Jak zmniejszyć piersi w domu metody - popularne na temat zdrowia

Co tylko nie wymyśla dziewczynek, by oczarować mężczyznę. Barwić ich luksusowe włosy, próbować podkreślić ich naturalne piękno za pomocą makijażu, wyprostować loki lub zrobić loki, a nawet zmienić kolor oczu, używając do tego soczewek. Czasami mogą powiększyć piersi, jeśli coś im nie pasuje. Czasami szukają informacji o tym, jak zmniejszyć piersi w domu bez operacji ... Rozważ najskuteczniejsze i najważniejsze, bezpieczne sposoby na zmniejszenie piersi.Jak dobrze jest mieć wspaniałe kształty?

Nie wszystko jest dobre, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

• Duże piersi wywierają ogromny nacisk na kręgosłup, wywołując rozwój chorób, takich jak osteochondroza;

• Powoduje, że serce działa 2 razy szybciej, powodując zły stan zdrowia i ból głowy;

• Po porodzie z reguły zaczyna zapadać się lub dostają rozstępy;

• Właściciele dużych piersi są znacznie trudniej wybrać strój kąpielowy lub bieliznę;

• Daleki od patrzenia na taką dziewczynę z podziwem.

Jak zmniejszyć kobiecy biust?

Czasami nie można tego zrobić bez interwencji chirurgicznej. Kobiety, które mają zbyt duże piersi, nie mogą obejść się bez operacji. Jeśli chcesz trochę go zmniejszyć, możesz użyć metod domowych.

• Dieta. Faktem jest, że podstawa piersi dziewczyny jest gruba. Jeśli zmniejszysz całkowitą wagę, skrzynia zmniejszy się. Dla 1 kg wagi zmniejsza się o 20 g. Tylko przy zrzucaniu wagi należy upewnić się, że waga nie znika zbyt szybko, w przeciwnym razie skrzynia zawiesi się. Wraz z dietą nie należy zapominać o różnych maseczkach, które zwiększają jej elastyczność; lepiej nie pić do 1,5 litra wody, z wyjątkiem herbaty i kawy.

• Bielizna. Specjalna bielizna może wizualnie zmniejszyć piersi. Takie biustonosze są w stanie wizualnie zmniejszyć wymiary o 1-2 rozmiary. Ze względu na szeroką klatkę piersiową bez ramiączek, nie tracąc pięknego kształtu. Ponadto takie płótno dostosowuje postawę;

• Aromaterapia. Aby to zrobić, potrzebujesz mieszaniny olejków. Co jest potrzebne? Weź 25 ml smalcu oleju, 4 ml oleju z winogron, 4 ml olejku różanego. Wszystko to mieszaj i wcieraj w klatkę piersiową 2 razy dziennie. Za miesiąc możesz zobaczyć wynik. Piersi staną się mniejsze, bez utraty elastyczności;• Kompresuj. Do tej metody potrzeba 25 gramów makówek, które powinny być gotowane w 500 gramach wody (10 minut). Ochłodź, filtruj. Następnie zwilż gazy w bulionie i wykonaj kompres. Taki kompres można wykonać codziennie, ponieważ nie ma przeciwwskazań.

• Sport. Oczywiście nie ma sensu trenować samej piersi, ponieważ nie ma w nim mięśni. Jednak obciążenie okolic ramion, klatki piersiowej i pleców może wzmocnić mięśnie, a to pomaga spalić nadmiar tłuszczu w okolicy gruczołów sutkowych. Kompleks ćwiczeń musi być koniecznie różnorodny, aby mięśnie nie miały czasu na przyzwyczajenie się do monotonnych ćwiczeń;

• Codzienna opieka. Tylko kombinacja jednolitego obciążenia i masażu piersi zwiększy szanse skutecznej redukcji gruczołów sutkowych. Do tego możesz użyć specjalnych kremów zaprojektowanych na piersi. Przed masażem musisz wziąć zimny prysznic;

• Sztuczne sztuczki. Nie jest tajemnicą, że duże piersi mogą być łatwiej zauważalne, jeśli sięgniesz po kobiece sztuczki. Okrągłe miseczki optycznie redukują kobiece wdzięki. Bielizna, która jest zamknięta w obszarze pod pachami, również daje taki efekt. Chodzi o to, że piersi są równomiernie rozłożone z dwóch stron i na zewnątrz stają się znacznie mniejsze.

W każdym razie codzienna gimnastyka przyniesie korzyść ciału. Jednakże, jeśli masz jakiekolwiek problemy z kręgosłupem, przed wykonaniem ćwiczeń, musisz skonsultować się z lekarzem.

Największy efekt dają ćwiczenia z hantlami:

• Pierwsze ćwiczenie nazywa się "narciarz". Aby to zrobić, konieczne jest wykonywanie semi przysiadów, jednocześnie symulując ruchy kijków narciarskich ręcznie;

• "Samolot". W tym ćwiczeniu powinieneś rozłożyć ręce na boki od dołu, podnieść je do punktu, w którym nie znajdują się w pozycji pionowej;

• "Do ziemi". Podaj ręce do podłogi, nogi proste;

• "Boks". Musisz rzucić rękami do przodu, symulując ruch bokserów;

• "Co jest z tyłu?". Ręce na pasku. Konieczne jest wykonywanie zwojów w bokach o wartości max. zamiatanie;

• "The Game". Konieczne jest wykonywanie szarpnięć, z ramionami zgiętymi w łokciach, po czym należy je wyprostować.

Początkowo musisz wdrożyć 4 podejścia, a czas, aby wprowadzić liczbę do 16.

Następnie możesz robić pompki. Szeroki chwyt rąk (nieco szerszy niż ramiona), wykonuj 15 pompek. Jeśli jest to trudne, możesz zrobić mniej, ale stopniowo ta ilość zostanie doprowadzona do właściwego numeru.

Następnym ćwiczeniem jest wyciskanie dłoni. Należy wycisnąć dłonie z maksymalną siłą. Następnie, z zapartym tchem na kilka sekund, wydychaj i rozluźniaj dłonie.

Takie ćwiczenia można włączyć do treningu, zarówno rano, jak i wieczorem. Po ich wdrożeniu do ogólnego wzmocnienia pożądane jest, aby iść na spacer.

Które piersi są idealne? Prawdopodobnie skrzynia pasująca do kobiety. Jeśli istnieją wskazania medyczne, aby zmniejszyć bujne formy, należy natychmiast podjąć działania, ponieważ zdrowie jest ważniejsze. A jeśli ich nie ma, to może powinieneś kochać swoje ciało, jak by to nie było? W każdym razie istnieją skuteczne sposoby na zmniejszenie piersi bez operacji - wizualnie i poprzez poprawę ich sprawności fizycznej. Rozmawialiśmy o nich dzisiaj.

Demidova Anastasia, www.rasteniya-lecarstvennie.ruPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top