Jak zwrócić artykuł o dziewczynie

Jak zwrócić artykuł o dziewczynie
Teoria → System, wzory, reguły. Rozumowanie, sformułowanie i uzasadnienie.

Jak zwrócić artykuł o dziewczynie

Cóż, albo facet. Nie o to chodzi.

To nie jest następny setny pięćsetny przewodnik o tym, jak nie musisz upokarzać się przed partnerem, jeśli chcesz go zwrócić. Tutaj nie czytasz, że nie powinieneś dzwonić dwadzieścia razy dziennie lub napisać wiadomość tekstową typu "No cóż, co zdecydowałeś?". I na pewno nie powiem ci, który z nich wybrać koszulkę, aby wejść do niej przed "ukochanymi" oknami. Porozmawiam o tym, jak twój powrót może rozpaść się na etapie planowania. I jak zacząć to dobrze. Cóż, chodźmy ...Zawrzyjmy od razu. Jeśli miałeś nadzieję zobaczyć tu uniwersalny schemat oddania partnera w związek - to jesteś małą owcą. Taki tutaj, saaamu mało. Tak-a, Slewin wie, jak właściwie zdobyć sympatię publiczności. Musimy natychmiast wyjaśnić im, kto jest kim i kogo słuchać. Powodem mojej "chamstwa" (z wyjątkiem poruszonego poczucia humoru) jest to, że po prostu nie ma takiego uniwersalnego schematu, chociaż Google myśli inaczej.

Nie oznacza to, że powinieneś natychmiast rzucić się, aby dowiedzieć się dokładnie, co twoja sytuacja nie pasuje do wzoru i szukać igły w stogu siana w tych kikutach. Nie, będzie to kolejny wariant szablonu akcji. Mówię o tym, jak nauczyć się widzieć granice szablonów. Nauka widzenia całości, dla modelu ersatz. Szablony, nawiasem mówiąc, też nie powinny być wyrzucane. Często są bardzo odkrywcze, a ogólna idea jest bardzo bliska rzeczywistości. Nawet bez ostatecznych, jasnych i wybranych końcowych elementów. Uderzenia te odróżniają zwykłą szafkę Ikei od pyłu-trociny w bełkot z smoczkiem z unikalnej ręcznie robionej pracy, która idealnie pasuje do wnętrza twojego związku. Aby spełnić swoją funkcję, będzie opierać się na jakości produkcji. Bez niej - swojego czasu pomiędzy regularnymi, absurdalnych, wzorów zachowań, co jest w porządku obliczyć swoje minione pół i nie spowoduje dziesiątą niezbędnych emocji i nie awansować cię w planie lub powrót do centymetra.

Mówiąc o planie. Czy wiesz, jaka jest różnica pomiędzy prawidłowym, skutecznym zarządzaniem biznesem, to jakoś potknięcie się i trzymanie taśmy izolacyjnej i ataków serca na przywództwo? Obecność planu! Obecność strategii rozwoju, obecność celów pośrednich, do których kierownictwo prowadzi swoją działalność. Co robi zwykły biznesmen? Podejmuje decyzje na podstawie chwilowej opinii o tym, co jest dobre, a co nie. Co jest dobre, a co złe. Co jest przydatne, a co szkodliwe. Co sprawia, że ​​skuteczny biznesmen? Podejmuje decyzje w oparciu o to, w jaki sposób są one zgodne z aktualnym celem strategii firmy. A nawet jeśli drobiazgowo wydaje się, że zakup sprzętu biurowego po obniżonej cenie - świadczenia w oparciu o aktualną celu - aby zaoszczędzić pieniądze na poprawę produkcji - jest to błędem, ponieważ celem jest przełożony, zawodnicy będą mogli dostać się i istnieje możliwość, aby zatrzymać siedzi w stos tego samego sprzętu biurowego , choć kupowane mniej niż zwykle kupują. Dlatego skuteczne przywództwo - każdy wybór, każdy krok - prowadzi do celu, zgodnie z planem i strategią jego działalności. Co robi zwykły kochanek, chcąc zwrócić zmarłą miłość? Podejmuje decyzje w oparciu o wzorce i klasyczne, Bóg wybacza, schematy powrotów. W najlepszym przypadku. I zwykle - w oparciu o ich bezpośrednie stany emocjonalne. Zadzwoń czy nie? Pogratulować lub milczeć? Mydź swoje oczy w towarzystwie innych dziewczyn lub znikaj z radaru na czas nieokreślony? Co będziemy stosować w konkretnej sytuacji? Kiedy propozycja wspólnego działania przynosi sukces w powrocie, a kiedy partner chce, abyś gdzieś zawiodła? Czy potrafisz odpowiedzieć na te pytania? Ruch do podnoszenia zaleca stosowanie zimnego i oderwanego zachowania. Społeczność kobiet - za tańce małżeńskie pawia i polanę kwiatów w shuffle z prezentami. W środku? Zrobisz trochę, trochę inaczej - pójdziesz całkowicie dla umysłowo niezdrowego idioty. Która opcja jest poprawna?Poprawna wersja to taka, która jest zgodna ze strategią powrotu. Który promuje postęp zgodnie z planem, a nie krokami wstecz. Weźmy na przykład ideę ignorowania. Dlaczego idea ignorowania zyskała taką popularność, że teraz jest stosowana w miejscu i poza miejscem? Jednym z najbardziej oczywistych powodów jest to, że lepiej nie robić nic, niż robić to, co diabeł wie. Takie bezmyślne ignorowanie to strategia powrotu polegająca na tym, że wasze przeszłe relacje były tak dobre, że te pozytywne emocje naprawią to, co zostało złamane. I pomimo swojej znacznej skuteczności oraz faktu, że poszczególne momenty "ignorowania" są używane w prawie każdej strategii powrotu na różnych etapach - wszystko musi być zastosowane do miejsca i we właściwym czasie. Aby zrozumieć znaczenie, możesz tylko na podstawie planu powrotu.

Kolejną przyczyną nieudanych powrotów jest fakt, że dana osoba nie chce nic zrobić. W ogóle nie chce się męczyć. On chce się obrazić. Chce siedzieć, niech pęcherzyków smark, marudzenie dookoła o tym, jak on został zdradzony i oszukany, i czekać, a gdy ta suka tak się czołganie się do niej lub niego (w zależności od tego, kto pełzać) mogła nadrobić wszystkich swoich przykrych doświadczeń o tym.

Odpowiednie będzie dotknięcie kwestii moralności samej idei zwrotu tego, który odszedł. To pytanie - szczególny przypadek pytania - czy warto próbować wygrywać (uwodzić, jeśli chcesz, to tylko słowo, a nie znaczenie, jakie w nim wkładają kobiety, co?) Ktoś, kogo szczególnie nie lubiłeś od samego początku? Pytanie jest subtelne. I każdy będzie musiał sam na to odpowiedzieć. Osobiście próbowałem obu i nie mogę powiedzieć, która opcja jest poprawna. Nie ma na to poprawnej odpowiedzi. Jest czas, który ci odpowiada. Który przypadkiem jest szczególnym przypadkiem idei "Planu Życia" dla ciebie w tej chwili, ale to nie jest teraz, ale kontynuuję myśl, że:

"Jeśli naprawdę chcesz - możesz"


Możesz spróbować. Tak, o wiele przyjemniej jest zakochiwać się i kochać tych, którzy cię kochają. Ale nie zawsze tak się dzieje. Nie zawsze to, co nam daje wszechświat, pasuje do nas. Czasami potrzebujemy czegoś konkretnego. I jesteśmy gotowi zapłacić za to z dużo większym wysiłkiem, niż zwykle na to wydajemy. Daleki jestem od myślenia, że ​​warto wszystko i każdy w swoim życiu osiągnąć poprzez nadmierną siłą i odpornością na całym świecie - to głupota i głupi może być tylko pomysł, aby siedzieć na tyłku i czekać, aż wpadniesz w ręce siebie. Ale jeśli z jakiegoś powodu (!) Potrzebujesz tej konkretnej osoby i nie potrzebujesz go tak bardzo - będziesz musiał spróbować ją zdobyć. I nie wchodź w tryb "Dobra, niech tak będzie, czego chcesz ode mnie?", Ale w trybie, w którym będziesz potrzebować tej osoby nie mniej, a nawet więcej niż on ci.

Wiele nie zostało uwzględnionych. Jest to zbyt duży temat dla jednego artykułu, aby nikogo tam nie było. Jeśli słyszysz opinię, że zwroty są proste i jasne na palcach - gratulacje, masz "szablon". A jeśli go naprawdę nie potrzebujesz, możesz go posłuchać, co tam jest. Ale jeśli nadal chcesz powiedzieć "bardzo" - będziesz musiał wejść głębiej. Z mojej strony napiszę więcej na te tematy w przyszłości, więc czekaj na nowe artykuły.

Podsumowując:
- Podejście do szablonów prowadzi do miernych wyników
- Praca bez planu powrotu nigdzie nie prowadzi, nawet jeśli nie jest szablonem
- A jeśli "naprawdę chcę" - to musisz się pieprzyć

Reposty, husky, cytowanie w nocy z balkonu i śpiewanie w wierszu z piosenkami na ich pierwszych randkach - są bardzo mile widziane i topią moje lodowate i cyniczne serce.

Przeczytanie forum, nawiasem mówiąc, doprowadziło mnie do zastosowania szablonów. Nie mówię, że ktoś jest winien, to jest w moim lenistwie. Ja 2 razy zwróciłem relację z całego tyłka na własną rękę, wymyśliłem oryginalny plan sytuacji. I działało z pewnym marginesem po mojej stronie. Za trzecim razem nie chciałem go wymyślić z jakiegoś powodu. Przydał się także na forum, które skłoniło receptę do "po prostu bez wysiłku".
Pewnie teraz jest głupio zapytać, czy istnieje recepta na zrobienie tego planu.

Jeśli plan ma pokazać, jakim jesteś odważnym mężczyzną i jak nie reagujesz na kobiece dziwactwa, podczas gdy kobieta odeszła, bo było ci zimno, to plan jest idiotyczny.
Jakoś tak.

Przy okazji, ten pomysł planu powrotu. Szczególny przypadek planu uwodzenia. Jeśli nie wiesz, czego chce dziewczyna, to nie wiesz, jak ją uwieść, to robisz to, amatorskie szaleństwo - próbujesz uwieść to, co uważasz za słuszne. I nie tak, jak dziewczyna jest gotowa na kuszenie. Naprawdę, czasami dziewczynę, która ma ochotę skusić wystarczająco ciepłe, tubowe słowa i bukiet, a karmisz ją ponentynkami i neg-hitami, ponieważ "tak piękne są usunięte".

Doskonale napisane!
Cóż, jeśli chodzi o forum, można powiedzieć, że z pewnością łatwiej jest tam pisać niż przekopywać się do siebie i wymyślić strategię, plan. Prawdopodobnie i szczęśliwy endov tak mało w opowiadaniach. Tak, i na ogół użytkownicy forum udzielają porad od swojej dzwonnicy, opierając się wyłącznie na ich życiowym doświadczeniu, no może ... Ale jest to niewielka wiedza.
Ale co jest w porządku, są dobrzy pendale ludzie, którzy już i światło nie jest miłe, ale jest to wielki impuls do rozwoju.

„Jeśli naprawdę chcesz - jest to możliwe” - Jestem z pierwszych dni na tym forum o tym i próbował mi powiedzieć w zasadzie niewielkie wsparcie, chociaż jest oczywiste, zależność człowieka, to wyrażenie jest przeciwwskazane). Myślę, że jeśli chcesz mocno, to jest nie tylko możliwe, ale także tego potrzebujesz, ponieważ tylko w ten sposób rozumiesz, czy naprawdę było to konieczne i czy kosztowało to wysiłek. Czasami wydaje mi się, że bezczynność i oczekiwanie na cud są bardziej destrukcyjne dla psychiki niż niektóre działania.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top