Jak w ciągu dziesięciu dni, aby pozbyć się napadów, osiem sposobów tradycyjnej medycyny, tak, że drgawki

Na pewno wszyscy wiedzą, jakie to okropne uczucie - skurcze nóg! Wydaje się to być odrobinę dla siebie, ale takie uczucie, że chcesz krzyczeć z bólu. W medycynie ludowej istnieją odpowiedzi na wszystkie pytania. Medycyna ludowa jest dla nas prosta, jak różdżka - ratunek! Skurcze załamały się na twoich nogach? Co powinienem zrobić? Jest wyjście - zwróćmy się do naszej różdżki - pomoc, a to pomoże. Skurcze nóg mogą cię opuścić na różne sposoby. W tym artykule chciałbym zwrócić uwagę na osiem skutecznych metod tradycyjnej medycyny na zwycięstwo nad skurczami nóg.

Jak w ciągu dziesięciu dni, aby pozbyć się napadów, osiem sposobów tradycyjnej medycyny, tak, że drgawkiOsiem sposobów i skurcze nóg "uciekają" bez patrzenia w tył:

  1. Zaleca się stosowanie liści łopianu. Aby to zrobić, weź świeże liście łopianu i nałóż na nie problematyczne kolano. Zawiąż ten zielony bandaż kompessik i możesz, bez usuwania go, siedzieć, kłamać, chodzić. Jeśli tylko nie stracisz liści łopianu. Skurcze nóg stopniowo cię uwolnią.
  2. Ta metoda jest na ogół prosta i jednocześnie bardzo skuteczna. Zimne żelazo pomaga mięśniom skurczyć się. Z powodu skurczu mięśni kurcze się. Połóż coś metalicznego przy łóżku. Na przykład ciężar, dysk z hantli, świnia ... Gdy tylko skurcze zaczną "gryźć" nogi, przywiąż do nóg przygotowany zimny kawałek żelaza. Skurcze zostaną wypuszczone!
  3. Zaleca się również, aby przy łóżku leżał zwykły ocet stołowy. Kiedy zaczynają się kurcze. zaleca się wetrzeć ocet w obszar dotknięty chorobą, natychmiast go puścić!
  4. Validol, jak wszyscy wiedzą, jest niezbędny dla rdzeni. Ale wszyscy wiedzą, że tabletka walidolu pomaga usunąć skurcze nóg. W konwulsjach miejscu, jak zwykle, tabletochku Valodol pod językiem i nogi wolnej od „objąć” napadów.
  5. Kreda w proszku jest doskonałym lekarstwem zalecanym w przypadku skurczów. Najprostszy sposób! Weź odrobinę, na czubku noża, pomaluj kredą, ułóż ją na języku i wypij łyk wody. Taki łatwy sposób usunie skurcze, a ponadto będzie służył jako dobra pigułka nasenna.
  6. Proszek z muszli kurzych jaj. Aby uzyskać takie naturalne lekarstwo na napady padaczkowe, weź je, dokładnie opłucz, następnie wysusz i posiekaj. Stosuje się go w taki sam sposób, jak proszek kredy.
  7. Jeśli cierpisz na częste skurcze nóg, zaleca się w celach profilaktycznych przygotowywanie gorących kąpieli z detergentem. Aby to zrobić, rozpuść w trzech litrach gorącej wody jedną łyżkę stołową ze szczytem detergentu. Możesz tak położyć swoje nogi na piętnaście minut. Uwaga! Ta metoda jest zabroniona dla osób cierpiących na żylaki i takie kąpiele nie mogą być brane, jeśli są rany i zadrapania na nogach.
  8. Bardzo skutecznym lekarstwem na skurcze nóg jest nalewka nagietka. Aby przygotować taką leczniczą nalewkę, weź półlitrowy słoik i umieść w nim na szczycie kwiatu nagietka. Do kwiatów dodaj butelkę potrójnej wody kolońskiej i jedną łyżkę stołową amoniaku. Zamknij słoik z nylonową osłoną, połóż go w ciemnym miejscu i nalegaj na jeden tydzień. Po siedmiu dniach nalewka jest gotowa do użycia. Aplikacja jest prosta, rano i wieczorem zaleca się przetrzeć nogi przygotowaną nalewką z kwiatów nagietka.


Jak za dziesięć dni pozbyć się skurczów?

Proponuję ci gimnastykę, która pomoże ci pozbyć się skurczów. Rób gimnastykę raz dziennie, a po dziesięciu dniach kurcze nóg już ci nie przeszkadzają.

Gimnastyka Anticonboard:

Zdejmij buty, oprzyj dłonie o stolik, lekko pochylając się. Stań na piętach, podnosząc palce, a następnie stań na palcach, podnosząc obcasy. Więc na przemian bujanie dwadzieścia pięć do trzydziestu razy.

Mam nadzieję, że znajdziesz w tym artykule odpowiedni sposób dla ciebie, sposób na pozbycie się skurczów nóg.

Na zakończenie chciałbym powiedzieć, że kurcze nóg często przychodzą do ciebie „odwiedzić” przez takiego prostego powodu, jak brak w pomieszczeniu, w którym śpisz, tlen. Jeśli w sypialni nie ma wystarczającej ilości tlenu, to również nie wystarcza w twoim ciele. Wydajność jest prosta - często przewietrz pomieszczenie, w którym śpisz. Jeśli to zrobisz, wkrótce upewnij się, że przyczyną skurczów nóg jest brak tlenu. Zabierz niedobór tlenu, a skurcze zapomną drogi do ciebie!

Jeśli masz własne sposoby zwalczania skurczów nóg, podziel się z nimi swoimi przepisami!

Życzę dobrego zdrowia!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top