Jak ważne są dla Ciebie wpisy w książce pracy

Kiedy pracowałem dla rządu był bardzo zmartwiony i chciał doświadczyć go w zeszycie zostało jak najwięcej, myślałem o przejściu na emeryturę w swoich 17 lat)), reprezentowana który będzie dobrym emerytalnego, jeżeli duże doświadczenie będzie.

Ale teraz mam 30 lat i jestem w moim skoroszycie tylko przez 7 lat, nie ma już i nie będzie, tylko dlatego, że go nie potrzebuję. Moja matka przez całe życie pracowała na dwóch etatach, jej doświadczenie zawodowe przekracza 35 lat, przeszła na emeryturę i otrzymuje w Naddniestrzu aż 65 dolarów! A także mamy przykład wujka sąsiada, który całe życie siedzi za kradzież morderstwo, poszedł do więzienia na 58 lat, a jego emerytury w wysokości 120 $, nie pracował jeden dzień w swoim życiu i gdzie jest sprawiedliwość?Nawet jeśli dana osoba nie pracowała przez jeden dzień życia, ma prawo do minimalnej emerytury, a minimalna emerytura może być również, jeśli osoba pracowała przez całe życie w fabryce za grosze.

Jak ważne są dla Ciebie wpisy w książce pracy

W każdej mniej lub bardziej poważnej organizacji, oficer personelu będzie koniecznie pilnował twojego podręcznika. Ponieważ nikt nie uwierzy w to, co powiesz o sobie w swoim CV. (Jeśli nie tam, gdzie jesteś głupio wytrzymać, bez względu na swoje doświadczenie, umiejętności, a nawet niezależnie od tego, czy pójdziesz do pracy lub po prostu numery, oczywiście, nie przyjaźń zadowolony.).

Twoje doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w Twojej książce pracy. Reszta to tylko twoje słowa.

Jeśli. na przykład, masz zapis, że jesteś zwolniony z powodu niezgodności pozycji, tylko cud zabierze Cię do pracy. w sensie obcego człowieka.

Wszystko zależy więc od tego, gdzie chcesz iść do pracy i od tego, jakie wymagania możesz sobie przedstawić.

Najwyraźniej wrażenia mojej matki są pod wpływem instrukcji, kiedyś pracowała jako inspektor zasobów ludzkich w dużej organizacji, ale osobiście dla mnie wpisy w zeszycie są bardzo ważne. I wszystkie zapisy są ważne, a nie tylko przyjęcie - zwolnienie lub przeniesienie. Ogólnie rzecz biorąc, szkoda patrzeć na to, że praktycznie wszystkie publiczne i prywatne firmy nie wypełniają sekcji dotyczących zachęt i nagród. O tym, co będą później weterani pracy, nie jest jasne. Wygląda na to, że wszyscy wokół starają się jakoś uprościć życie i komplikować je innym. Czy trudno jest napisać coś zbędnego lub dać list? Trifle ved w rzeczywistości, w wyniku, a człowiek będzie zadowolony, kiedy jego chwała, i patrząc do emerytur jakiegoś „bonus” będą wyświetlane, nawet jeśli nie w postaci nagrody „weterana Pracy”, więc być może w formie publicznej będą korzyści.

Cóż, ogólnie rzecz biorąc, tak jak w przypadku emerytury. Nie fakt, oczywiście, że nasze pokolenie będzie żyć do niego w sensie dosłownym i przenośnym, ale w duszy wciąż gdzieś ciepły ciepła, który może stwierdzić, że nie zapomnę na starość, a nawet grosza, ale perepadut i nas. No cóż, tam, gdzie jest pensa, tam jest rubel, emeryci mogą dodać trochę i tam żyć ... Więc nie rozumiem i nie akceptuję niepoważnego podejścia do mojego własnego doświadczenia. Niech to będzie minimalne, ale musi być na wszelki wypadek.

Jak ważne są dla Ciebie wpisy w książce pracy

Angre n [138K]

9 miesięcy temu

Każdy wpis w zeszycie jest ważny, ponieważ na tym dokumencie będziesz liczył się jako pracownik i wypłacasz emeryturę. Jeśli są nagrody i nagrody, ich zapis będzie ważny, gdy otrzymasz tytuł "Weteran Pracy", a to jest dodatkowe korzyści. Miałbym inny czas służby, gdybym nie zauważył nieprawidłowego wejścia w pracę podczas transferu. W dziale kadrowym podnieśli zamówienia z archiwum i naprawili rekord w pracy. Być może w zatrudnianiu do właściciela nie jest ważne, wstęp do pracy, ale gdy podjęte w postaci stałej organizacji, lub w kontroli bezpieczeństwa, gdzie firma wykorzystała do pracy, przez kogo, dlaczego zamknąć, kontroli krzyżowej wraz z wejściem w skoroszycie.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top