Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Łódź wykonana jest ze sklejki własnymi rękami. Jak zrobić łódź ze sklejki. Łódź własnymi rękami. Jak zrobić łódź własnymi rękami. Jak zrobić łódź ze sklejki. I wtedy pojawił się ciekawy pomysł: czy sam nie wykonałeś łodzi? Cóż, w zasadzie każdy decyduje o sobie. Ale spodobał mi się ten pomysł. I wpadł w ręce kilku stron na ten temat. Tutaj na jednym z nich znalazłem interesującego projektanta. Rodzaj "Vorklog" do produkcji małej, ale całkiem realnej łodzi.Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Produkcja węgla drzewnego. Jak zrobić węgiel drzewny. Jak zrobić węgiel drzewny własnymi rękami. Węgiel drzewny w domu. Dlaczego potrzebujemy węgla drzewnego? Najważniejsze jest oczywiście paliwo. Co więcej, jest to najbardziej optymalne paliwo dla kuźni i pieców do odlewania metali. Ponieważ przy jego pomocy możliwe jest tworzenie w piecu jednocześnie środowiska utleniającego, neutralnego lub redukującego. Wtedy bez którego nie możesz poprawnie wykuć narzędzia w dziczy. Tak, topienie się z nim jest najprostsze.

Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Wędzarnia własnymi rękami. Jak zrobić wędzarnię w domu. Domowa wędzarnia własnymi rękami. Tak wygląda wędzarnia, która pomoże Ci zarobić pieniądze. Każdy mistrz domu nie sprawi, że będzie to trudne, ponieważ wszystko jest bardzo wyraźnie przedstawione. Jego wymiary są arbitralne, najważniejszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, wysokość wędzarni powinna być 3 razy większa niż jej średnica.

Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Kosz gałązek wierzby własnymi rękami. Tkactwo koszy z wierzby własnymi rękami. Kosz z wierzby własnymi rękami. Zacznę od wprowadzenia do prostej terminologii ... Kiedy patrzysz na dno koszyka, silne pręty proste, które odbiegają od środka, nazywane są "Szprychami". Po tym, jak zginają się w górę, tworząc ściany, nazywam je "stojakami". (Te proste, profilujące pręty są zwykle nazywane "Pudełkiem".) Wszystkie obszary winorośli wyginających się między szprychami / stojakami są nazywane "Tkaczami" (tradycyjna nazwa to "Wątek - Wątek / Weave").Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Jak zrobić uchwyt topora. Wykonanie rękojeści topora i głowicy topora. Klin na siekierę. Profesjonalny stolarz wycina nową siekierkę "za oko" i wydaje całą pracę, łącznie z zamocowaniem siekiery do rękojeści topora, nie więcej niż dwie godziny. Wymaga to jednak wielu lat praktyki i sporych umiejętności. Oferowana przez nas technologia jest przeznaczona dla laika, który jednak posiada pewne umiejętności w obróbce drewna.

Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Trumna na biżuterię własnymi rękami. Trumna własnymi rękami. Kasetka własnymi rękami ze sklejki i drewna. Kasetka do biżuterii damskiej. Rzeźbiarz nie idzie do sklepu w poszukiwaniu prezentu. Umiejętne dłonie plus fantazja i pytanie: co dać? - rozwiązany. Przy tworzeniu konturów oryginalnego pudełka wykorzystano linie secesyjne. Konstrukcja pudełka przypomina szafkę. Otwiera tylną ścianę, na której zawieszone są ozdoby dla kobiet. W pozycji zamkniętej drzwi są mocowane za pomocą tajnego zamka. Krzywoliniowa płaszczyzna oszklenia jest zapewniona przez folię celuloidową.

Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Skrzynia z tektury własnymi rękami. Skrzynia z tektury własnymi rękami jest klasą mistrzowską. Oczywiście można zamówić taką komodę z normalnych desek meblowych. Ale chciałem zrobić coś nierealnego. Oślepił tę pracę rok temu. Korzystam i cieszę się do tej pory nie mogę - silny, pojemny, piękny. Zrobiła dwa dni. Pierwszego dnia wycięła wszystkie szczegóły, skleiła je i pozostawił do wyschnięcia pod prasą na noc. Drugiego dnia zebrałem wszystko i doprowadziłem do perfekcji.

Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Kucie siekierę własnymi rękami. Ręcznie obrobiony topór. Jak kosić siekierę. Od dawna obiecywałem, ale wszystko było ustalone z kolejnością operacji, podczas gdy ja robię takie topory. Na butach wszystko jest niskoemisyjne, szkielet nie jest ZSRR, a U8 jest dla rdzenia. Armatura z wciągniętej w pasek taśmy o grubości 8-10 mm V wsuwa się w nią i wkłada rdzeń.Wcześniej zajmowałam rdzeń w narożnikach spawaniem elektrycznym, ale bez niego. Te półfabrykaty są w piecu do spawania.

Jak wykonać własne dłonie w domu - Strona 27

Jak zrobić cebulę w domu. Łuk swoje własne ręce. Będziesz potrzebował: stołu warsztatowego, dużego imadła, Claude'a do siekania (głównego przycinania) i następujących narzędzi. Nic więcej. Jak widać, technologia jest niezwykle historyczna. To jest specjalne narzędzie. Pracując nad tym, strzelasz do żetonów z żetonów, nie naruszając kierunku warstw drzewa. Jeśli nie ma takiego narzędzia, to używa dłuta, lekko go zakopuje, zbiera żetony, a następnie odrywa je na całej długości warstwy. Długi, ale. ale wynik nagrodzi cię za wszystkie kłopoty.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top