Jak zrobić dubstep

Jak zrobić dubstep

Jak zrobić dubstep

Ten zasób jest dla tych, którzy są zainteresowani tworzeniem muzyki na komputerze. Witam was: zainteresowanych, amatorów, profesjonalistów. Jak już wiesz, ten zasób jest przeznaczony dla osób zainteresowanych tworzeniem i edycją muzyki, a także nagrywaniem muzyki elektronicznej na komputerze.


Tutaj możesz stworzyć własną muzykę dowolnego gatunku: tworzenie muzyki klubowej, tworzenie muzyki trans / trance, tworzenie muzyki house, tworzenie muzyki techno, tworzenie muzyki hip-hop / rap, tworzenie muzyki elektronicznej, tworzenie muzyki pop / pop, tworzenie muzyki tanecznej / tanecznej , tworzenie muzyki drum bass, tworzenie muzyki dubstep. Tutaj możesz dowiedzieć się, które z nich są dla Ciebie odpowiednie, poczytaj o sprzęcie muzycznym i ogólnie o muzyce, a także zapoznaj się z metodami i zasadami pisania kompozycji. Strona prezentuje materiały dotyczące tworzenia muzyki dla początkujących i.

Oczywiście tworzenie muzyki na komputerze to pracochłonny proces, ale bardzo ekscytujący! Od czego zacząć.

Życzę ci powodzenia.

PreSonus Studio One Pro - Potężny profesjonalny sekwencer audio / MIDI, nie tylko wyposażony we wszystkie profesjonalne funkcje, niezbędny muzyk i aranżer w procesie produkcji muzyki, ale także z kilkoma nowymi rozwiązaniami podkreślającymi ten program z wielu tradycyjnych aplikacji audio.

Image Line Deckadance to aplikacja DJ-a, która działa jako samodzielny program lub wtyczka VST w twoim ulubionym sekwenserze. Sam program może być także hostem, z dowolnym syntezatorem lub efektem kompatybilnego oprogramowania VST.


Traktor Pro - nowe oprogramowanie do profesjonalnego DJ-a znanego niemieckiego programisty Native Instruments, oparte na słynnym programie tego programisty Traktor DJ Studio.

FL Studio 10 - to kompletne rozwiązanie do tworzenia muzyki, wersja jest kwintesencją dwunastu lat przemyślanego rozwoju. Wszystko do tworzenia utworów w jednym pakiecie. FL Studio 10 to najszybszy sposób na przetłumaczenie pomysłów.

Reason 5 to wirtualny stojak z narzędziami i efektami, który od dawna stał się rodzajem "różdżki-zashchalochkoy" dla wszystkich muzyków.

Nowa wersja jednego z najpopularniejszych sekwencerów muzycznych SONAR 8 Producer zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz do nagrywania, komponowania, edycji, miksowania i masteringu.

Zwiększyć jakość dźwięku, łatwo łączyć i edytować okna dialogowe, zmieniać wysokość i szybkość odtwarzania, automatyzować procesy mieszania i wykonywać inne funkcje.

Ableton Suite 8.0.4. - Rozszerzona wersja Ableton Live, która ma wszystkie standardowe funkcje Live, plus wszystko, posiada nową bibliotekę z pięknymi dźwiękami i wieloma innymi przydatnymi zasobami.


Jak zrobić dubstep

Jak zrobić dubstep

Jak zrobić dubstep

Jak zrobić dubstep

Jak zrobić dubstep

Jak zrobić dubstepPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top