, ponieważ jest najtańsza, niezawodna i dość szybka.

Tańce z tamburynami czasami pomagają, ale jeśli jesteś skrupulatny i wytrwały, wciąż mam staroświeckie 40 koncertów, pomagało niskie formatowanie, jest 20 koncertów, czy warto? Pod względem wysiłku.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top