Jak zakochać się w mężczyźnie, w środku Krzewu Miroslava

Lekcja pierwsza. Wskazówki te panie, które można przeczytać w nowej serii „Jak zakochać się w człowieku” - w wyniku systematyzacji i syntezy teorii i praktyce. Niektórzy obserwatorzy teraz jak zakochać się w człowieku. Ale można od razu zbadać całą psychologię, magii, filozofii, tak, cokolwiek, ale doświadczenia z człowiekiem manipulatora przynieść nowy poziom świadomości. Możesz przeczytać tysiące książek, ale nieodwzajemniona miłość daje najgłębszą mądrość. Te wskazówki mają na celu zapewnienie, aby nie iść na grabie, i od razu całą swoją energię koncentruje się na budowaniu szczęścia osobistego.Jak zakochać się w mężczyźnie, w środku Krzewu Miroslava

Obiektywnie oceniaj siebie

Oczywiście każdy z nas uważa się za królową. Naszym zdaniem, człowiek powinien natychmiast rozważyć nasz bogaty wewnętrzny świat i upaść na nogi pokonanych. W rzeczywistości nie wszystko jest tak jednoznaczne. Nie ma idealnych ludzi, każda osoba ma atrakcyjne cechy i odpycha. Jest to absolutnie normalne, nie wstydź się. A przy ocenie problemów bardzo trudno jest być obiektywnym wobec siebie i kogoś, kogo kochasz. Najprawdopodobniej ani ty, ani twoje środowisko nie docenią Cię bezstronnie. I dowiadujemy się więcej o naszych prawdziwych wadach z zewnątrz niż od najbliższych współpracowników. Dlatego bardzo ważne jest znalezienie kogoś, kto oceni niezależnie - na przykład stylisty. Opowiedzą o zaletach i wadach obecnego obrazu bezstronnie, a jednocześnie pomogą wybrać harmonijny styl ubioru, fryzurę, zachowanie. Nie staraj się być doskonały, ponieważ piękno jest pojęciem subiektywnym. Po prostu otwórz swoje wewnętrzne piękno, które zdecydowanie tam jest.

Zbierz energię żeńskąKażda kobieta ma pewien potencjał, warunkowo zwany "energią". Tego potencjału nie można zobaczyć ani poczuć. Można to wyczuć tylko wtedy, gdy odpowiednio dostrojone. Istnieją pewne techniki rozwoju takiej wrażliwości. W życiu codziennym przejawia się to jako siła przyciągania. Na pewno znasz takich ludzi, z którymi jesteś narysowany, z którymi przyjemnie się komunikujesz. Dlatego ci ludzie mają dużo określonej energii. Energia ta sama w sobie odczuwana jest jako inspiracja, dobry nastrój i pożądanie seksualne. Mężczyźni podświadomie odczuwają kobiety z silną energią. Nie zawsze takie kobiety mają zewnętrzne piękno, ale zdają się mieć magnes, który przyciąga mężczyzn. Ktoś nazywa takie kobiety śmiertelnymi, niektóre są muzami w kulturze wschodniej - Shakti.

Maksymalna ilość takiej energii pojawia się w młodości. Wraz z tym przychodzi miłość, duchowość, mówiąc w przenośni, skrzydła rosną. Ale z wiekiem kobieta traci tę energię - wydaje na mężczyzn, dzieci, życie i tak dalej. Każdy człowiek, z którym kobieta ma związek, jak gdyby, łączy się ze swoją "baterią" na całe życie. Nawet jeśli zapomniała o nim, a on nie pamięta jej imienia, związek pozostaje. Im głębszy związek, tym silniejszy i potężniejszy jest odpływ sił życiowych. Kobieta, która miała wielu partnerów, ma mało energii i staje się mniej atrakcyjna dla mężczyzn. Rozumieją, że w tym "źródle" jest mało wody i idą dalej szukać więcej wypełnionych "zbiorników".

Aby utrzymać energię kobiet, konieczne jest kontrolowanie wypływu i ustanowienie dobrego przepływu energii. Aby kontrolować odpływ, konieczne jest zatrzymanie, zamknięcie wszystkich relacji z byłymi partnerami seksualnymi. Istnieją specjalne techniki do tego. I być bardziej wybrednym dzięki nowym połączeniom, aby wymiana energii odbywała się przynajmniej w obu kierunkach. Dla kobiety uzyskanie energii od mężczyzny jest jego troską o nią.

Aby uzupełnić nowe siły trzeba kochać siebie i świat, aby doświadczyć bardziej pozytywnie, dostrzegać wszystkie dobre, i tak dalej. To nie jest po prostu powiedzieć, że śmiech przedłuża życie. To przedłuża żywotność tylko energii uzyskanej z pozytywnym nastawieniem do niego. Jeżeli osiągnięcie wysokiego poziomu energii, będzie można łatwo motywować mężczyźni mają również wysoki poziom energii. U mężczyzn, wydaje się, ich sukcesy, bogatych. Najpopularniejsze partnerzy po prostu są właścicielami potężnej energii wewnętrznej: młode piękne dziewczyny, dopóki nie zostanie wykorzystana, i utrzymywane bogaci mężczyźni, którzy mają wewnętrzną siłę i jest on stosowany prawidłowo. Duża ilość energii emocjonalnej będzie ich masz, tym więcej ludzi będzie ciekawy. Osoby o wysokiej energii przyciągać do siebie jak równy z równym, a ci, którzy są słabsze.

← Poprzedni Zaplanuj swoje szczęście!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top