Jak zrobić parafinę w domu

W ostatnich latach coraz częściej stosuje się terapię parafinową. Doskonale spełnia funkcję odmładzania skóry, a także pomaga zmniejszyć obrzęk, zasinienie i pomaga schudnąć.W przypadku okładów parafinowych należy stosować parafinę stopioną i rafinowaną. Materiał ten jest w stanie wydobywać temperaturę w małych porcjach, więc nie można uzyskać oparzenia, nawet jeśli jest on rozgrzany do wysokiej temperatury.

Jak zrobić okład parafinowy? Będzie to wymagało oczyszczenia parafiny sprzedawanej w aptekach. Możesz go zmieszać z algami, wtedy efekt będzie znacznie silniejszy. Powinieneś także kupić film spożywczy. Aby poprawić efekt zabiegu, przed rozpoczęciem można przeprowadzić peeling ciała lub oczyścić skórę za pomocą peelingu.

Jeśli folia jest po raz pierwszy, należy stopić parafinę do 55 stopni w łaźni wodnej. Teraz należy równomiernie rozprowadzić stopioną masę szerokim pędzelkiem. Potem trzeba owinąć ciało w film. Przed zabiegiem najlepiej przetrzeć skórę odżywczym mlekiem.

Aby wzmocnić efekt, możesz owinąć się ciepłym kocem lub ręcznikiem. Jak zrobić okład w domu, aby wynik przekroczył wszelkie oczekiwania? Aby to zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami i bądź cierpliwy, ponieważ procedura potrwa około godziny. Pod koniec tego czasu można usunąć parafinę ręcznie. Pożądane jest nasmarowanie skóry po zawinięciu dobrego odżywczego kremu.Oczywiście, okład parafinowy pomaga skutecznie schudnąć i poprawić wygląd skóry, ale istnieją również przeciwwskazania do stosowania tej metody. Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem.

Jeśli ta metoda jest odpowiednia, po kilku procedurach można zauważyć oczywiste zmiany na lepsze. Po prostu nie przestawaj po jednej procedurze, ponieważ tylko regularna opieka może dać doskonały rezultat.

Jak zrobić parafinę w domu
Jak zrobić parafinę w domu

Jak zrobić parafinę w domu
Jak zrobić parafinę w domuPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top