Jak zostać prawdziwą wróżką

Wróżki odnoszą się do dobrych czarownic. W rzeczywistości są to kobiety obdarzone magicznymi umiejętnościami, które kierują do kanału dobra. Wróżka jest zaangażowana w przewidywanie przyszłości, a także może zmienić przebieg niepożądanych i niebezpiecznych wydarzeń w życiu osoby, która zwróciła się do niej o pomoc. Jednocześnie pomoże tylko tym, którzy przybyli z dobrymi intencjami i którzy są w sobie życzliwą osobą. Ani za zepsucie, ani za klapę czy zaklęcie. ani za przekleństwo wróżki nigdy nie weźmie. Nie pomoże też tym, którzy zabijają lub rabują ludzi, zmieniają drugą połowę. Wróżka może uratować jąkanie, bezsenność, przepuklinę pępkową u dziecka, pomóc w rozwiązaniu problemu niepłodności, usunąć koronę celibatu. popełnić spisek pijaństwa i alkoholizmu i wiele więcej.Dar wróżki nie jest dziedziczony. Jeśli jednak zostanie mianowana matką chrzestną na każde dziecko. później może stać się wróżką dzięki jej wsparciu i treningowi.

Możesz również zostać prawdziwą wróżką. jeśli posiadasz odpowiedni rytuał. Wszystkie wróżki wspomagają siły natury - rośliny, zwierzęta, a także słońce, księżyc. deszcz, śnieg i inne. Wszystkie wróżki są podzielone na kilka typów: wróżki ognia, wróżki z powietrza, wróżki wodne, wróżki z ziemi, rośliny wróżki (lub wróżki kwiatowe).Zacznijmy od sił natury, wybierzmy patrona. Na przykład zdecydowałeś się zostać Kwiatową wróżką. W takim przypadku wymagana jest szczera miłość do kwiatów.

Zasadź w domu lub na swojej działce dowolne nasiona kwiatów. Podlewajcie je rano i wieczorem wodą, wypowiadając zdanie: "Kwiaty, liście i płatki, jesteście moi chwalebni, dobrzy. Będę cię kochać, podlewaj mnie wodą, a ty mi pomóż, otwórz dar wróżki. " Kontynuuj te działania, aż pierwszy kwiat wyrośnie i zakwitnie.

Poczekaj, aż proces kwitnienia się skończy. Oderwij zepsutą główkę kwiatu, wysusz ją, włóż do filiżanki i zaparz z wrzącą wodą, jak herbatę. Wypij kilka łyków przez trzy dni.

Dokładnie miesiąc później, w pełni, staniesz się prawdziwą wróżką. Pamiętaj, możesz spróbować stać się nie tylko wróżką, ale i czarodziejką.

Anonim, nie. oni istnieją. Kosztem tego, czy można się stać, nie wiem nic, ale można się narodzić. A wróżki to nie Winx! Jeśli ktoś chce stać się jakimś Bloom, aby walczyć z Trixem, to wszystko nie zadziała, ponieważ nie istnieje Winx. To wynalazek dla dzieci, kreskówka. Ale urodziłem się wróżką. Jak zrozumieć, że jesteś wróżką? To bardzo proste. Musisz dowodzić jednym z elementów (mam powietrze). Musisz także być w stanie spełnić pragnienia ludzi. Nadal musisz zmienić kolor swoich oczu, w zależności od nastroju. Moje oczy są brązowe. Kiedy mam dobry nastrój, kolor oczu jest złoty

Strona 1 z 11

Najpopularniejsze na naszej stroniePowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top