Jak znaleźć czas

Teraz każdy godziny mojego czasu jest wart kilka razy droższe niż, powiedzmy, rok temu, a nawet kilka, niż dwa lub trzy lata temu. Nie tylko dlatego, że stałem się mądrzejszy, bardziej doświadczony i głupi ... Ale ponieważ teraz każdą godzinę spędzam w pracy. na blogach, w sprawie czyszczenia, przygotowania, wizyt, na CHGK. w języku hiszpańskim, o sobie i ogólnie o niczym, NIE PROSZĘ z Sonya i Goga. Jest to bardzo, bardzo poważny koszt alternatywny.Ta wartość jest nie tylko monetarna, ale mierzona jest również w ekwiwalencie "kaifovosti". Wyobraź sobie, że istnieje taka jednostka: jedna kaiphish. Tak więc, jeśli godzin z rodziną, na przykład, jest około 100 kayfishev, a następnie napisać ciekawy artykuł lub post - gdzieś kayfishey 15-20 na godzinę, a sprzątanie domu - 7-19 (mycie naczyń - 15-20, prasowanie - minus 20), gotowanie - gdzieś 30-40, komunikacja z przyjaciółmi - 40-60, klasa z uczniem - 45-55 ...

Nie, to jasne, że za każdym razem jest inaczej. a to zależy od okoliczności i wszystkiego. Ale ogólnie sam pomysł jest jasny, prawda? I dlaczego jest to konieczne? Aby ustalić, ile według moich priorytetów żyję. Na przykład, być może coś mnie wyciąga i nie zauważam, jak marnuję czas (a czasem pieniądze!) Za nie buczące i nierentowne działania. Z pewnością tak jest, pomyślałem. I tak się stało: tak, na figi! 🙂

Oczywiście, nie otworzyłem Ameryki. Właśnie poczułem tę rozbieżność z wszystkimi włóknami. Więc postanowiłem ZNALEŹĆ MÓJ CZAS! Myślę, że powinniśmy stopniowo zmieniać coś w tym życiu. W tym tygodniu zacząłem od tego:W przyszłości widzę inne zmiany, ale nie mogę pisać o przyszłości. Tylko o tym, co już zostało zrobione.

P. S. Nie mieszaj swoich wysiłków z osiągnięciami - to są absolutnie różne rzeczy! 🙂

Tak interesujące ... w tym roku przyszliśmy do tego pomysłu w tym samym czasie.
Ja też próbuję teraz racjonalnie spędzać czas, a potem nie mam dość wszystkiego. wyczerpany. Zdałem sobie sprawę, że robię wiele niepotrzebnych rzeczy, których nie mogłem zrobić.
Nadal masz czas na naukę ... Nie masz książki?

Tak, śmieszne 🙂 droga, a tu są te wasters czas w posłańców, o tym, co ostatnio napisał też powinna dostać się do listy ignorowanych. Podobała mi się rada z książki "Jak pracować 4 godziny w tygodniu", wszystko jest dramatyczne i dramatyczne, ale wiele jest prawdą. Na przykład, aby sprawdzać pocztę nie co 5 minut, ale raz dziennie, a następnie rzadziej. To samo z posłańcami. Zauważyłem, że po wyjęciu ich z uruchomieniem i otwarty tylko wtedy, gdy masz kogoś do kontaktu, praca dwukrotnie 🙂 Wszakże jeśli ktoś ma pilne pytania - zawsze można zadzwonić. Sądzę więc, że firmy, które sprawiają, że wszyscy pracownicy cały czas utrzymują komunikatory, tracą dużo własnych pieniędzy. IMHO 🙂

Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz wysłać książkę, wyślę ci ją. Wciąż niektórzy Gogh czytają coś w rodzaju 25 godzin dziennie i tak dalej. Zobaczę.

Tak, przy okazji, Ida po prostu pamiętała o tym, ze zrozumieniem. A tak przy okazji, chciałem zapytać, czy "znalazłeś swój czas"? Tj. Czy nie przejęły go inne chronofagi? Czy to naprawdę działa teraz?

Ja też dawno temu usunąłem się z koleżanek z klasy -). Odłączony skype i ICQ, wszyscy moi przyjaciele byli bardzo zaskoczeni, dlaczego nie zawsze jestem online, kiedy pracuję na komputerze -).

Dla siebie zdecydowałem, że lepiej będzie sprzedawać telewizję, ale moja żona i syn wystąpili o jego obronę. A także w sieciach społecznościowych przez dłuższy czas nie komunikuję się.

Pozostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby opublikować komentarz.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top