Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe w kabinie bez zastrzyków

Fałdy nosowo-wargowe dodają dodatkowych lat, powodują zmęczenie twarzy. W celu ich eliminacji w naszych czasach opracowano i przeprowadzono pewne procedury kosmetyczne, z których niektóre można wykonać samemu. Jednak wiele z nich jest wykonywanych tylko przez profesjonalistów w gabinetach kosmetycznych lub klinikach, ponieważ wymagają pewnych umiejętności i umiejętności. Korekta fałdów nosowo-wargowych jest zalecana w każdym wieku.Przyczyny fałdów nosowo-wargowych

Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe w kabinie bez zastrzyków

Powodem, dla którego mogą pojawić się zmarszczki, jest nie tylko więdnięcie skóry i ciągłe napięcie mięśni twarzy.

Tworzenie fałd nosowo-wargowych może również przyczynić się do:

 • Anatomiczne predyspozycje;
 • Nieprawidłowy sposób życia, a mianowicie nieprawidłowe odżywianie, ostra utrata masy ciała, nadmierne spożywanie alkoholu, palenie;
 • Zakwaterowanie w miejscach o niekorzystnej ekologii;
 • Spać w takich pozach jak na brzuchu lub twarzą w dół;
 • Nadmierne korzystanie z wody przed snem;
 • Zła pielęgnacja skóry i częsty nieprofesjonalny masaż twarzy.

Obecność tych czynników prowadzi do zmniejszenia elastyczności tkanki łącznej, czyni skórę bardziej elastyczną i bardziej wrażliwą.

W tłuszczowej tkance podskórnej nie można zatrzymywać przydatnych substancji i wilgoci w wystarczających ilościach. Prowadzi to do tego, że powierzchnia skóry staje się podatna na powstawanie różnych zmarszczek, w tym nosowo-wargowych, komórki nie są przywracane. Niewiedza o tym, jak prawidłowo usunąć fałdy nosowo-wargowe, spowoduje jedynie ich bardziej wyraźną manifestację.

Wraz z wiekiem produkcja kwasu hialuronowego jest zmniejszona u ludzi, dzięki czemu skóra jest elastyczna i sprężysta. W wyniku tego powstają fałdy nosowo-wargowe.

Zabiegi kosmetyczne oferowane przez gabinety kosmetyczne

Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe w kabinie bez zastrzyków

W dzisiejszych czasach metoda odmłodzenia w salonie piękności stała się bardzo dostępna. Po operacji plastycznej nie trzeba wykonywać długiego okresu rehabilitacji. Cure z pojawieniem się zmarszczek może pomóc w stworzeniu specjalnego kremu.

Prawidłowe fałdy nosowo-wargowe można wykonać za pomocą zabiegów kosmetycznych, które nie ranią pacjenta. Dzięki temu można usunąć zmarszczki, aby zwrócić atrakcyjność i młodość osoby.

Zanim będziesz musiał usunąć zmarszczki, musisz oczyścić powierzchnię skóry twarzy, a także przeprowadzić znieczulenie. W fałdach nosowo-wargowych wprowadza się specjalny preparat. To on wypełni zmarszczki i zrekompensuje utraconą objętość.

Wszystkie wypełniacze do wstrzykiwań różnią się:

 • Skład;
 • Akcja, którą mają;
 • Okres działania.

Najlepiej, jeśli wypełniacz jest biologicznie zgodny z ludzkimi tkankami, a także nie ma właściwości alergicznych i rakotwórczych, nie ustępuje. Doskonały wypełniacz powinien być mocno skoncentrowany w miejscu jego wprowadzenia i nie może się przemieszczać do innych tkanek.

W salonach kosmetycznych na dziś są gotowe do zaoferowania kilka metod korekcji twarzy. Jaki jest najlepszy sposób na usunięcie fałdów nosowo-wargowych, aby rozwiązać specjalistę.

Metody usuwania fałdów nosowo-wargowych w salonie

Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe w kabinie bez zastrzyków

Jednym z nich jest lipofilling. Ta metoda jest bardziej radykalna, wymaga krótkiego badania lekarskiego. Dzięki temu obszar bruzd nosowo-wargowych jest wypełniony własną tkanką tłuszczową, która jest pobierana z okolicy bioder lub talii. Ta metoda wygładzania zmarszczek nie jest najniebezpieczniejsza. Nie powoduje alergii i odrzucenia.

W tej procedurze wynik pojawia się w krótkim czasie i trwa kilka miesięcy do 1 roku, czasem więcej.

Innym sposobem na pozbycie się zmarszczek jest użycie żeli wypełniających.

Efekt tej procedury utrzymuje się od 6 miesięcy do 1 roku, wszystko zależy od:

 • Stan i turgor skóry;
 • Gęstość wypełniacza.

Kosmetolog z najcieńszą igłą wprowadza wypełniacz w skórę, uzupełniając w ten sposób objętość tkanek. Chociaż procedura jest prosta, wymaga profesjonalnej realizacji.Wypełniacze z kwasem hialuronowym nie stanowią zagrożenia dla ludzkiego ciała. Kwas hialuronowy nie jest odrywany, nie pozostawia blizn i jest usuwany przez organizm w ciągu 12-24 miesięcy.

Substancja ta nie szkodzi, jest przydatna, ponieważ jej obecność napełnia skórę wilgocią. Metoda, w której stosuje się kwas hialuronowy, odnosi się do metody aparatu. Aby to zrobić, istnieje specjalne urządzenie, które przenosi impulsy energetyczne do skóry, przyspieszając w ten sposób procesy wymiany.

Wstrzyknięcie wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu może wystąpić niewielka obrzęk, który znika po 1-2 dniach, a twarz staje się gładka. Jeśli to konieczne, ta korekta może zostać powtórzona w razie potrzeby.

W innych przypadkach oczywiste odmłodzenie się nie dzieje. Wynika to głównie z faktu, że dotyczy to nie tylko bruzd nosowo-wargowych, ale także okolic.

Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe w kabinie bez zastrzyków

Innym sposobem na usunięcie fałdów nosowo-wargowych jest wstrzyknięcie preparatu Botox. Ten lek zawiera neurotoksynę. Zapobiega rozprzestrzenianiu się impulsów nerwowych na włókna mięśniowe. Pod wpływem tej substancji następuje ich relaksacja, a fałdy zostają wygładzone. Zaletą tej procedury jest to, że wynik trwa od 4 do 12 miesięcy, ale może wystąpić niepożądany ruch leku w inne miejsce lub przekroczenie wymaganej dawki.

A następnie takie okoliczności przyciągają reakcje uboczne:

 • Łamanie wyrazu twarzy;
 • Pominięcie tkanek miękkich.

I właśnie to, że działanie leku na czas jest nieistotne, efekty uboczne zostaną utracone po usunięciu go z ludzkiego ciała w naturalny sposób.

Aby usunąć fałdy nosowo-wargowe, pomoże to w głębokim peelingu. Potrafi poradzić sobie nawet z najgłębszymi zmarszczkami. Działanie polega na usunięciu górnej warstwy skóry, a także usunięciu fałd.

Jednocześnie w tym miejscu rozpoczynają się procesy odzyskiwania.

Rezultatem tej procedury jest:

 • Eliminacja pigmentacji, blizn;
 • Wygładzanie bruzd nosowo-wargowych;
 • Zwężenie porów.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe w kabinie bez zastrzyków

Po zabiegu korekcji fałdów nosowo-wargowych można zobaczyć:

Jednak osoba nabywa normalny stan w dość krótkim czasie. Ostateczny wynik procedury widoczny jest po 7 dniach.

Przeciwwskazania w większości przypadków zależą od wybranego leku. Aby usunąć fałdy nosowo-wargowe, nie zaleca się stosowania takich metod, jeśli występują krwawienia z krwią, niektóre choroby, a także w okresie karmienia piersią i karmienia piersią.

Po korekcie jest konieczne przez 2 tygodnie, nie można przejść do:

 • Sauna, wanna, solarium;
 • Pokój do ćwiczeń.

Musisz także powstrzymać się od podróży do gorących krajów.

Preparaty do usuwania fałdów nosowo-wargowych

Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe w kabinie bez zastrzyków

Do procedury korekcji stosowane są różne wypełniacze wypełniaczy.

Fałdy nosowo-wargowe są usuwane za pomocą leków, które mogą obejmować:

 • Kolagen;
 • Kwas hialuronowy;
 • Silikon;
 • Własny tłuszcz;
 • Bioceramics i inne.

Wszystkie te składniki są w stanie rozwiązać niektóre zadania, a każdy lek jest dobry na swój sposób. Pod tym względem wybór leku do wstrzykiwań należy do kosmetologa. Wszystkie mają pochodzenie inne niż zwierzęce, co wyklucza możliwość alergii i różnych komplikacji.

Dawka wstrzykiwanego wypełniacza powinna być obliczona poprawnie i dokładnie przez lekarza. Jeśli kwas hialuronowy dostanie się za dużo, ciało przestanie go produkować. Doprowadzi to do tego, że po zaprzestaniu działania leku pojawienie się powierzchni skóry pogorszy się znacznie.

Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe rozwiązuje lekarz, indywidualnie. Uwzględnia to:

 • Wiek;
 • Seks;
 • Cechy struktury twarzy;
 • Ciężkość zmarszczek.

Krem fałdy nosowo-wargowe

Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe w kabinie bez zastrzyków

Krem przed zmarszczkami nosowo-wargowymi powinien zostać użyty przed ich uformowaniem. Ponieważ po tym zagięciu już powstaje, nie pomoże żaden krem. Podczas stosowania wysokiej jakości produktów kosmetycznych, w tym kremu, można odkładać pojawianie się fałdów nosowo-wargowych na czas nieokreślony. Oczywiście pielęgnacji skóry twarzy powinien towarzyszyć zdrowy styl życia, ponieważ ma to znaczny wpływ na stan skóry. Krem pomoże dbać o skórę, usunąć drobne zmarszczki, utrzymać już dostępny poziom elastyny ​​i kolagenu.

W dobrym kremie, który jest w stanie zapobiec powstawaniu fałdów nosowo-wargowych, należy uwzględnić elementy, które mogą chronić powierzchnię skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym. Ponieważ zauważono, że na słońcu następuje szybkie starzenie. Jeśli chcesz chodzić w słoneczną pogodę, użyj ochrony przeciwsłonecznej.

Konieczne jest, aby krem ​​miał w swoim składzie aktywne składniki:

 • Przeciwutleniacze - koenzym;
 • Lecytyna;
 • Retinoidy;
 • Wszystkie rodzaje witamin - A, C, E.

Krem przeciw starzeniu powinien zawierać białka, bez których nie można utrzymać skóry tonem, aby utrzymać wilgoć. Substancje białkowe obejmują elastynę, kolagen i keratynę. Doskonałym środkiem kosmetycznym pomagającym usunąć bruzdy nosowo-wargowe będzie taki, w którym występuje kwas hialuronowy.

Do chwili obecnej krem ​​kosmetyczny zawiera składniki, które wyróżniają się mocnym efektem, więc profesjonalny powinien się nim zająć, w oparciu o cechy skóry pacjenta.

Tylko dzięki tym składnikom niezbędnym dla skóry możliwe jest usuwanie zmarszczek, twarz świeża, zdrowa i odmłodzona.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top