Jak uspokoić ból głowy bez leków - jak zatrzymać ból głowy bez tabletek - niekonwencjonalny

Przed przystąpieniem do samodzielnego leczenia silnymi lekami, konieczne jest zrozumienie, co powoduje ból głowy. Może być wiele powodów. Prowokować ból głowy może nawet odwodnienie, niewłaściwa dieta lub dieta. Lekarze dzielą go na dwa główne typy: migrenę i ból napięcia. A jeśli migrena nie badano mało, bóle głowy napięcie wywołuje utratę elastyczności mięśni szyi i pleców (siedzący tryb życia), ciągłego stresu i ciężkiej pracy fizycznej.Jeśli bóle głowy są krótkotrwałe, a reszta pomaga się ich pozbyć, nie należy natychmiast przyjmować silnych leków. Możesz użyć prostych sztuczek lub środków ludowej.

Po ciężkim dniu pracy lub przypływie emocji, gdy przychodzi poczucie pochodzenia ból głowy, uczucie ciężkości w przedniej części potylicznej lub powinien natychmiast położyć. Przyjmując pozycję poziomą, trzeba uspokoić i starać się zrozumieć - skąd pochodzi ból, gdzie się zaczyna - szyi, pleców, ramion i świątyń. Po znalezieniu "źródła" możesz rozpocząć masaż. Lekkimi ruchami palców, bez ucisku, musisz rozciągnąć, rozgrzać obszar problemowy ciała.Kiedy mięśnie szyi są napięte przez długi czas, następuje zablokowanie naturalnego odpływu krwi z naczyń głowy. Główna "trasa" odpływu przechodzi przez obszar pierwszego kręgu szyjnego. Aby zmniejszyć zespół bólowy, możesz ogrzać to miejsce za pomocą podkładki grzewczej lub ręcznika nasączonego gorącą wodą. Przed zastosowaniem ciepła można pozostawić kilka razy w przód, w lewo, w prawo.

Jeśli bóle głowy przyjść w godzinach wieczornych, można z całą pewnością powiedzieć, że są one spowodowane przez stres. W trakcie dnia pracy musisz robić krótkie przerwy. Jeżeli praca jest związana z ruchem, konieczne jest, aby znaleźć czas i miejsce dla relaksu, i tych, którzy są zmuszeni do siedzenia stale - sprawiają, że reguła kilka razy dziennie, aby wykonywać ćwiczenia lekkie przeznaczone na relaks mięśnie karku i pleców. Będzie to nie tylko pozbyć się bólu głowy, ale również w celu uniknięcia rozwoju choroby zwyrodnieniowej krążka i innych chorób kręgosłupa.

W przypadku, gdy bóle głowy trwają dłużej niż 5 dni, a wyżej wymienione fundusze nie przynoszą ulgi, należy skonsultować się z lekarzem. Wielu z nas, którzy nie chcą tracić czasu na wizytę w klinice, są zaopatrzeni w silne leki i brakuje im czasu na rozwój poważnej choroby.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top