Jak zrobić niewidoczne tapety, artykuły i publikacje

Jak zrobić niewidoczne tapety, artykuły i publikacje

Jeszcze przed naprawą spawacz widzi w swoich myślach wynik swojej pracy. Jak mówią, widzę cel - idę w jego kierunku. Naturalnie w umyśle wszystko wygląda idealnie, nawet starannie wklejona tapeta. Ale w rzeczywistości, niestety, są błędy nawet dla mistrzów. Dzień po wklejeniu z dobrą tapetą, są plamy z poplamionych szwów. Jest to bardzo nieprzyjemne dla mechanika i zmusza go do szukania wyjścia z sytuacji.Dlaczego więc stawy stają się widoczne?
Wynika to z faktu, że tapeta pochłania wodę z kleju, a następnie rozszerza się, pojawiają się fale. Po wyschnięciu materiał przyjmuje swoją oryginalną formę. Aby tego uniknąć, nie trzeba pozwolić na obfite razmokaniya. Jak tylko zauważysz, że klej wystarczy na tapecie, należy go natychmiast skleić. Jeden arkusz został rozmazany - przyklejony, następnie następny i tak dalej, w kolejności i po jednym arkuszu naraz.Aby zapobiec pojawianiu się smug i plam na złączach, musisz kupić niezawodną jakość tapety i kleju oraz używać czystej wody, bez żadnych zanieczyszczeń. Nadal trzeba dokładnie zbadać tapetę podczas ich selekcji w sklepie. Niespójność dowolnych parametrów, niewłaściwe przycinanie, przechowywanie lub przenoszenie tapet może zepsuć jakość pracy z nimi.

Specjaliści nie zaleca się do zakupu tanich materiałów, należy tapety bez poziomym wzorem, przechowywać i transportować bele (tylko w poziomie), kleju rozpuszczonego w wodzie o temperaturze od trzydziestu stopni, kleju do tapet do odpowiednio przygotowane ściany, a nie, aby projekty podczas suszenia.

Konieczne jest pozbycie się wad na tapecie
Rozpuszczone połączenia na tapecie do malowania są traktowane szczeliwem, klejone i stonowane, a po wyschnięciu pokryte są farbą.
Niemożliwe jest ułożenie ścian dla takiej tapety, ponieważ ta powłoka często kruszy się, kruszy się i kruszy.
Na papierze krawędzie tapet są najpierw zwilżane wodą, a następnie pięć minut później klej PVA nakładany jest na nie i są one klejone. Następnie wygładź gumowy wałek od środka do skrzyżowania pęknięć i pęcherzyków.
W przypadku tapet z włókniny i winylu tylko zwilżenie wnętrza stawów. Walec wygładzający powinien być naciągany i przesuwać go w różnych kierunkach wzdłuż tapety.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top