Jak zrobić garnitur z pszczół rękami - popularne wpisy

Kostium piracki! Pomóż! Z jazdą nie ma żadnych problemów - kamizelka, opaska na oczy, chustka, ale poniżej pasa, jak być? Shl. Piraci - w rejestracji.

Dziewczyny, ile pomysłów, ogłuszone po prostu!


Więc skomponowałem sobie "upamiętnienie" :))
1. Broda (narysuj lub wklej)
2. przycięte jeansy "na frędzlach" (najbardziej to - nie można uszyć)
3. turban
4. Górny brzuch (podobno niewielka poduszka do zawiązania w talii)
5. szeroki czerwony pas
6. szalik na szyję
7. Kamizelka
8. amulet na szyi (nagle)
9. tatuaż (to jest to, co kochamy)
10. czarna flaga z kościotrupami
11. Pasiaste skarpety
12. rurka
Nie spodziewałem się nawet, że dasz mi tyle pomysłów. Wielkie dzięki.
Elfy, dziękuję za drzewo :)

Zrobiłam jeansy z frędzlami i prążkowanymi podkolanówki.
W przeszłości można było kupić świat pirata dziecięcy shlyapu.Ona powodować gwałtownych vostorg.i kolejną super-duper pomysł, narysować brodę kij.

Strój Noworoczny własnymi rękami - na wakacje dla dzieci

Dobry wieczór, Masza! Jestem zainteresowany PaulShark dla małżonka w rozmiarze i jeśli możesz linkować)

Zgromadziliśmy tak wiele zdjęć i dzieł dzieci, które są bardzo fajne, ale z powodu braku ramek leżą w folderach i albumach. Moje macierzyńskie serce po prostu nie może pozwolić, by te arcydzieła zniknęły z pola widzenia. Chciałem je zrobić i kupić wiele klatek na raz, ale nie mogłem dostać dość. I w pewnym momencie w mojej głowie pojawił się pomysł, że moje dzieci zrobiły coś własnymi rękami, a najlepsze ramy dla ich pracy i zdjęć może wykonać tylko moja matka.Jak uszyć bardzo modne i eleganckie sukienki dla lalek.

Zrobiłem garnitur do poniedziałku. Ale urlop został przełożony na tydzień, a teraz chcę go skończyć. Skrzydła mnie rozczarowały - okazały się niepozorne. Wykonany z przeźroczystej okładki biurowej, najpierw z czarnym pisakiem, następnie z klejem 3D. Zarówno znak pisaka jak i klej są przezroczyste. Jeśli nie brzegów tkaniny - Nie wiem, jak film przyniesie dużą liczbę otworów i szorstką szerokość krawędzi 5 mm i mniej - trudno to zrobić dokładnie. istnieje wariant - do wklejenia chwastów, ale nie ma pewności co do kleju, i.

Może zszyć skrzydła "do góry nogami"? Mam na myśli, oni teraz zwisają. A jeśli uszysz końcówkę 5-10 cm, odkładając skrzydła "od dołu do góry", wtedy będą wisieć "zgięte" jak liście kwiatów :-) = będą bardziej zauważalne.
Wciąż możesz ominąć przewód przez krawędź kropkowaną linią - ale musisz mieć to opóźnienie :-).
Farby witrażowe PVA (klejenie itp.) - SKRAJNIE zachowują się w każdej formie. Nawiasem mówiąc, w niektórych zestawach biały po wyschnięciu staje się przezroczysty z błyskiem :-).

nie rozumiałeś, ale nos, do którego przywiązujesz się? On musi być kudłaty na tej samej czapce.

W ogrodzie dziecko to pszczoła, na ogół nie najtrudniejsza wersja, nawet są pomysły, po prostu nie pamiętam w biline, na przykład, mają one również ten sam motyw, żółte i czarne paski, czy są tylko szaliki i rękawiczki? a może ktoś zobaczył, gdzie kupić pasiastą koszulkę lub kamizelkę,

7я.ру - projekt informacyjny dotyczący problemów rodzinnych: ciąża i poród, edukacja dzieci, edukacja i kariera, ekonomika domu, odpoczynek, piękno i zdrowie, relacje rodzinne. Na stronie odbywają się konferencje tematyczne, blogi, oceny przedszkoli i szkół, artykuły i konkursy są publikowane codziennie.

Jeśli znajdziesz błędy na stronie, problemy, nieścisłości, daj nam znać. DziękujęPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top