Jak zakochać się w Dagestanie

Cóż, lubią wszystkie rasy kaukaskie, takie jak dziewczyny wychowywane, zamknięte i przyzwoite. Otwórz je także, może je polubić, ale zajmie to maksymalnie tydzień i przestanie. Jeśli związek jest poważny, zachowuj się przyzwoicie. I wszystko inne, jak z każdym normalnym facetem (uśmiechnij się do niego, śmiej się z jego żartów, poproś o pomoc, itp.) Powodzenia)Czym jest nie tylko Vkontakte.
Istnieje również wspólnota o nazwie rosyjskiej i Kaukazu
I jest wielu rosyjskich uczestników opowiadających swoje romantyczne historie o lwach.
Przeczytajmy niektóre z nich razem.

Cześć wszystkim! Jestem w ciąży z osobą rasy kaukaskiej) Mam 23 lata, spotkałem mojego ukochanego w ten sposób: Jakoś przeszedł od daty urodzenia mojej dziewczyny trochę wesoło w okolicy Kupchino. Dla mnie przebili kilku ogolonych facetów, czy to ultras czy zwykły gopot. Wszyscy byli okropnie ubrani, psi, śmierdzący, z ust śmierdziało jakąś kwaśną cierpką. W ogóle nie chciałem randki! To nie jest mój poziom. Bałem się, gdy jeden próbował mnie przytulić, drugi wyciągnął nóż, trzeci zaczął ściągać moją torbę, płakałem. Te prężne dupki padły na mnie, jestem z nimi. Drugi rzucił nóż. Szaleńczo stanąłem w ciemności grzebiąc w ziemi, aby użyć go jako obrony. Ale ledwo mogłem sobie poradzić, jeśli w tym czasie nie chodziłem ze szkoleniem Gogi. Usłyszał moje krzyki, podbiegł. Nie wiem jak, ale on ich wszystkich wytrącił, wziął mnie w ramiona i pobiegł szybciej do światła przy wejściu, obejrzał mnie. kiedy dowiedział się, że jestem bezpieczny. Zaprosił mnie na noc, rano obiecał zabrać mnie do domu. Więc się poznaliśmy. Teraz jestem w ciąży z Gruzinem i jestem szczęśliwy

Witaj kyps: * Pora opowiedzieć Ci historię mojego związku z Kaukaską! Przede wszystkim urodziłem się w Petersburgu, w normalnej, pracującej rodzinie, nawiasem mówiąc, zawsze mieliśmy wspólne zrozumienie i wsparcie dla siebie nawzajem w rodzinie, więc dorastałem, by być miłym i sympatycznym człowiekiem. Mój ojciec nie pił i nie palił, w młodości był zaangażowany w podnoszenie ciężarów i boksowanie, więc za nim czułem się jak za kamienną ścianą. Myślę, że to w jakiś sposób wpłynęło na mój wybór mężczyzny do roli kogoś, kto będzie ze mną przy końcu mojego życia.

Alinochka słodko całuje z gorącym Dagestanem. Jest awatarem, prawdziwy dzhigit mieszka w wiosce Shamkhal. Ma 22 lata i jest oryginalnym chłopcem. Może przyjść do niej rozwiązać każdy problem. Teraz mieszka w Moskwie, ma śmieci na stacji kolejowej Kursk. Nadal jest mieszkanie w Podolsk. w Kaspiysk. Wcześniej pracował jako bandyta, chociaż jego brat SOBR mógł przyjechać, by wziąć dowolny samochód. liczby zmieniają wszystko, aby zmienić i sprzedać. Wszyscy nazywali go "bestią". Teraz pracuje jako brygadzista, otrzymuje 60 tysięcy i nic nie robi, odpoczywa cały czas. Nie ma rodziców, on sam osiągnął wszystko. Komunikuje się tylko z pitchingiem, sportowcami, z którymi dorastał. Jest ideałem, zwycięzcą w życiu, przystojnym mężczyzną. Od takich nie idźcie, na taką modlitwę.Cześć wszystkim. Mam na imię Karina.
Pochodzę z Orenburga, ale mieszkam w Petersburgu, przybyłem tu, by żyć, pracować i ogólnie zdobyć Północną Stolicę
Nie tak dawno temu wróciłem z pracy do domu, a opuszczając metro (Rybaka), zobaczyłem biegnącego ku mnie faceci, z różami Zenith. Wcisnęła się w ścianę, ale jeden z tłumów uderzył mnie tak bardzo, że upadłem. Biegacz zagygykal, a tylko próbował dogonić własne, jak upadł. Okazuje się, że facet z zaparkowanego w pobliżu samochodu zobaczył to i pobiegł mi pomóc. Upadły wentylator podskoczył i rzucił się pięściami na mojego zbawcę, ale gdzie był jego skarłowaciałe cielę dla wyszkolonego faceta. Reszta rzuciła mu się na pomoc - Abgul (tak, to jego imię) rozprzestrzeniał się jak kurczak z kurczaka.
Fani uciekli z niesławą, a wraz z Abgylem - z BIM, moim słońcem, miłością. Który przyszedł dopiero po miesiącu jego zalotów :) Wkrótce będziemy mieć małą.
I chcę powiedzieć, że dziewczyny, miłość nie ma religii i żadnej rasy. Vot)))

Cóż, najpiękniejsza historia w mojej opinii to:

Cześć wszystkim, jestem rosyjskim) Nazywam się Nina i mieszkam w Naro-Fominsk. Mój ojciec był zwykłym policjantem, ale był człowiekiem honoru i obowiązkiem. Zawsze go podziwiałem i marzyłem o małżeństwie z wojskowym lub mężczyzną w mundurze. Zawsze byłem zafascynowany historią Rosji, naszego ducha, niezwyciężonej armii wielkich rosyjskich generałów. Już widziałem siebie oficer zdradził żonę, która pojedzie ze swoim ulubione garnizonu. Tak właśnie się zobaczyłem, więc poszedłem uczyć się u lekarza. Po ukończeniu studiów dostałem pracę w jednostce wojskowej. I tu czekała na rozczarowanie obu soldafony, pijaków i bydła lub goners słaby w duchu. I na wszystkich poziomach, zaczynając od żołnierzy. kończąc z generałami. Cała romantyczna fleura zdawała się wyparowywać. Myślałem, że nie spotkanie człowieka jak mój tata (ale wtedy byłem niespodzianka. Mamy facet kaukaski z kumyk naród, który nieustannie słyszał od swoich przełożonych. Zbudował wszystkim na budowie nadal, każdy szanowany i obawiali się go złamał uszy do zabawy kolegów, i nie tylko, tak aby Rasim usłyszeć codziennie znudziło mi jeden dzień w dzień leczyć ułomnych, i przyjść, aby dowiedzieć się relacji z nim, by tak rzec, aby odwołać się do jego sumienia To była miłość od pierwszego wejrzenia .. przystojny brunetka z wyraziste oczy Nie uważałem już nikogo za Rasima a. W rano przyszedłem do pracy, zobaczyłem kwiaty, były zwykłe kwiaty. Może on wykonany niektórych bojowników zebrać je dla mnie. Potem zdjął zdjęcie z chłopakami, którzy głowami pisali „N i N jako” a „” l Ub l p. „rozmawialiśmy przez długi czas, nawet przyszedł odwiedzić mnie na herbatę. a po mobilizacji nie przerwać ich związek poszedł razem w Turcji. on jest teraz w pracy w Moskwie, zapisując się na nasz ślub. Jestem pewien, że szczęście Rosyjski dziewczyna może dać tylko prawdziwego mężczyznę, z nadmiarem testosteronu we krwi. Kaukaz to najlepszy wybór w mojej opinii.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top