Jak wybrać wagę hantli

Dziewczyny, zwróciły się na stronę ekspertów fitness z tym samym problemem. I tak
Odpowiedź:
Anna Milyaeva
Ekspert fitness, trener personalny, trener biznesu
Dzień dobry!


Jak rozumiem od Nicka, masz na imię Zoya)
Jak więc wybrać ciężar hantli do swojej sytuacji? Jeśli mówimy o ćwiczeniach rąk. wtedy waga hantli nie powinna być większa niż 3,5 kg 1 hantle dla kobiety (mniejsza waga, jeśli jesteś początkującym i więcej - nie, ponieważ nauczyłeś się, że nie chcesz wyglądać jak mężczyzna). Jeśli chodzi o pracę z klatką piersiową lub plecami, to waga nie jest większa niż 4 kg, z tych powodów. Jeśli pracujesz na nogach, masz hantle, pod warunkiem, że trzymasz je rękoma w dół iw dół (tzn. Nie pracujesz z ramionami), możesz osiągnąć ciężar 5 kg.


Ogólnie, moja rada dla ciebie - więcej ćwiczeń z własną wagą, tk. jest bezpieczny, skuteczny i poprawnie tworzy figurę. Zainteresowanych prosimy o kontakt - podam opis niektórych z najbardziej skutecznych ćwiczeń. Powodzenia!

więcej ćwiczeń z własną wagą, ponieważ jest bezpieczny, skuteczny i poprawnie tworzy figurę. Pewne wątpliwe porady
Własna waga - jest dobra, ale to znacznie więcej niż 3,5-4, a nawet 5 kg. Nie wspominając, że męskie mięśnie kobiety nie pompują tak łatwo z hantlami

Zacząłem od Michelle, na początku wziąłem 1,5 i 3 kg (do różnych ćwiczeń potrzebuję wagi lekkiej i ciężkiej), po pewnym czasie przerzuciłem się na 3 i 5 kg. Prawda jest czasem na koniec treningu Biorę nie 3, ale 2 kg. Trening trwa prawie godzinę.
Jeśli po prostu przykucnę, mogę wziąć 8 kg.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top