Jak wymyślić obraz do sesji zdjęciowej, tak bardzo, że duch przechwytuje

Ocena: 3/5

Masz problem - potrzebujesz zdjęcia do sesji zdjęciowej. Moim zdaniem, na szczęście, nic nie przychodzi. Co robić w tej sytuacji? Prawdopodobnie otworzysz Yandex lub Google, zaczniesz wyszukiwać według zdjęć i. pomysł jest w twojej kieszeni.Innym sposobem jest skontaktowanie się z fotografem, który zaoferuje tuzin świeżych pomysłów. Nie jesteś sobą, w końcu strzelisz sobie. A może jesteś fotografem z całkowitym brakiem wyobraźni?

Okay, wystarczy, żeby zatkać sobie głowę nonsensem. Spróbujmy przeczytać, co inni fotografowie piszą na swoich stronach internetowych, forach, blogach. Przeglądamy, przeglądamy. Stop! Istnieje "efektowny kotek", "rola gwiazdy" i "ujęcia biurowe". I wszyscy radzą sobie.

Fotosesja oczami "doświadczonych" fotografów

Na przykład na jednej z witryn - pomysły na sesje zdjęciowe w wizerunku uroczej dziewczyny w otwartych ubraniach: mini-spódnice, bluzki z wiązaniami na szyi, koszulki na ramiączkach. Buty są różne, od lekkich butów po wysokie buty, ale koniecznie na spinkę o długości 15 centymetrów.

Sesja zdjęciowa oczu zwykłej, czarującej dziewczyny

Po głębszym wykopaniu w Internecie, dowiadujemy się o dziewczynie, która również czyta te wskazówki. Zwróciła uwagę na swój zwyczaj szanowania pracy innych ludzi i podkreśliła: "Ktokolwiek widzi, czuje się w ten sposób". Ma jednak własną opinię na temat pojęcia "glamour" i radykalnie różni się od proponowanego.Po przeczytaniu notatki dziewczyna zwróciła jej głowę młodej uczennicy w taniej żółtej koszulce lub zielonej sukience, kupionej na pobliskim targu. Wysokie obcasy na nogach są koniecznie złuszczane, skóra nie jest pierwszą świeżością, ponieważ nie ma innych butów do modelu i tylko je nosi.

  • I twoje włosy! Z pewnością jest blondynką, z przypalonymi, rozdwojonymi końcami, włosami.
  • Skóra nie jest opalana zimą, ani też nie jest opalona, ​​co wyraźnie kontrastuje z białym paskiem pod kołnierzem koszulki.
  • Otwarty podkoszulek nie ukrywa wspaniałych zalet, w bezpośrednim sąsiedztwie którego wypadają czerwone pryszcze.
  • Blask na jego wargach był trochę blady, przez co wyglądały jak płaskie ciastka, a zdradzieckie cekiny skrzypiały na zębach.

Oto kilka przemyśleń dotyczących zdjęć do sesji zdjęciowej, oferowanych na stronie fotografa. Nasz czytelnik prawdopodobnie próbował tego wspaniałego stroju i uświadomił sobie, jak będzie wyglądać na zdjęciach.

I to się właśnie okazuje - gotowe rozwiązania w 50% przypadków mogą nie działać. Ktoś ma znamię w złym miejscu, ktoś ma zawyżoną talię (zaniżoną), itp. Dlatego trudno jest szukać gotowych rozwiązań w Internecie lub szukać trochę - głupio. Lepiej zaufać profesjonalistom lub zapytać ich, w jaki sposób ten lub inny niuans łączy się z Twoim wyglądem.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top