Jak usunąć yambler z komputera


Sama kolejność namuchalsya z tym iamblerom. Google ma dużo czasu. To niedorzeczne, ale nawet napisałem list bezpośrednio do Yamblera, a to zaskakująco odpowiedzieli na pytanie, jak usunąć swoją wyszukiwarkę z pierwszego pobrania.Mam nadzieję, że już usunąłeś stronę początkową w ustawieniach przeglądarki z tego pola.
Nie wiedziałem. Sprawdziłem ustawienia wszystkich przeglądarek, domyślną stroną była ta, która powinna być, ale za każdym razem, gdy włączasz komputer, temat dostał jeden z pierwszych.

Deweloperzy zaczęli mnie wysyłać, aby sprawdzić standardowe rozwiązania:

Pierwszą rzeczą do sprawdzenia są wszystkie możliwe skróty uruchamiane przez naszą przeglądarkę. Etykiety różnią się od zwykłych plików startowych tym, że ich ikona ma małą strzałkę w prawym dolnym rogu ikony skrótu. Skrót jest jak znak drogowy wskazujący, gdzie potrzebny jest plik, aby go uruchomić.


Wszystko, co widzisz w menu startowym, a większość z nich na pulpicie to skróty.
Sprawdź wszystkie skróty uruchomione przeglądarki i skróty wszystkich przeglądarek. Jeśli używasz chromo, to nadal sprawdź skróty odkrywcy. Iambler zmienia nazwę oryginalnej etykiety i umieszcza obok niej numer, w którym sam się określa.

Aby to zrobić, musisz nacisnąć przycisk PRAWY na myszy i wybrać "właściwości" w menu kontekstowym.
W ścieżce do samego pliku musi istnieć ścieżka w postaci "C: \ Program Files \ bla bla bla \ explorer.exe" bez żadnych dodatkowych śmieci.

Jeśli dla Ciebie problemem jest oddzielenie śmieci od prawdziwej ścieżki, łatwiej jest usunąć skrót i zrobić to ponownie))

Ale w moim przypadku pies szperał gdzie indziej.
Ten brzydki iambler jest zarejestrowany w skrócie, który nie ma nic wspólnego z przeglądarką, ale był na szczycie oprogramowania. Od kiedy komputer jest włączony, przeglądarka zaczyna się ode mnie bardzo szybko, wtedy iambler otwiera tylko stronę i nie mogłem się zorientować gdzie.

Tak to jest, będą pytania, piszę w kamenty, odpowiem na pytania.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + EnterPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top