Jak zrobić naszyjniki z łańcuchów

Jak zrobić naszyjniki z łańcuchów
Rzemieślnicy-needlewomen już dawno zdali sobie sprawę, że stylowe i oryginalne rzeczy można zrobić same bez wydawania dużych pieniędzy.

Tutaj na przykład, jak zrobić naszyjnik z potrójnym łańcuchem własnymi rękami.Naszyjnik łańcuszka: klasa mistrzowska

Do jego wytworzenia potrzebne będą:

  • Duży łańcuch (możesz wziąć smycz psa).
  • Duży łańcuszek od kołnierza (możesz użyć łańcuszka z biżuterii).
  • Dużo szpilek.
  • Cyrkonie - po jednym na każdą szpilkę.
  • 4 pierścienie łączące.
  • Zablokuj łańcuch.
  • Klej jubilerski lub klej do metalu.
  • Szczypce i akupunktura (do otwierania pierścieni).

Najpierw przecinamy łańcuchy, określając dogodną dla nas długość. W przypadku średniego łańcucha używamy kołnierza, usuwając ogniwa z dużymi pierścieniami wzdłuż krawędzi. W przypadku łańcucha górnego i dolnego podziel pas na dwie części. Łańcuch górny jest zredukowany do 30,5 cm, dolny - do 47 cm.

Jak zrobić naszyjniki z łańcuchów

Jeśli używasz smyczy i obroży jako łańcuchów, nie jest łatwo odłączyć linki. Używając szczypiec, unieruchom połączenie ogniwa łańcucha i wrzuć do niego w miarę możliwości. Następnie, trzymając linkę, podnosimy uchwyty szczypców do paznokci, używając całej siły, rozprostuj ją. Zaleca się umieszczenie ręcznika pod narzędziami, aby nie uszkodzić stołu, na którym pracujesz.Jak zrobić naszyjniki z łańcuchów

Po przycięciu łańcuchów na żądaną długość, przymocuj blokadę na środkowym łańcuchu. Aby ponownie otworzyć i zablokować linki, użyj szczypiec.

Za pomocą pierścienia połączeniowego przymocuj łańcuch górny i dolny do środka. Górny łańcuch mocujemy w odległości pięciu ogniw z każdego końca środkowego łańcucha, a dolny łańcuch w odległości ośmiu ogniw z każdego końca środkowego łańcucha.

Teraz mamy trzy zapięte łańcuchy, gotowe do umieszczenia szpilek.

Jak zrobić naszyjniki z łańcuchów

Zaleca się wklejenie cyrkonii na szpilki przed umieszczeniem ich na naszyjniku, ale w tym celu musisz zdecydować, ile pinów potrzebujemy. Aby to zrobić, możesz dołączyć wszystkie szpilki do łańcuchów i policzyć ich liczbę, a następnie usunąć, wkleić cyrkonie i dołączyć je całkowicie.

Jak zrobić naszyjniki z łańcuchów

W przypadku klejenia rozłożymy kołki na stole, po przeciwnej stronie od zamka nałożymy kroplę kleju, a do niego przymocujemy cyrkonie.

Po wyschnięciu kleju na kołkach można je przymocować do naszyjnika.

Jak zrobić naszyjniki z łańcuchów

Przywództwo w tej ręcznie robionej dekoracji okazało się dość długie, ale sam proces produkcji zajmuje trochę czasu.

Ciężar łańcuchów tego naszyjnika dodaje pewności siebie, a cyrkonie nadają tyleż połysku, ile potrzeba, nie wyglądając zbyt jasno. Można go nosić przy każdej odzieży, ale naszyjnik będzie wyglądał najlepiej jesienią, z golfem lub swetrem.

Jak zrobić naszyjniki z łańcuchówPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top