Jak usunąć odcień z auto naprawy, obsługi, tuningu samochodu

Przeczytaj ten sam artykuł na temat sekcji:

- Środki stosowane do mycia szkieł

- Budowa suszarka do włosów i nóż

1) Z czasem folia odcień może stać się bezużyteczna: jest pokryta drobnymi zadrapaniami i pęknięciami, pęka lub jest całkowicie wymazana. Wszystkie te niedociągnięcia uniemożliwiają entuzjastom samochodów wyraźne i wyraźne widzenie przez szybę samochodową, wszystko, co dzieje się wokół. Właśnie dlatego często przed wielomaPowstaje pytanie: jak właściwie usunąć zabarwienie z okien samochodu? W rzeczywistości przed wklejeniem na nowy film jakościowy szkła, należy pozbyć się starannie starego. W tym artykule opisano sposób prawidłowego usuwania odcienia ze szkła.

Jak usunąć odcień z auto naprawy, obsługi, tuningu samochodu
Jak usunąć odcień z okna automatycznego

2) Ogólnie rzecz biorąc, proces ten nie jest trudny i można usunąć odcień samochodu z okien samochodu własnymi rękami, bez zwracania się o pomoc do profesjonalistów. Możesz to zrobić w garażu, a nawet na parkingu (jeśli jest to konieczne), najważniejsze w tym przypadku jest bezpośredni dostęp do gniazdka z elektrycznością. Wciąż potrzebny jest nóż do budowy i suszarka do włosów, a także specjalny płyn do mycia szyb. Jeśli nie masz suszarki do włosów w budownictwie, możesz zastąpić ją suszarką do włosów w domu. Należy jednak od razu zauważyć, że zastąpienie to powinno się odbywać tylko w najbardziej ekstremalnych przypadkach.3) Warto również zauważyć, że jeśli masz jakiekolwiek problemy, możesz poprosić o pomoc ekspertów, którzy doradzą Ci nie tylko, jak prawidłowo wytrzeć szyby w samochodzie, ale także jak prawidłowo usunąć z nich tonizację. Zatem rozpoczęcie filmowania będzie lepsze tylko od dolnego lewego lub prawego rogu szyby. Po pierwsze, nie potrzebujesz dużego obszaru, aby dużo ogrzać za pomocą suszarki do włosów do około 40 stopni. Dobrze rozgrzany film staje się dość elastyczny i miękki. Po tej procedurze kąt tonowania należy podnieść za pomocą ostrza noża, a następnie delikatnie pociągnąć palcami po przekątnej. Ale jednocześnie warto pamiętać, że wystarczy wyciągnąć film na ogrzewanym miejscu.

4) Usuwanie folii również nie jest prostym procesem. Jednak przy odrobinie wysiłku zrobi to każdy właściciel samochodu. Następnie należy stopniowo ogrzewać całą folię na całej powierzchni szkła i delikatnie ją usunąć. W obszarach, w których praca będzie szczególnie trudna, nie można sobie poradzić z nożem noża budowlanego, ale należy go umieścić w pozycji poziomej względem samego szkła, aby nie pozostawiać zadrapań i innych wad. Przy okazji, jeśli nie możesz skorzystać z suszarki do włosów, a następnie usunąć odcień z okien samochodu, możesz spróbować w letni, gorący i czysty dzień. Suszarka do włosów w tym przypadku zastąpi bezpośrednie promienie słońca.

5) Ważne jest, aby nie uszkodzić samego szkła podczas całego procesu, lub wkrótce będziesz musiał nauczyć się informacji na temat samodzielnego montażu szyby. Kiedy cała folia zostanie już usunięta, konieczne jest oczyszczenie szkła z kleju. Aby to zrobić, konieczne będzie zastosowanie do niego specjalnego potężnego narzędzia do szkła, które można kupić w specjalnym sklepie. Aby łatwiej się zmywać, można pozostawić to rozwiązanie na 4-8 minut. a następnie delikatnie spłucz zimną wodą. Na samym końcu pracy szkło należy wytrzeć do sucha czystą szmatką lub użyć tego pytania, aby pomóc pracownikom obsługi samochodów.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top