Jak zachować miłość, znaleźć wzajemne zrozumienie z ukochaną osobą

Pomagał mi w stosownym czasie książka Gary'ego Chapmana "Pięć języków miłości". Zdecydowanie radzę to przeczytać. Być może nauczysz się lepiej rozumieć swojego partnera.W książce znajdziesz wskazówki, jak zwrócić miłość, jeśli wydaje się, że wszystko już jest stracone. Odważ się, wszystko jest możliwe!)

Kocham cię i rozumiesz!

Moderator wybrał tę odpowiedź jako najlepszą

Bez względu na to, jak silna może być miłość, a ludzie zmieniają się z czasem, a gusty zmieniają się, zmieniają się poglądy na życie i rzeczy, zmienia się ogólne zachowanie osoby i jej charakteru. Zmiana nie oznacza, że ​​człowiek przestaje kochać, co oznacza, że ​​osoba kocha inaczej, w nowy sposób, a nie jak poprzednio. A kiedy dzieje się to w kochającej parze, obaj czują tę chwilę i nie pozostają w tyle, wciąż łącząc się w jedno.Ale jeśli miłość była pierwotnie zakochana, a druga tylko udawała, lub tylko seks uwiódł go, a czasami i po prostu z jakiegoś rachunku utrzymywały komunikację, wcześniej czy później, ale także miłość tego, który kochał za prawdziwe osłabnie i zniknie, pozostawiając tylko złudzenie pięknej powieści. A wszystko dlatego, że ten, kto nie był w stanie miłości, nie będzie podążał za zmianami osoby, która go kocha, tak naprawdę, a to z kolei zmieni jego zmysłowe postrzeganie w stosunku do niego, które będzie inne od wcześniejszego, ponieważ sama będzie odnowiona i nowa, z innym spojrzeniem, z nową percepcją, ze zmienioną energią duchową, która nie będzie połączona z tym, co było wcześniej, ale będzie się różnić, nawet jeśli obie mogą pozostać dobre, piękne, miłe, ale różne.

Dlatego możemy powiedzieć, że jeśli pojawiła się miłość, to już nie znika, nie kończy się, ale zmienia się dokładnie tak samo jak my sami - duchowo, psychicznie i fizycznie.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top