Jak utrzymać miesięczną aktywność 70 pv w nl międzynarodowych

Jak utrzymać miesięczną aktywność 70 pv w nl międzynarodowych

Dzień dobry, Catherine! Powiedz, że jeśli zarejestruję się jako menedżer, muszę dokonać obowiązkowego zakupu za 8000 rubli (70 pv) od pierwszego miesiąca? Co miesiąc, możesz więcej, ale nie mniej. Przejrzałem produkty na stronie i zauważyłem, że ceny są całkiem akceptowalne dla kupujących. I miałem pytanie, że można zbierać miesięcznie dla rodziny dwojga ludzi za 8000 tysięcy, a więc co miesiąc, jeśli, na przykład, chemia gospodarcza ma ekonomiczne wydatki, będzie ona już kupowana co dwa miesiące. Pozbądź się wagi, dzięki Bogu, nie rób tego. Środki kosmetyczne, także wydatki ekonomiczne. Ile kawy i herbaty mogę wypić w ciągu miesiąca? Jeśli jest tak tylko ze względu na koszty, które po prostu będę miał klienci, którzy chcą kupić produkty, bez rejestracji, to jest to możliwe i będzie zainwestowane w 8000 rubli miesięcznie.Jak się okazało, początkujący menedżerowie NL często mają pytanie, jak zamknąć miesiąc i zebrać 70 pv. Sekret sukcesu i rozwoju firmy NL jest bardzo prosty. Powtarzam, wystarczy tylko zmienić zwykłe sklepy w sklep sieciowy NL sklepu. Szybko zamkniesz swoje potrzeby (70-200pv) i skutecznie nauczysz się polecać produkty naprawdę wysokiej jakości i bezpieczne.

Rzeczywiście, wiele linii produktów w NL jest bardzo ekonomicznych w użyciu, takich jak domowe produkty Fineffect. środki do prania Fineffect Tekstylia zastępują kupę środków, a dzięki skoncentrowanej formule można je stosować 5-8 razy dłużej niż zwykle:

  • Jeden pakiet Fineffect Brilliance zastępuje 5 butelek. A jeśli raz w tygodniu obrabiać powierzchnie lustrzane i raz na miesiąc wytrzeć okna, to jedna paczka będzie wystarczająca dla ciebie przez 1,5 roku.
  • Pasta specjalna Fineffect - wielofunkcyjne narzędzie do delikatnego i skutecznego czyszczenia prawie każdej powierzchni. Przy normalnym użytkowaniu w życiu opakowania wystarcza na pół roku.
  • Jak utrzymać miesięczną aktywność 70 pv w nl międzynarodowych
    Fineffect Home - wielofunkcyjny ekklinning. Jedna butelka zastępuje dziesiątki specjalistycznych narzędzi. Co więcej, Fineffect Home nie tylko czyści powierzchnię, ale również ją dezynfekuje. Jeśli myjesz podłogę raz w tygodniu i regularnie czyścisz różne powierzchnie tym produktem, wystarczy 1 butelka na pół roku.
  • Fineffect Optics - Narzędzie do pielęgnacji okularów i monitorów, przy rozsądnym użyciu, będzie również służyć średnio przez sześć miesięcy.
  • Ekologiczna sukienka Fineffect do usuwania plam - dzięki dozownikowi butelka wystarcza na co najmniej rok użytkowania.
  • Środki do mycia naczyń Gloss - dla przeciętnej rodziny 3 osób butelka wystarcza na 1,5 - 2 miesiące.

Przeczytaj także: Odpowiedzi na najbardziej popularne pytania dotyczące Energy Diet i NL International. Część 1

Sądząc z powyższego, fundusze na sprzątanie i pranie są wystarczające przez długi czas, więc nie uważamy ich za zakup, jako działalność miesięczną.(18 - 20 pv tam jest.) Patrzymy dalej.)

To nie pierwszy miesiąc, w którym zacząłem rano od DrainEffect. Oprócz faktu, że napój zaczyna proces utraty wagi, doskonale usuwa toksyny, nadmiar płynu, eliminuje obrzęki i zmniejsza objętość. Jeśli ktoś nie wiedział, to stagnacja płynu w ciele prowadzi do znienawidzonego cellulitu. Przez miesiąc optymalne są 2 paczki.

(Jest to kolejne 14 stron. Łącznie 32 - 34 pv już istnieje.)

Myślę, że każda osoba ma takie napoje, jak kawa lub herbata dziennie. Dlaczego więc warto kupować niskiej jakości napoje w sklepie za rogiem? Idź do NL po przydatne herbaty z grzybem Reishi. dla najsmaczniejszej kawy YO kawa. który jest oznaczony jako Specjalna (tylko 10% kawy z całego świata odpowiada tej wysokiej klasie). Szkodliwa woda gazowana zastępuje Enerwood Vita - są to przydatne wzbogacone witaminy.

Ulepszanie herbaty ziołowej Enerwood Tea na bazie altajskich ziół leczniczych ma ukierunkowany i regenerujący efekt. Phytoteas to doskonały sposób na zapobieganie różnorodnym chorobom.

(Tylko w przypadku miesięcznego spożycia herbaty, napojów kawowych otrzymasz co najmniej 10 pv, ogółem w polu monety o 42-44 pv.) Idziemy dalej.)

Doskonałym zamiennikiem czekoladowych batonów są bary owocowe Joyfield i bary sportowe Energy Pro. Nie dają dużo PV, ale są bardzo przydatne dla ukochanych, dzieci i osób uprawiających sport.

(Przyjmujemy, że 45 pv jest już dostępne.)

Jak utrzymać miesięczną aktywność 70 pv w nl międzynarodowych

Jak zaczyna się poranek? Oprócz herbaty i kawy myjemy się. I tu, wszędzie, czekamy na podstępną produkcję NL. Profesjonalna pasta do zębów Sklaer. Pianka do mycia i tonik z kolekcji akwareli być kochany.

(Te fundusze na codzienne użytkowanie wystarczą tylko na miesiąc, więc dostaniesz 10 pv.) Razem 55, prawda? Jestem humanistą, czek 😉)

Nie mówię tu o niesamowitych serum i kremach dziennych z tej samej kolekcji, ale ich zużycie jest znacznie dłuższe, więc nie uwzględniam ich w miesięcznych obrotach, ale nadal są kupowane co 2 miesiące, więc ich 20 pv jest regularnych.

Również w miesięcznej pielęgnacji kupowane są żele pod prysznic, peelingi do ciała, kremy do rąk, a także szampony i maseczki do włosów.

Przeczytaj także: Cała prawda o diecie energetycznej

(Jest to również około 10 pv. Co tam dla nas? 65 pv?)

Jak utrzymać miesięczną aktywność 70 pv w nl międzynarodowych

Kosmetyki - modne pomadki matowe od TenX. podvodki, ołówki do ust i brwi. Cienie, eyeliner i satynowa szminka od Tenero. Wszyscy używamy tego codziennie, dziewczyny. To jest 10-20 pv.

(Weź średnią - 10 pv, a to 75 pv.)

Jak utrzymać miesięczną aktywność 70 pv w nl międzynarodowych

Myślę, że znacznie przekroczyliśmy granicę 70 PV. Ponownie, korzystając z szerokiej gamy produktów, znając ich przewagę konkurencyjną i kompozycję, masz okazję polecić ją przyjaciołom i znajomym. Kto chętnie spróbuje go użyć.

Jak utrzymać miesięczną aktywność 70 pv w nl międzynarodowych

W mojej rodzinie nawet moje ukochane babcie używają produktów NL: piją kawę, herbatę, zaostrzają bary owocowe, uwielbiają kremy do rąk i szampony, a tak naprawdę uważają, że śmietanka i serum w NL są najlepsze.
Moja babka otrzymała prezent z serum od faberlic w prezencie, do którego powiedziała: "Jest lepka, gorzka i źle wchłonięta, wystarczy ją tylko posmarować. Kup mi tę różową na urodziny. " Nie wnika w nazwy, firmy, ale doskonale pamięta te urocze różowe butelki z serum i niebieskimi słoiczkami ze śmietanką z kolekcji akwarela Be Loved.

To takie proste, międzynarodowe produkty NL wchodzą do domu i zostają tam na zawsze. Mam nadzieję, że w pełni odpowiedziałem na pytanie, co mogę dostać za 70pv miesięcznie, nie tylko dla siebie, ale także dla mojej rodziny i krewnych. Docenią twój wybór.

Przed rejestracją przeczytaj artykuł "Dlaczego muszę się zarejestrować pod moim adresem? ".

Prezentacja firmy i produktów można znaleźć pod tym linkiem.Poprzedni

Następna

Top Top