Jak uzyskać pozwolenie na pobyt w Ryazan

Jak uzyskać pozwolenie na pobyt w Ryazan

2. Skontaktujemy się z właścicielem mieszkania w wybranym regionie i określimy jego dostępność.
Nasz zespół sprawdzi możliwość zamieszkania w mieście, będzie zapoznać się z warunkami, określonymi terminami, zadzwoń dokładny koszt usługi (jeśli cena jest inna niż na miejscu), jak również listę wymaganych dokumentów do rejestracji.3. Zawarcie umowy i zabieramy się do pracy.
Po otrzymaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do zarejestrowania dokumentu pobytowego podpisujemy umowę (wysyłamy kopię do Ciebie) i przystępujemy do procesu rejestracji. Po zakończeniu procedury rejestracji jesteśmy z Tobą odpisani i potwierdzamy.

4. Po opłaceniu naszych usług otrzymasz dokumenty rejestracyjne.
Otrzymujemy od Was nagrodę za swoją pracę, jest obliczany z właścicielem nieruchomości, a on wyśle ​​cię (za pośrednictwem naszego kuriera) świadectwa rejestracji (formularz №3) na rękę, jak również z nami umowę papieru. Z różnych powodów nasz kurier nie ma prawa akceptować płatności gotówką. Wszystkie obliczenia finansowe są przeprowadzane wyłącznie za pośrednictwem kierownika firmy! Uwaga: w celu uniknięcia „od podstaw” ze strony władz Federalnej Służby Migracyjnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i karać właścicieli rejestracji nieruchomości, wszystkie prowadzone przez naszych pracowników.

Trzy powody, dla których klienci wybierają nas


Gwarancja niezawodności. Pracujemy w tej dziedzinie już od kilku lat i podpisaliśmy umowy z ponad 700 właścicielami domów w różnych regionach i miastach Rosji. Nasze centrum działa wyłącznie w ramach ustawodawstwa Federacji Rosyjskiej. Zawieramy umowę z każdym, kto się do nas zgłosił, gwarantując legalność rejestracji i chroniąc naszych klientów przed pozbawionymi skrupułów właścicielami domów.


Oszczędzamy Twój czas. Współpracując z nami nie będzie musiał długo odebrać sumienny właścicieli domów, którzy są gotowi, aby zarejestrować się w domu, jak również zbierać informacje potrzebne przez dłuższy czas stać w kolejkach. Otrzymasz rejestrację tak szybko, jak to możliwe.


Przystępne ceny. Brak przedpłaty. Koszt usług rejestracji prawnej jest niższy o 10% w porównaniu do innych konkurentów. Wraz z rejestracją rodziców, ich dzieci są przepisywane bezpłatnie! Czekamy na specjalne zniżki, jeśli jesteś naszym stałym klientem. Pracujemy bez przedpłaty do momentu przetworzenia wszystkich dokumentów.Często zadawane pytania dotyczące rejestracji Riazań


1. Ile czasu zajmuje przetworzenie dokumentów? Rejestracja trwa 1-3 dni robocze. Czasami tym razem może nieznacznie wzrosnąć z powodu świąt państwowych lub świąt państwowych. Pamiętaj, że nie możemy dokonać rejestracji, gdy FMS nie działa lub właściciel jest zajęty / pozostawiony.


3. Czy potrzebuję zdjęcia, aby uzyskać tymczasową rejestrację Ryazana? Zgodnie z obowiązującymi przepisami, nie potrzebujesz zdjęcia, aby otrzymać formularz 3. Ale powinieneś wiedzieć, że wydany dokument (formularz nr 3) będzie ważny tylko po okazaniu paszportu.


4. Czy można zarejestrować dziecko samodzielnie, jeśli rodzice są zarejestrowani w innym miejscu? Nie, jeśli dziecko ma mniej niż 18 lat, jest to niemożliwe. Zgodnie z prawem dziecko niepełnoletnie może zarejestrować się u co najmniej jednego rodzica (lub opiekuna).


7. Czy bierzesz zaliczkę na swoje usługi? Nie, zapewniamy zaufanie naszym klientom, w przeciwieństwie do wielu firm przystępujemy do rejestracji rejestracji bez przedpłaty. Wynagrodzenie za nasze usługi będzie wymagane tylko po potwierdzeniu świadczonej usługi - po rejestracji rejestracji.


8. Czy istnieje możliwość weryfikacji legalności uzyskanego zezwolenia na pobyt? Jeśli pracodawca lub ktokolwiek inny ma wątpliwości co do autentyczności twojej rejestracji, zawsze będzie mógł to sprawdzić w odpowiednich służbach państwowych. Aby to zrobić, należy złożyć oficjalny wniosek do urzędu paszportowego w miejscu rejestracji. Informacje zarejestrowane w odpowiednich bazach danych i banku centralnym podczas rejestracji będą dostępne od 1 do 2 tygodni po rejestracji - wraz z kolejną aktualizacją zapisów w bazie danych (w zależności od wydajności personelu działu informacji Federalnej Służby Migracyjnej).


9. Czy jest możliwe, że ktoś wykorzystuje moje dane paszportowe do celów najemników lub oszukańczych? Nie, to całkowicie wykluczone. Nigdy i pod żadnym pozorem nie ujawniamy nikomu danych osobowych naszych klientów!


10. Mój paszport jest zaległy / nieważny. Czy mogę się na nim zarejestrować? Nie, nie możesz zarejestrować takiego paszportu z mocy prawa, musisz go najpierw wymienić (uzyskać nowy).


11. Jeśli wydam pozwolenie na pobyt, czy mogę otrzymać pożyczkę? Oczywiście, jak tylko otrzymasz niezbędne dokumenty, jednocześnie będziesz mógł skorzystać z pożyczek od banków.


12. Co zagraża mi brakiem rejestracji? Oprócz trudności związanych z uzyskaniem pracy, brakiem możliwości otrzymania świadczeń lub zorganizowania dzieci w szkole (przedszkole) itp. powinieneś wiedzieć, że bez rejestracji zawsze możesz zostać zatrzymany przez policję i napisać karę, jeśli nie dostaniesz się na konto migracji przez ponad 90 dni.

Jak kupić tymczasową rejestrację (zezwolenie na pobyt)

Jak uzyskać pozwolenie na pobyt w Ryazan

Zostawiasz wniosek o rejestrację rejestracjiPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top