Jak wybrać oryginalne okulary przeciwsłoneczne escada

Dom mody Escada pojawił się na arenie w Monachium w 1976 roku. Jego przodkami byli Margaret i Wolfgang Lei. Dywizjon stał się ucieleśnieniem marzenia swoich twórców. Nawet nazwa marki została zapożyczona od "szczęśliwego" konia, który wygrał serię wyścigów. Dla Cheta Leu było niezwykle trudno wejść na arenę mody, ponieważ niezależnie zajmowali się zarówno sprawami finansowymi, rozwojem odzieży, jak i promocją marki. Ale w latach 80. XX wieku uparta Margaret i Wolfgang podbili świat mody swoją niezwykłą wizją stylu i piękna w ogóle.Okulary przeciwsłoneczne Escada

Kolekcje oparte są na bogatych, głębokich odcieniach szlachetnych kolorów. Marka Escada pozycjonuje swój styl jako luksusowy i jednocześnie prosty. Brak pretensjonalnych detali sprawia, że ​​okulary są uniwersalne, a prawidłowe i harmonijne linie umożliwiają osiągnięcie tego, że akcesorium nie przyćmi się, ale podkreśla cechy jego właściciela.Rzeczywiste okulary Escada to styl dekoracji biżuterii:

  • akcesoria (w szczególności łańcuchy) w kolorze złotym i srebrnym;
  • logo jako element dekoracyjny;
  • ozdobione metalowymi zausznikami.

Jak odróżnić prawdziwe okulary od fałszerstwa

Aby określić jakość okularów, wystarczy spojrzeć przez soczewkę do źródła światła UV. Obraz nie powinien być zniekształcony i migać.

Jak wybrać oryginalne okulary przeciwsłoneczne escada

Zewnętrzny stan okularów ma również wiele do powiedzenia na temat producenta. Strumienie farby, niechlujne "szwy" i asymetria szczegółów sygnalizują, że przed Tobą tylko replika słynnej marki.

Gdzie kupić okulary Escada

Jeśli szukasz dobrych okularów przeciwsłonecznych w Kijowie, możesz kupić tutaj modele firmy Escada i innych marek o światowej renomie. Spróbuj kupić akcesoria do ochrony przeciwsłonecznej tylko od sprzedawców, którzy posiadają certyfikaty potwierdzające jakość produktów. Źródło: ochki.club

Tagi nagrywania:


Poprzedni

Następna

Top Top