Jak zrobić idealną damę dla pani brwi

Makijaż brwi uzupełnia makijaż i sprawia, że ​​twarz jest zadbana. Teraz fakt, że brwi wyglądają pięknie i naturalnie. Jeśli natura przyznała ci szerokie, grube brwi, jest mało prawdopodobne, że styl delikatnej "nitki" będzie odpowiedni na twojej twarzy. Trudno jest dbać o takie brwi, aby zachować podobny kształt, aby codziennie zrywać dodatkowe włosy.Moda nie stoi w miejscu. W dzisiejszych czasach naturalne, lekko wyregulowane brwi zastąpiły modę kroczkiem "nici". Dajemy pierwszeństwo temu, co natura przyznała. Teraz trend to naturalne, szerokie, ale zadbane brwi. Ma znaczenie nie tylko forma, ale i kolor. Jest wybrany do pigmentu włosów.

Kolor ma znaczenie

Jak zrobić idealną damę dla pani brwi

Wybierając cień lub ołówek, preferuj naturalne odcienie, biorąc pod uwagę kolor skóry i włosów. Konieczne jest, aby brwi, w najlepszy sposób, były w harmonii z obrazem.

Blondynki, właścicielki złotej barwy włosów, podchodzą do jasnobrązowych odcieni. Bliżej koloru włosów popielatych najlepszą opcją będą kolory zimniejsze, szare.

Jasnoskóra brunetka doskonale nadaje się do ciemnobrązowych lub ciemnoszarych odcieni. Ale płonące brunetki o ciemnej skórze powinny wybierać kosmetyki nasyconych odcieni - ciemne, czarne kolory.

Dla rudowłosej dziewczyny, a także z odcieniami złotego, miodu i karmelowych włosów, brązowe i czekoladowe odcienie są idealne. Posiadacze ognistych rudych włosów mogą pozwolić sobie na koloryzację brwi odcieniem terakoty lub złotym brązem.

Kobiety o brązowych włosach zaleca się wybrać ciemny zakres odcieni brązu i szarości.Ołówek lub cień

Jak zrobić idealną damę dla pani brwi

Aby podkreślić, brwi mogą być kredką kosmetyczną lub cieniem do powiek. Oba kosmetyki są idealne do naszych celów, ale każdy ma swoje zalety i wady. Rozumiemy, w jakich przypadkach należy preferować pierwsze, w którym drugi.

Niewątpliwą zaletą ołówka będzie szeroka gama odcieni i faktur. Jest łatwy w użyciu. Zdjąłem czapkę, pomalowałem brzegi, zamknąłem czapkę. Ponadto ołówek pozwala uzyskać efekt struktury włosów, dobrze pokrywa nierówności i "łyse miejsca". Prawda jest taka, że ​​jest jedna wada. Jeśli natura nagrodzi cię rzadkimi, rzadkimi brwiami, a następnie pomaluje ołówkiem, będą wyglądać nienaturalnie.

Porozmawiajmy o cieniach. Obecnie kosmetologia oferuje szeroką gamę kolorów odcień. Zastosuj je za pomocą ściętego pędzla. Ta metoda aplikacji nadaje brwi bardziej obszerny i naturalny wygląd.

Utrzymanie kształtu brwi i ich cienia w domu jest dość trudne. Należy okresowo aktualizować je w ciągu dnia, odcień. W salonach można uzyskać najlepszy efekt idealnych brwi.

Wyrywanie brwi

Jak zrobić idealną damę dla pani brwi

Skubanie włosów w procedurze brwi jest bardzo nieprzyjemne. Ten proces może być mniej bolesny, jeśli skorzystasz z lodu i ochłodzić skórę w tym obszarze. Przed procesem skubania weź mały kawałek lodu, zawiń go cienką warstwą chusteczki i przesuwaj brwi na pięć minut, dziesięć. Taki kompres sprawi, że skóra będzie mniej wrażliwa, by tak rzec, lekki mróz. Następnie możesz przejść bezpośrednio do procesu.

Możesz zrobić lód kosmetyczny. Jest gotowane na wywar z rumianku. Będzie miał właściwości antybakteryjne i kojące.

Medycyna oferuje dla takich celów własny arsenał środków. Są to żele, maści, spraye. Wszystkie mają działanie przeciwbólowe.

Zwykle, aby utrzymać brwi w formie, konieczne jest jedynie usunięcie nadmiaru włosów u podstawy i skorygowanie dolnej linii brwi.

Przy pomocy korekcji brwi można wyrazić osobę, wizualnie poprawić jej poszczególne wady, podkreślić oczy. Ale tutaj ważne jest, aby pamiętać, we wszystkich środków jest konieczne.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top