Jak zostać szczęśliwym

Jak zostać szczęśliwym

Jak zostać szczęśliwym

W tej historii możesz wyraźnie zobaczyć, do czego służy coaching, jaki jest zakres pytań coachingowych i jak zastosować zasadę coachingu w życiu:
"Jeśli chcę tego i dla mnie jest ważne, to aby spełnić moje pragnienie, mam wszystkie zasoby,
pomaga zrozumieć na pierwszy rzut oka, nierealne w tej chwili, pragnienie.

"Minął rok, moje kwiaty już wyrosły na oknie, ale mieszkania tam nie ma" - pomyślała Lisa z uśmiechem i ironią, patrząc na kwitnące fiołki. Sadzenie kwiatów było najprostszym krokiem, jaki odnotowała w swoim planie działania. Zasadź kwiaty - krok, w którym miała już wszystkie zasoby. Z jeszcze większym uśmiechem na twarzy przypomniała sobie, że nie pamięta innych kroków tej sesji coachingowej ...
"Zastanawiam się, jak wybrać mieszkanie, które mi się podoba, które lubię? Jak to jest, wybrać z radością i miłością, kiedy wybierasz dokładnie to, czego chcesz, bez ograniczania się? "- zapytała sama i usiadła przy komputerze. Nespesza i z przyjemnością Lisa otworzyła wyszukiwarkę nieruchomości i pomyślała: "A co, gdybym miał tyle pieniędzy, ile potrzebuję na mieszkanie, które mi się podoba, co by było na mieszkanie?". Pytania zaczęły być zadawane gdzieś w głowie, a odpowiedzi przychodziły z serca. W takim lekkim tańcu kolory stały się jeszcze jaśniejsze, obraz poszukiwań był bardziej atrakcyjny, a czas przestał mieć znaczenie. "Czy to naprawdę ona? - Liza szepnęła ze zdziwieniem - to wspaniale, czasami tak jest! Jak wspaniale byłoby, gdybym miał pieniądze ... ". Dziewczyna zamknęła komputer, wiedziała, że ​​nie ma pięćset dolarów.

Udostępnij w społeczności. sieci

Jak zostać szczęśliwym
Jak zostać szczęśliwym
A jaki wybór wybierasz w swoim życiu? Co wybierasz: ulubiony biznes lub pieniądze? A może jesteś jednym z tych nielicznych szczęśliwców, którzy robią to, co kochają i otrzymują przyzwoitą nagrodę pieniężną za to?

Udostępnij w społeczności. sieci

Jak zostać szczęśliwymJak zostać szczęśliwym

W dzisiejszym artykule chcę udostępnić Ci jedno narzędzie, które pomoże Ci wizualnie zobaczyć, jak szczęśliwy jesteś i jak jasne i bogate jest twoje życie w tej chwili. To narzędzie nosi nazwę Gradient of Happiness.
W obrazie gradientowym poziom szczęścia, jasności i nasycenia życia jest pokazany na zielono. Im jaśniejszy i bardziej nasycony zielony kolor, tym szczęśliwszy, jaśniejszy, bardziej nasycony życie. Ci, którzy są szczęśliwi i zadowoleni ze swojego życia, czują, że są w skali gradientu w nasyconym zielonym kolorze, a ci, którzy nie są szczęśliwi i niezadowoleni - na białej lub jasnozielonej.
Skala Gradientu Szczęścia
Spotkałem gradientową skalę szczęścia, kiedy dopiero zaczynałem swoją podróż, by przemienić moje życie w Życie moich marzeń. Potem, zgodnie z moimi odczuciami, znajdowałem się na początku skali na białym tle Gradientu. Skala gradientu szczęścia bardzo wyraźnie pokazała mi, w jakim punkcie mojego życia jestem. I wyraźnie zrozumiałem, że życie, w którym żyję, jest bardzo odległe od życia, w którym chcę żyć. Czułem całym sobą i czułem, że moje życie wymaga zmian i zaczęło działać. Po jakimś czasie pojawiły się pierwsze efekty w moim życiu i zacząłem odczuwać gradient na jasnozielonym, a następnie zielonym. Teraz jestem w Gradient of Happiness, gdzie dążyłem - w nasyconym zielonym kolorze. (więcej ...)

Udostępnij w społeczności. sieci

Jak zostać szczęśliwym

Jak zostać szczęśliwym

"Nie ma nic nieosiągalnego, jak się wydawało wcześniej. To, o czym marzyłem, że któregoś dnia, okazało się bardzo, bardzo prawdziwe i bliskie "

z odpowiedzi mojego klienta

Ci, którzy przychodzą do mnie po indywidualną pracę, zwykle pytam na pierwszym spotkaniu:
"A ile czasu już chcesz zrealizować swoje pragnienie, ale nadal nie jest realizowane?"
I często słyszę, że ludzie marzą o tym od kilku lat, i albo nie robi nic, aby spełnić swoje marzenia, czy działania te są wyraźnie niewystarczające, albo pierwszą poważną przeszkodą jest postrzegana jako przeszkoda nie do pokonania.
W rzeczywistości, w ciągu kilku miesięcy - roku, możesz osiągnąć większość pragnień, a na pewno możesz zrobić znaczący postęp w realizacji nawet najbardziej odważnych z nich.
Możesz, ale pod jednym warunkiem: jeśli zrobisz coś, aby zrealizować to, czego chcesz, przynajmniej trochę, ale trochę, regularnie i nadal działasz, nawet pomimo pewnych niepowodzeń, i zawsze będą, gdy zaczniesz nowe dla siebie biznes.

"Podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku."

Większość ludzi po prostu marzenie, nawet nie pozwalając sobie pójść, bo natychmiast włączone różne przekonania ograniczające: „nie mogę”, „nie działa mam”, „nie mam wystarczająco dużo dla tego talentu i zdolności”, i tak dalej. e. i tym podobne. I wszystko pozostaje jak dawniej: praca domowa, praca domowa - bieganie w kółko w kole codziennych trosk, a sny pozostają snami, a życie się nie zmienia, pozostaje świeże i nudne. A w ciągu 35-40 lat wydaje się, że najlepsze lata już są za ...

Ale możesz wszystko zmienić, możesz zrealizować wszystkie swoje marzenia, dosłownie wszystko.

Zobacz, jak ludzie żyją teraz: tak, jak chcą, żyją!
Kto chce podróżować ze swoją rodziną na całym świecie, zdobywając za pośrednictwem Internetu, ktoś od 40 lat nagle rzuca nudną pracę w dobrej pozycji, wysokie wynagrodzenia, to zaczyna się robić to, co od dawna chciał, na przykład, aby napisać książkę i stać się słynny pisarz z dużymi opłatami, ktoś przenosi się z miasta-milionera do wioski i zaczyna uprawiać ekologiczne warzywa, a ktoś przeciwnie przenosi się z małego miasteczka do dużego miasta i robi oszałamiającą karierę.
Mamy teraz ogromną liczbę możliwości. A świat pomaga pod każdym względem tym, którzy podążają za pragnieniami swego serca. (więcej ...)

Udostępnij w społeczności. sieci

Jak zostać szczęśliwym

Jak zostać szczęśliwym

Naprawdę kocham swoją pracę. Ma wiele elementów, które czynią go ukochanym. I jednym z najważniejszych jest ludzi, których spotykam, robiąc moją ulubioną rzecz. Moja praca daje mi spotkanie ze wspaniałymi ludźmi. Moi czytelnicy i klienci, w zdecydowanej większości, kreatywne, ciekawe, jasne osobowości, z wielkim wewnętrznym potencjałem. A nasza komunikacja zawsze się wzbogaca. Tak właśnie komunikowałem się z Olyą.
Olga Surkova jest specjalnym maratończykiem. Po pierwsze, jest pierwszą uczestniczką maratonu "Transformacja siebie i swojego życia" - napisała do mnie wiadomość, że chce przejść przez maraton, zanim jeszcze zacznę zapraszać uczestników. Nadal jestem zdumiony tym.
Po drugie, w chwili rozpoczęcia maratonu Ola była w ostatnim miesiącu ciąży. Czas ten jest zwykle spędzany na próbowaniu, jeśli to możliwe, spokoju i minimum aktywności. A potem 30-dniowy maraton prawie do samego urodzenia ... Szczerze mówiąc, myślałem, że Ola nie wystarczy na 30 dni. Ale w ogóle jej nie znałem ...
I to jest dokładnie to, co trzecie: Olga był najlepszy maratończyk, który może tylko pomarzyć organizatora, który inwestuje w swoim programie duszy, a to jest bardzo ważne, aby członkowie jego wniosku do otrzymania wyników. To konsekwentnie i starannie przeprowadzić wszystkie zadania, głęboko zanurzony w przedmiot do niej pisał szczegółowe sprawozdania z ich działań i myśli, wspólne dodatkowe użyteczne informacje na ten temat z innymi uczestnikami maratonu, Otarł wspaniałe zdjęcia ...
I, oczywiście, dostała to, czego chciała: jej wyniki. Tacy ludzie zawsze otrzymują to, czego chcą. )
Są to oddzielne raporty Oliny, dzięki którym możesz zrobić pełny obraz maratonu i podjąć decyzję: czy przyniesie ci to przysługę, czy nie.
List do twojego ciała.
Powiedzieć, że cię nie kocham, nie mogę. Ponieważ pomimo niedociągnięć jestem zadowolony z mojej "powłoki". Ale powiedzieć, że kocham, byłoby przebiegły, ponieważ słowa musiał potwierdzić działania))). Przede wszystkim, dziękuję Ci, że masz taki delikatny, ciepły, wygodny, harmonijny, lekko lenostnoe dzięki kochankę ... Więc ... Potem przemyślany plan opieki, składający się z małych, ale ładne i niezbędnych procedur, które bardzo często Myślę, ale NIE! (więcej ...)

Udostępnij w społeczności. sieci

Jak zostać szczęśliwym

Jak zostać szczęśliwym

Podróż ... Nowe wrażenia i przygody ... Niekończące się ciepłe morze i śnieżnobiały jacht ... Wolne życie, kiedy możesz robić, co chcesz, i iść tam, dokąd twoja dusza cię woła ...
Kto nie marzy o takim życiu? Więc chciałbyś: iść razem z ukochaną osobą podczas długiej podróży na jachcie, zejść na ląd w miejscach, które cię interesują, spędzać tam tyle czasu, ile chcesz, i ponownie wyruszać w nowe horyzonty? Jak myślisz, jakie to możliwe przedsięwzięcie?
Sądzę, że co druga osoba marzy o życiu przez jakiś czas: aby zobaczyć świat, cieszyć się wolnością i możliwościami, jakie świat daje nam w obfitości. On tylko marzy i nie robi nic, aby spełnić to marzenie ... I dlatego sen pozostanie snem. Ale te, o których chcę ci powiedzieć, kiedyś zaryzykowały i poszły dalej: powiedziały swoim marzeniom "Tak". Tak się stało.
(więcej ...)

Udostępnij w społeczności. sieci

Jak zostać szczęśliwym

Jak zostać szczęśliwym

"Doskonałość jest chorobą wielu narodów. Zasłaniamy twarze masą makijażu. Regularnie dbamy o Botox i głodujemy dla "idealnej wielkości". Próbujemy naprawić to, czego absolutnie nie potrzebujemy. I na co przede wszystkim powinniśmy zadbać, pozostaje bez naszej uwagi.
Czy wiesz, co to jest?
To jest nasza dusza. Dusza, która wymaga starannej opieki i opieki. Czas to zrobić. Powiedz mi szczerze, jak możesz czekać, aż ktoś się w tobie zakochuje, jeśli nie kochasz siebie? Przeprojektowując swój wygląd, czy można powiedzieć, że jesteś zadowolony z siebie? Nie, nie jest. Chcę, żebyś jasno zrozumiał: nie ma znaczenia, jak wyglądasz na zewnątrz, jeśli jesteś absolutnie pusty w środku.
Dzisiaj chcę powiedzieć wszystkim: nie będę już dłużej tolerował makijażu. Nie chcę robić makijażu, bo jestem zmęczony noszeniem cudzej twarzy. Czas zrzucić maski. Wiem, że mam zmarszczki, ale chcę je zobaczyć. Jestem prawdziwy. Chcę, żebyś mnie zaakceptował takim, jaki jestem.
Dzisiejszy świat ma obsesję na punkcie wyglądu. Ty nawet nie mogę sobie wyobrazić, obroty firmy, które zainwestowały w swój pomysł, że trzeba inwestować fundusze faktycznie opóźnić nieuniknione oznaki starzenia się, uciekając się do niezdrowej i nienaturalnym stosowania produktów anti-aging. (więcej ...)

Udostępnij w społeczności. sieci

Jak zostać szczęśliwym
Jak zostać szczęśliwym
Natknąłem się na tę przypowieść w Internecie, mówiąc, że za każde nasze życzenie musimy zapłacić naszą cenę. I nie zawsze są to pieniądze. Czas, uwaga, energia, codzienna praca i chęć zagłębienia się w nieznane bez kompasu, mapy i przewodnika. Kolejnym i bardzo często spełnienie życzenia wymaga porzucenia dawnego siebie, od ingerowania przyzwyczajenia i słabości niedojrzałości i nieodpowiedzialności zwątpienia i poczucia własnej znikomości. I to oh nie jest łatwe ...

Udostępnij w społeczności. sieci

Jak zostać szczęśliwym

Jak zostać szczęśliwym

Dziś chcę z tobą porozmawiać o długich sukienkach. Odkryłem je kilka lat temu i od tego czasu są ważną częścią mojej garderoby. Mam długie sukienki na każdy dzień i na święta. I wszystkie są bardzo piękne.
Długa sukienka to szczególne uczucie: raz głęboko odczuwalne kobiecość wydaje się gładka, powolnych i wdzięku ruchy: w długiej sukni nie działają i nie biegunka nieporęcznych toreb, ponieważ trzeba przeprowadzić siebie i strój, aby utrzymać go przy wspinać się po schodach, a Pospiesz się w długiej sukience nigdzie nie chce, chcę "iść i poczuć wewnętrzną godność, by się nieść". A okoliczni ludzie reagują odpowiednio: zapewniasz większą uwagę w długiej sukience. Kobieta w długiej sukience czaruje i przyciąga podziwiającymi spojrzeniami.

Udostępnij w społeczności. sieci

Jak zostać szczęśliwym

Jak zostać szczęśliwym

"Zapomnij, że jesteś tancerzem, stań się tańcem. To jest medytacja. Tańcz bezinteresownie, aby całkowicie zapomnieć, że to "Ty" tańczysz i czujesz, że jesteś samym tańcem. "Osho
Intuicyjny taniec jest czymś więcej niż tylko tańcem, jest wyrazem samego siebie, uczuć poprzez ruch, rytm. Intuicyjny taniec może wyrażać dowolne uczucia i nastroje. Intuicyjny taniec opiera się na chwilę, „tu i teraz” - wyraża uczucia w tym momencie, ponieważ opiera się na improwizacji i spontaniczności.

Udostępnij w społeczności. sieciPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top