Jak zrobić wędkę na lotosie

Poruszanie się w ogromnych ilościach, płocie po drodze chwyta wszystko, każdą przynętę, i to się dzieje - i pusty błyszczący haczyk lub mormyszkę.

Łowić dzika

Jeśli jest dobry kęs, zapewnione są dobre połowy, nie będzie wymagana przynęta lub wymagane będą poszukiwanie nowych łowisk. W Akhtuba, a zwłaszcza w Trekhrechye, vobla zostaje złapany przez cały okres otwartej wody na osłach i zwykłej wędkarskiej wędce. Przynęta lepiej jest używać pochodzenia zwierzęcego: Vobla żyje i porusza się w dużych stadach, więc w procesie wędkowania liczba ugryzień może falować lub falować, gdy porusza się ościeżyna. Często wobla jest przymocowany do stada większych, spokojnych ryb, na przykład leszcza - więc ucieka przed nagłymi atakami tak dużych drapieżników, jak sandacze i szczupaki. i dodatkowo uzyskuje dostęp do dodatkowego kanału, który pozostaje na rozluźnionym dnie. Dlatego latem i jesienią największy wobler siedzący powinien znajdować się w rejonie stałego cumowania leszcza i innych spokojnych ryb szkolnych. Jako przynęta do łapania płoci można użyć tego samego, co przynęta na przynętę lub płocie. Oznacza to, że może to być różnorodność zbóż z dodatkiem chałwy, makuhi, mieszanki paszowej i innych. Aby zwiększyć efekt, jak zwykle, dodajemy przynętę i przynętę, które chcemy złapać.Jak zrobić wędkę na lotosie

Może to być posiekane robaki, larwy, kukurydza lub jakakolwiek inna przynęta. Przynętę można kupić w sklepie wędkarskim lub samodzielnie przynętę.

 • Sprzęt do łapania wobla Lotus

  Czasami pojawia się w ciągu roku, a czasem w dwóch. Wygląda na to, że wszystko zależy od warunków pogodowych lub warunków ryb. Dojrzałość płciowa samców osiąga w wieku 2 lat, a samice 3-eh. Jeśli łatwo ześlizgną się po linii, umieszczamy dwa. Często złapany w chybotanie okablowania, to w tym przypadku sprawdzony spławik typu sportowego z ślepym zapięciem. Jako główną linię stosuje się średnią sztywność i rozciągliwość żyły o średnicy 0,2 mm.  Ogólnie rzecz biorąc, im cieńsza linia, tym bardziej jest ona podatna. Cienkie żyłki wędkarskie są lepiej kupowane od sprawdzonych producentów. Nie będzie łatwo się obracać i wypaczać. Tania po kilku wyprawach wędkarskich może stracić siłę i stać się niezdatna do dalszego użytku. Prowadzenia są stosowane w grubości od 0,1 do 0, patrzymy na to, jak działa na nich prąd. Jeśli są skręcone, są owinięte, lepiej użyć sztywnego fluorowęgla z minimalnym rozciągnięciem. W ogóle można się obejść bez smyczy, jeśli łowienie odbywa się w czysty dzień, w którym nie ma przeszkód. Wielu wędkarzy nie używa smyczy i nie narzeka na gryzienie. Eraser to bardzo skuteczny sprzęt do łapania wobla wiosną. Najpierw nawijamy główną linię za pomocą okrągłego bębna.

 • Astrakhan Vobla (część 2) Sprzęt. | Wędkowanie

  Co zabrać na wycieczkę? Astrakhan Vobla part 2 Equipment. Jesień połów w Karakułowym Przednim, na voblu mieście Podróż Karakułowy W poszukiwaniu Vobla Część 1. Magazyn Vobla Vobla Część 2 Połów Łowić Łowić dzień.

 • Wędkowanie w Krasnodar na wiosnę - przydatne wskazówki

  Ale jeśli regularnie karmisz obiecujące punkty i trzymasz się apetycznych, apetycznych i soczystych robaków, możesz złapać więcej niż kilogram wobla. Najlepszymi miejscami w tym czasie będą obszary dopływów dopływów i zatok na Morze Kaspijskie. Łowienie odbywa się w regionie Astrachań. Jesienią będzie gorzej niż wiosną, ale lepiej niż latem. Złap go w regionie Kaspijskim i w głównym nurcie Wołgi. W tym czasie okazy są większe niż latem. Jesienią vobyl złapany jest wyłącznie do odlewania dalekosiężnego.

  Jak zrobić wędkę na lotosie

  Najważniejsze, aby cały czas dostać się do otworu kanału na głębokość metrów. Zasięg odlewów zależy od miejsca, w którym rzeka płynie. Jeśli złapiemy jedną z licznych Erica lub Zatokę, to można ją wyrzucić na metry, a do haczyków dołączyć haczyki z robakiem. W zimne dni lepiej złapać na bloodworms. Zimą płoć pochodzi najlepiej z Bałkanów i regionu kaspijskiego. Jest przechowywany na płytkich obszarach i jest aktywny w ciągu dnia i wieczorem. Jeśli znajdziesz obiecujące obszary, możesz złapać vobla jednym kijem. Do ich złowienia potrzebujemy podajnika lub donka. Donku może być zbudowany i na miejscu, składający się z ciężarka ważącego około gram, żyłki i trzech, czterech haczyków.

  Jak zrobić wędkę na lotosie

  Najprostszy sprzęt wędkarski do łapania płoci jest gotowy. I możesz wziąć wędkę podajnika, z testem do 60 gramów, wyposażyć karmnik dla ptaków, żyłkę i haczyki. Przy aktywnym odgryzaniu vobli hak z przynętą nie ma czasu na zanurzenie się na dno, chwyta ją w locie.  Powiązane artykuły

  Poprzedni

  Następna

 • Top Top