Jak założyć ogród kwiatowy jesienią tego roku - woda - źródło piękna i młodości

Kilka wskazówek, jak złożyć ogród kwiatowy jesienią

Nie potrzeba wiele, aby rozpocząć pracę i położyć nowy ogród kwiatowy jesienią tego roku, aby uzyskać obfite kwitnienie w przyszłym roku.Jak założyć ogród kwiatowy jesienią tego roku - woda - źródło piękna i młodości

Ktoś zaczyna od bardzo dużej inwestycji, starając się mieć mniej trawy i więcej kwiatów ogrodowych. Ale ogrodnictwo nie musi być drogie! Przekształć stopniowo swój ogród w ogród, sekcja po sekcji.

W zeszłym roku posadziłem trzy paczki nasion z cyni. Rozkwitły pięknie i otrzymały wiele komplementów; a kiedy stały się brązowe, dały dużo nasion, aby zasadzić z nimi cały ogród. Jest to darmowy fundusz: teraz możesz zrobić obramowanie kwiatowe granicy witryny z sąsiadami, lub posadzić je na północ od domu, lub wylądować na brzegu jeziora.

Jak założyć ogród kwiatowy jesienią tego roku - woda - źródło piękna i młodości


Z niewielkim dodatkowym wysiłkiem i niewielkimi pieniędzmi, kładąc łóżka i klomby jesienią:

Przed wrzuceniem nasion do ziemi, przed zasiewem należy poddać je recyklingowi. Zabieg utrzymuje świeżość, energię i mniej chwastów. Mulcz zasilany glebą. Dzięki temu witryna nie wykiełkuje roślin chwastów. Upewnij się, przed siewem nowych nasion w gotowości działki pod klombem.

Dodaj inne jednoroczne do tsinniyam, w tym drażliwych Impatiens balsamina, Cleome, staromodny fioletowym i białym i czerwonym gomphrena zarozumialca Selosia. To wszystko bardzo udane i łatwe do odtworzenia po ponownym napełnieniu strony.

Można rozważyć położyć klombu „twarde możliwości”, takich jak mały ograniczyć stosowanie starych korzeni, imitacja basenie ptaków (jak improwizowane oznacza dobrą, zużytych, stary kawałek płyty), w każdych warunkach pogodowych wizualny ostrości. Powtarzający się element dekoracyjny ogrodu kwiatowego jest decydujący dla wszystkich ogrodów o dowolnej wielkości.

Dodaj zimozielony krzew z jednego końca: zrobi to mała Nandina z zimowymi jagodami; i kwitnący krzew, taki jak krzew róży. Mały mirt i krzew igły - dobrze będzie wyglądać z drugiego końca. Są to kotwicy całoroczne.

Stopniowo dodajemy byliny "wysokiej jakości": pomarańczowe liliowce, żonkile, białe tęczówki, stare dobre chryzantemy.

Jak założyć ogród kwiatowy jesienią tego roku - woda - źródło piękna i młodości

W najkrótszym możliwym czasie stworzysz ogród kwiatowy, którego kwiaty zadowolą o każdej porze roku i praktycznie bez większego wysiłku. Poświęć trochę czasu tej jesieni, aby dodać do zakładek swój własny ogród kwiatowy.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top