Jak wybrać nawigatora samochodowego

Jeśli zdecydowałeś się zdecydować o zakupie samochodowego nawigatora GPS, coś o tym wiesz już z opowieści znajomych, być może widziałeś urządzenie GPS w "biznesie".

A jednak wybierając nawigatora - swojego przyszłego asystenta na drodze - należy pamiętać o jego głównych parametrach i funkcjach. Zwracamy uwagę na następujące kwestie.

Wyświetlacz (ekran). To na nim będziesz patrzył w drogę, zwracając największą uwagę na drogę. Dlatego ekran powinien być akceptowalny w dużej i wysokiej rozdzielczości. Rozmiar ekranu po przekątnej waha się od 2,7 do 7, a rozdzielczość od 320x240 pikseli (standard) do 800x480 pikseli (panoramiczny). Nie będzie źle zapytać - czy ekran anti-glare jest chroniony (chociaż nowoczesny avtonavigatory zwykle mają takiej ochrony), który pozwala kierowcy zobaczyć obrazy nawet w jasnym świetle słonecznym. To ważne. Wygodna i dotykowa funkcja, gdy możesz kontrolować urządzenie za pomocą menu na ekranie nawigatora, chociaż sterowanie za pomocą klawiszy na obudowie jest również wygodne i niezawodne.Wygląd urządzenia. Tutaj musisz dowiedzieć się, w jaki sposób zamontować nawigator GPS w samochodzie. Jednocześnie odbiornik powinien być ustawiony w taki sposób, aby z jednej strony jego ekran był widoczny i czytany przez kierowcę, az drugiej strony zapewniony był wyraźny odbiór sygnału nawigacyjnego. Biorąc pod uwagę, że część nieba jest dach pojazdu zamknięte, a niektóre modele dzisiaj „Auto” jest używany szyby z ogrzewaniem (athermal), które są nieprzepuszczalne dla sygnałów nawigacyjnych, najlepszym rozwiązaniem jest możliwość podłączenia do odbiornika GPS z anteną zewnętrzną. Jest zamontowany na dachu samochodu i zapewnia gwarantowany odbiór sygnałów. Przeglądając nawigator, należy spojrzeć na przyciski, z których im mniej, tym łatwiej korzystać z autonawigatora. Konieczne jest również zwrócenie uwagi na obecność kabla do podłączenia do pokładowego zasilacza samochodu (do gniazda zapalniczki).

Otrzymasz informacje o modelach i cenach, możesz wybrać i kupić nawigatora samochodowego, przechodząc do odpowiedniego katalogu na naszej stronie internetowej.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top