Jak zrobić miękki stołek ze zwykłego krzesła

Jak zrobić miękki stołek ze zwykłego krzesła

Zwrócenie zwykłego krzesła na miękkie krzesło jest prostą sprawą i jest dostępne dla każdego, kto zdecyduje się uczynić swoje krzesła wygodniejszymi, tak, i co tam powiedzieć, piękne.Aby to zrobić, musisz mieć pod ręką kawałek dowolnego materiału (w zależności od preferencji), kawałek grubej, grubej pianki, klej "Moment" i zszywacz do mebli.

My bierzemy krzesło i nakładamy na niego piankę, robimy z niej wzór zgodny z kształtem siedziska krzesła.

Nasmaruj siedzisko klejem po obwodzie, a także w środku, zostaw kilka punktów kleju. Nałóż pianę na krzesło i pozostaw do wyschnięcia.

Następnie dokręca się siedzisko ściereczką o odpowiednim rozmiarze, zagina krawędzie pod spodem krzesła i przymocowuje je od spodu za pomocą zszywacza do mebli. Wygodniej jest to zrobić, jeśli odwrócisz krzesło do góry nogami, położysz je na stole. Zamocuj materiał za pomocą spinek do mebli pewnie, często w bardzo niewielkiej odległości od siebie.

Tkaninę do tapicerki krzeseł można zabrać, ale jest wystarczająco mocna. Najbardziej odpowiednim materiałem do tego jest gobelin. Jest nie tylko mocny, ale ma również walory dekoracyjne i doskonale pasuje do każdego wnętrza.Aby zrobić miękkie krzesło ze zwykłego krzesła, wszystko nie potrzebuje niczego: pożądania, kawałka piankowej gumy w rozmiarze siedziska (sidushki), kawałka mrugnięcia i kawałka jakiejkolwiek cienkiej tkaniny, na przykład kawałka prześcieradła; nieco większy niż siedzisko krzesła, wystarczający do owinięcia krawędzi siedziska i zgięcia tkaniny pod spodem; kawałek wybranej tkaniny dekoracyjnej, taki sam jak kawałek mrugnięcia; trzpienie do mebli, z szeroką czapką i zszywkami do mocowania tkaniny, w najgorszym, małe goździki; Ozdobny warkocz do zamykania miejsc mocowania maty i tkaniny do siedziska od dołu.

Wywierć co najmniej trzy do czterech otworów w drewnianym siedzeniu krzesła, aby umożliwić ucieczkę powietrza z miękkich części przyszłego miękkiego siedzenia, gdy osoba ląduje na krześle;

Tnij cienki splot na siedzeniu;

Umieść piankową gumę na cienkiej tkaninie;

Przykryć piankę kawałkiem mrugnięcia;

Przykryć mrugnięcie dekoracyjną szmatką;

Złożyć i zamocować wiszące części cienkiej tkaniny, mrugnięcia i materiału dekoracyjnego, lekko ciągnąc siedzenie, powoli chodząc w kółko;

Aby pokonać dekoracyjny warkocz z kołkami do mebli, wystarczy w kółko;

Połóż krzesło na środku pokoju i usiądź na nim, dumny z tego, w czym jesteś dobry, aby wygodnie siedzieli w twoim miękkim miejscu.

Aby zwykłe krzesło było miękkie, potrzebujemy zszywacza budowlanego, tkaniny, gumy piankowej. Jeśli nie ma zszywacza, możesz użyć małych gwoździ do zamocowania materiału okładzinowego na krześle. Piana musi przeciąć o kilka centymetrów więcej niż krzesło, tak aby gumowa guma otoczyła końce krzesła.

Więcej pytań na temat tego tematu:Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top