Jak uzupełnić dawców SNP,

CISS jest bardzo przydatnym narzędziem do oszczędzania przy drukowaniu, które można zainstalować. Sprawdź elementy systemu podawania ciągłego atramentu i zastosuj je prawidłowo. Jest to najważniejsze, jeśli chcesz, aby sprzęt służył Ci przez długi czas. Nawet jasny pomysł, jak uzupełnić dawcę jest ważny, ponieważ zależy to od drukarki.Odświeżając dawców, powinieneś dokładnie wiedzieć, jak to zrobić. aby nie przepełniać wkładów atramentowych, które w przyszłości spowodują wyciek atramentu na wydrukowanych stronach.

Dawcy w górnej części ciała mają dwa otwory. jedna służy do wlotu powietrza, a druga służy tylko do uzupełniania dawców. Kiedy nie używamy drukarki, powinniśmy zamknąć ten śrubokręt, ponieważ jest on bardzo szeroki i przez niego każdy obcy przedmiot lub owad może dostać się do atramentu i zatkać system.Ilość atramentu, który należy wprowadzić do systemu, jest również bardzo ważna. Musisz także wiedzieć, do jakiego stopnia atrament powinien podnieść się. Poniżej przedstawimy procedurę uzupełniania dawców: jaki rodzaj korka u góry dawcy powinien zostać otwarty i który należy pozostawić na miejscu. Zawsze zaleca się stosowanie strzykawki w celu ułatwienia użycia. Zaleca się niestosowanie zbyt ostrej strzykawki, aby uniknąć przebicia dawcy.

Jak uzupełnić dawców SNP,

Ilość tuszu do wstrzyknięcia do dawcy

Nie należy wstrzykiwać większej ilości atramentu do dawcy niż pokazano na zdjęciu. Jest możliwe, że jeśli wprowadzisz więcej niż jest to konieczne, pojemniki z tuszem są pełne atramentu, a atrament wycieknie. Po wprowadzeniu atramentu musisz otworzyć tylko otwór, przez który wprowadzasz atrament. Podłącz drugi otwór pokazany na rysunku. Oznacza to, że jedna strona systemu jest wypełniona większą ilością atramentu niż druga. Dzięki temu atrament pozostaje w tej samej pozycji, co wkład.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top