Jak wykonać japoński manicure masuralny (masura) i technikę wykonania

Jak wykonać japoński manicure masuralny (masura) i technikę wykonania
Aby pięknie ozdobić paznokcie, niekoniecznie idź do salonu i płać dużo pieniędzy. Ponadto nie zawsze trzeba malować nagietki w jasnych kolorach, aby wyglądały świetnie.Japoński manicure Masura: jak zrobić w domu

Jeśli kupisz niezbędny zestaw narzędzi i nauczysz się techniki wykonywania japońskiej sztuki paznokci Masura, wtedy paznokcie będą wyglądały naturalnie lśniąco, zdrowo i wykwintnie.

Jak wykonać japoński manicure masuralny (masura) i technikę wykonania
Najważniejsze jest działanie zgodnie z tą instrukcją:

 1. Jak zwykle, należy rozpocząć od przygotowania paznokci. W tym celu trzeba je zobaczyć, usunąć skórki i nasmarować je specjalnym olejem. Jeśli paznokcie są bardzo luźne, musisz użyć specjalnego pilnika do samurajów.
 2. Bardzo ważne jest, aby pielęgnować paznokcie i skórki środkiem, który wzbogaca i nawilża skórę. Gwoździe dają połysk, zdrowie i siłę.
 3. Następnie należy obniżyć uchwyty do specjalnej tacy z kamykami. Rozpuszczając się w wodzie, te kamyki zamieniają się w bąbelki.
 4. Jeśli to konieczne, szoruj ręce za pomocą peelingu.
 5. Następnie przystąp do wzmocnienia paznokci. W tym celu nanosi się perłową pastę mineralną NI na płytki paznokcia. Zawiera dużą ilość składników odżywczych, takich jak keratyna, peptydy morskie itp. Makaron należy wcierać w gwoździe za pomocą bloku Kichin. Następnie paznokcie poleruje się blokiem Shita.
 6. Aby uzyskać większą ochronę, nałóż proszek polerujący Non na wosk pszczeli. Dzięki temu pudrowi płytki paznokcia będą błyszczące i gładkie.
 7. Następnie zaczynają stosować serum terapeutyczne, które zapewnia wzrost paznokci i siłę. Po wyschnięciu serum należy pokryć paznokcie olejem lotosowym.
 8. Dalej za pomocą woreczków z jedwabiu ziołowego Atsui wykonuje masaż dłoni. Woreczki zawierają składniki ziołowe. Przed masażem muszą być lekko rozgrzane, a następnie masować ręce.
 9. Na koniec nakłada się maskę płatków róży i krem ​​z jaśminem.


Jak wykonać japoński manicure masuralny (masura) i technikę wykonania
Jak widzimy, nie ma jasnej powłoki, kamieni i dżetów. Manicure Masura jest bardziej zabiegiem leczniczym niż dekoracyjnym. Główne zalety takiej terapii paznokci to:

 • mocny odżywczy, zapewniający wzrost paznokci;
 • wynik jest widoczny po kilku sesjach;
 • paznokcie wyglądają imponująco i bez stosowania jasnych lakierów;
 • nawet jeśli paznokcie są zaniedbane lub chore, za pomocą tej procedury można je szybko zreanimować.

Aby wykonać manicure Masuric, należy zakupić odpowiedni zestaw narzędzi, a także kilka razy, aby zapoznać się z opisem pracy, tak aby wynik spełniał oczekiwania. Oczywiście lepiej jest szkolić się u specjalisty, który wyjaśni wszystkie szczegóły i pokazać, jak zrobić naprawdę wysokiej jakości i bardzo przydatny manicure.Poprzedni

Następna

Top Top