Jak zwrócić karty w chrome dla Androida

Jak zwrócić karty w chrome dla Androida
Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyłem po uaktualnieniu do systemu Android 5 Lollipop, jest brak znanych zakładek w przeglądarce Google Chrome. Teraz przy każdej otwartej karcie musisz pracować jako osobna, otwarta aplikacja. Nie wiem na pewno, czy nowe wersje Chrome na Androida 4.4 zachowują się tak samo (nie mam takich urządzeń), ale myślę, że tak - trend koncepcji Material Design.

Możesz przyzwyczaić się do tego przełączania kart, ale osobiście nie całkiem to rozumiem i wydaje się, że zwykłe zakładki w przeglądarce, a także łatwiejsze otwieranie nowej zakładki za pomocą ikony "Plus" były znacznie wygodniejsze. Ale był dręczony, nie wiedząc, że istnieje możliwość zwrotu wszystkiego, jak to było.

Włącz stare karty w nowej wersji Chrome na Androida

Jak zwrócić karty w chrome dla Androida

Jak się okazało, aby włączyć zwykłe karty, trzeba było częściej sprawdzać ustawienia Google Chrome. Istnieje oczywisty element "Połącz zakładki i aplikacje" i domyślnie jest włączony (w tym przypadku karty z witrynami zachowują się jak osobne aplikacje).

Jak zwrócić karty w chrome dla Androida

Jeśli wyłączysz ten element, przeglądarka uruchomi się ponownie, przywróci wszystkie sesje rozpoczęte w momencie przełączania, a później będzie działać z kartami przy użyciu przełącznika w Chrome na Androida, tak jak to było wcześniej.

Jak zwrócić karty w chrome dla Androida

Menu przeglądarki nieznacznie się zmienia: na przykład w nowej wersji interfejsu na stronie początkowej Chrome (z miniaturami często odwiedzanych witryn i wyszukiwania) nie ma elementu "Otwórz nową kartę", a w starym (z zakładkami) jest.

Nie wiem, może nie rozumiem czegoś i wersji Google dzieła lepiej, ale z jakiegoś powodu nie wydaje mi się. Chociaż kto wie: organizacja obszaru powiadomień i dostęp do ustawień w systemie Android 5 również nie bardzo mi się podobało, ale teraz jestem do tego przyzwyczajony.

I nagle będzie to interesujące:Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top