Jak usunąć lakier do paznokci z paznokci akrylowych, aby paznokcie nie wypadły

Czy chcesz zmienić kolor lakieru na paznokciach akrylowych i nie uszkodzić samych paznokci? Jeśli nie jesteś ostrożny, zniszcz paznokcie akrylowe podczas usuwania manicure. Wiele środków do usuwania lakieru ma w swoim składzie aceton, za pomocą którego usuwa się paznokcie akrylowe. Kupując środki do usuwania lakieru bez acetonu, nie usuniesz paznokci akrylowych z ich siedzeń.Edycja kroków

Używaj produktów do usuwania lakieru, które nie zawierają acetonu.

Możesz kupić dowolny produkt w aptece lub sklepie spożywczym. Zwykle są one takie same.

Nie zanurzaj swoich paznokci w zmywaczu do paznokci.

Weź bawełniany wacik, namocz go w środku i wetrzyj go w paznokieć. Za każdym razem, jak wacika brudne pozostałościami lakieru, wyschnie i zacznie przylgnąć do powierzchni paznokcia akrylowego, zmienić go na nowy.Po usunięciu lakieru należy dokładnie umyć ręce, ponieważ wszelkie pozostałości produktu mogą powodować korozję kleju na paznokcie i akryl.

Wysuszyć paznokcie, odczekać 5 minut, a następnie pokryć je lakierem.

Upewnij się, że nie wstrząsasz paznokciami akrylowymi, ponieważ może to osłabić klej, a paznokcie odpadną.

Pamiętaj, że zawsze musisz użyć podstawy na lakier i lakier do mocowania na górze. Daje to połysk paznokciom i pomaga zachować lakier do paznokci przez długi czas.

Wskazówki i porady

  • Zamiast wacików bawełnianych możliwe jest stosowanie sterylnych tamponów z gazy, które nie pozostawiają rozmytego koloru podczas usuwania lakieru.
  • Dziewczyny, które lubią często zmieniać kolor lakieru, powinny poprosić, aby w salonie tworzyły bezbarwną powłokę żelową, podobną do lakieru bazowego. Żel będzie stanowić barierę pomiędzy akrylem i lakierem do paznokci, zapobiegając pojawianiu się pęcherzyków na lakierze. Ale w przeciwieństwie do lakieru bazowego, żel pozostanie na paznokciach przez długi czas i zniknie potrzeba polerowania.

Edytuj ostrzeżenia Edytuj

  • Jeśli chcesz zdjąć paznokcie akrylowe, nie odrywaj ich, szczególnie jeśli przykleiłeś je zaledwie 2 tygodnie temu.


Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top